Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s Acekard-i


cassie007

Otázka

Zdravím,

chtěl bych poprosit o radu s mým problémem. Mám DS-lite a kartu Acekard-i, paměťovku Kingston 2GB. Systém funguje až na jednu dost podstatnou věc a to, že nic neukládá. Při změně skinu, jazyka, atd. se vše tváří jako že OK, ale po restartu je vše stejné. Dělám někde chybu já a nebo je chyba někde v Acekard-i. Systém mám nakopírován na kartě přesně podle návodu.

Děkuji za případnou pomoc či radu. David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Presne tak, jsou pametove karty, ktere v kombinaci s AKAIO 1.8 maji problemy s ukladanim dat do globalsettings.ini a po kazdem softresetu se vrati defaultni nastaveni. Doporucuji stejne jako t3n nechat to zatim byt, vypnout softreset (zamezi se tim jeho pouzivani) a proste fungovat na vypinaci tlacitko.

Akaio 1.8.2 tenhle problem resi - tedy melo resit. Vcera vyslo, vcera ho stahli, brickovalo to karty a u stastnejsich lidi to neslo menit nastaveni...

Takze cekat.

A problem neni v MSD ale v systemu AKAIO!!! Nezapominejme, ze je stale ve vyvoji. (do fw 1.7.1 slo vse ok, od doby, co pridali antiantipiracy vse se pomalu zacalo projevovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja se spatne vyjadril... dela to samozrejme AKAIO, ale projevuje se to jen u nekterych mSD ;]

me ten soft reset nesel uz na 1.8.0, uz tenkrat sem o tom prochazel nejaky thready na gbatemp, ale nebylo to tolik rozsireny jako u 1.8.1

navic mi nejdou spustit nektery hry, ktery ostatnim na uplne stejnym systemu/DSi/fw bezi... viz. treba Ni no Kuni thread tady na foru. a stejnej problem sem mel v minulosti i se Super Scribblenauts (potom to jeste fixnuli) kdy 90% uzivatelu vsude psalo ze to slape bez problemu a me se to stejne vzdycky seklo na bily obrazovce -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu