Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

vadny displej u 3004 ?


karl.plat

Recommended Posts

Zdravim, prosim vas o radu!!! chtel bych si koupit sve prvni PSP, docetl jsem se ze nejnovejsi verze je s oznacenim 3004.

Nekdo mi nekde na foru, bohuzel nevim kde, rek ze verze s oznacenim 3004 ma vadny displej, ze pry pri hrani rychlych her se seka (zavodni hry atd) je to pravda ?

zde mi dal odkaz na clanek, bohuzel neumim anglicky http://www.1up.com/news/customers-complain-psp-3000-screen-issues

MUZETE MI PORADIT JESTLI MA 3004 VADNY DISPLEJ NEBO NE, DEKUJI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ten clanek v odkazu je pres 2 roky starej. Mslim ze vsude v prodejnach (online shopech) vidam verze 3000 a 3004, v tvem clanku se pise o verzi 3000,

3004 by nemusela mit ty vady ne ?

PROSIM VAS, NENAJDE SE TU NEKDO KDO MA VERZI 3004 ? MUZETE MI RICT JESTLI SE U NI SEKA DISPLEJ ?

POPRIPADE VYSVETLIT JESTLI EXISTUJI TYTO DVE VERZE (3000-3004) NEBO SE JEDNA O JEDNU A TUTEZ, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty verze existují, ale jedná se o ten stejný přístroj, to číslo na konci jen určuje region, kam se dováží (3000 Japonsko, 3004 Evropa,...)

Co se týče displeje - někde tady na fóru se o tom též vedla diskuze...

EDIT: VOndy byl rychlejší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu