Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pes 2011


Dudu27

Recommended Posts

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já byl vždycky zastáncem ProEva, ale letos mě urazili hned ty soupisky starý.Jako psrotředí a repley třeba sou u ProEva rozhodně lepší.Ale třeba střela mi přijdou letos hrozně takový jako jednoduchý.Źe prostě z jaký koliv pozice a situace skoro pošle dělovku jako kráva a navíc je to děsně citlivý.U fify mi přijde že ta střela musí fakt sednou aby byla co kčemu.A navíc sem letos zkusil Be A Pro u fify a zatim mi to přijde dost zábavný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já nevím, hrál jsem PES2010 asi rok, pak jsem si dal Fifu 10 a žasnul jsem, teď mám druhý den Fifu 11 a je to neskutečné, konečně totální simulace, obrovské možnosti, v recenzích PES2011 čtu, že nic moc, tak to nemá asi ani cenu kupovat ani tahat...

pošli odkaz na ty recenze kde píšou že je to nic moc ;) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pošli odkaz na ty recenze kde píšou že je to nic moc ;) :D

http://www.metro.co.uk/tech/842755-games-review-pro-evolution-soccer-2011-strikes-back - hodocení 70%

http://www.eurogamer.net/articles/2010-10-01-pro-evolution-soccer-2011-review?page=2 - 70%

někde jsem viděl i 8.5, dost rozporuplné, něco jako mafia 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli chcete nekdo mit v Pes2011 licencovanou Anglickou ligu tak pouzijte tento patch s jednoduchym navodem:), dela se to podobne , jako kdyz se vklada patch do hry. Prez Xfat...

http://www.mysoccerpatch.com/faq-tutorials/pes-2011-x360-transferring-an-option-file-by-usb-takes-about-25-minutes.html

ja jsem to otestoval a funguje to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli mám koupit fifu či pro evo, rád bych se zeptal, když si do pro eva dám ten patch, který upraví soupisky, dresy apod., tak jestli, když budu hrát online to nebude vadit? jestli nemusím mít původní soupisky a kdyby náhodou přišel update od Konami jestli by mi to nepřepsal? Díky za odpovědi.

Jinak jsem hrál minulý rok PES 2010 i FIFU 2010 a víc mě bavila FIFA, ale pak mi to přišlo pořád dokola, a člověk se moc nenadře pro vstřelení gólů jako v Pro Evu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar borci, dneska sem v MLO dal góla aspoň z 40ti metrů tak sem čekal že se mě otevře trofej Long Ranger (skóruj ze vzdálenosti 35m nebo větší) a ono nic... neví někdo proč ? Že by ta trofej platila pouze v "single player" zápasech ??

Vůbec netuším, jinak potkáváš tam hráče anižby se ti to lagovalo? já zatím potkal samý Angličany, Iry a Walešany a docela to lagovalo..asi nevíš o nějaký online český (slovenský) lize?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu