Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s AXN a Animax na ps3


djdawe2008

Recommended Posts

Zdravim uživatelé ps3,

mam menší problém s výše uvedeným AXN a Animax ... dříve mi to chodlilo v pohodě a teď vůbec. Jen mi to naběhne na úvodní plochu AXN a nic víc :cry:

Tak jsem se tím to chtěl na Vás obrátit zda máte též takový problém.

Díky moc za pomoc David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim uživatelé ps3,

mam menší problém s výše uvedeným AXN a Animax ... dříve mi to chodlilo v pohodě a teď vůbec. Jen mi to naběhne na úvodní plochu AXN a nic víc :cry:

Tak jsem se tím to chtěl na Vás obrátit zda máte též takový problém.

Díky moc za pomoc David

zdravím, bohužel nevím jak poradit, ale mám zřejmě stejný problém. prostě spustím Animax, či AXN a pořád to jen načítá a nic nenaběhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se dalo té položky televize aspoň zbavit... je naprosto k ničemu, flash v zalagovaném interním browseru.. k smíchu. Nevim jak vy, ale já bych to v XMB radši neměl.

já bych se bez toho taky klidně obešel, jen mě deptá, že mi něco v PS3 nefunguje jak má. :D jinak vůběc cz profil je podle mě k ničemu. dema tam choděj pozdě, na onlinu je málo lidí, takže krom her jako MW2 atd... si moc nezahraju. mám britskej účet a ten je podle mě mnohonásobně lepší a v položce TV má úplně něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, jakej účet jsem měl předtim, ale měl jsem tam BBC. Je fuk, jakej máš účet, můžeš si přidat kohokoliv, takže nechápu ten argument s tim, že je málo lidí online... můžu mít ve friendech stejně tak Čechy jako Japonce...

tak jsem to nemyslel. lidí v PSN lfriend listu má každý podle toho kolik si jich přidá, ale mám na mysli online hraní, čili když zapnu mulťák, tak na britském účtě nečekám a hned můžu hrát, kdežto na českým jsem konkrétně u NFS: Shift čekal asi půl hodiny, než se někdo připojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já akorát na AXN sleduji Pravěk útočí a občas nějakej seriál co mě zaujal.

Jinak ty účty je pravda na našem se čeká dlouho než někdo se přihlásí ... já provozuji UT3 a NFS - Undercover a teď jsem si zřídil anglickej a je to úplně o něčem jiným,a je tam více čechů jak na našem :DDD, tam jsem našel samýho němce, australana atd... třebys se to časem změní ;)

Jinak je škoda, že se asi nedočkáme té aplikace, kde se budou moct půjčovat filmy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu