Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Geocashing a Mapy v NDS


SakrassMasakrass

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Jako větší problém bych viděl, že tím pádem je to závislé na dostupné wifině, což, přiznejme si, by mohl být u kešek problém.

Copak závislé na dostupné wifině, ale spíš závislé na nedostupném GPS, nějak si to hledání kešek bez něj neumim představit, nebo mi něco uniká? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak (a teď už fakt čistě teoreticky) třeba by sis mohl nahrát do mapové aplikace ty souřadnice a dohledávat to podle mapy a obešel by ses bez GPS přijímače (a jsou lidi, co to tak řeší). Ale ve chvíli, kdy GPS má každej druhej chytřejší mobil je to kapku zbytečný, o tom žádná.

Neuniká ti nic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Copak závislé na dostupné wifině, ale spíš závislé na nedostupném GPS, nějak si to hledání kešek bez něj neumim představit, nebo mi něco uniká? :-)

Já třeba vůbec nemám na lov kešek nikdy GPS(protože taky nemám GPS). Ale nějak mi to ani nevadí. Teda jako taky asi nemužu nikdy jet na multiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu