Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Borderlands: Claptraps New Robolution


KO23L

Recommended Posts

Zdravicko, tak jsem vcera s nadsenim sosnul novy pridavek na Borderlands a hned po spusteni mi skazilo naladu par nejasnosti :) ...

Tak bych se chtel optat zda nekdo nevi jak to presne je.

Pred vydanim pridavku jsem cetl ze ma byt dostupnych novych 10 skill pointu (az do lvl 71), takze jsem pustil hru ze si zase budu dal expit postavy na 61 lvl a ejhle expy jsem sice dostaval ale celkovy pocet nasbiranych experienci v menu postavy se ani nepohnul, tak jsem zacal zase googlit a na wikipedii jsem vygooglil, ze pry v Claptraps New Robolution jsou navic jen 2 nove skillpointy (jeden za dohrani na playthrough 1 a druhy na 2). ale ze pry v samostatnem patchy se navysi level u zakladni hry z 50 na 58 a u Knoxxe z 61 na 69, coz s Robolution potom odpovida poctu skillpointu na levelu 71 (69 + 2 skillpointy za Robolution).

Ale nevim, zda to mel odemknout jiz ten patch verze 1.04, nebo jestli ten patch co navysuje level cap teprve vyjde ...

Kazdopadne memu Soldierovi expy nepribyvaji a s Hunterem a Sirenou to s pritelkyni skusime dnes :)

Jen chci zjistit jestli to nemam trebas Bugle :) ... coz doufam nemam

Tak si nakonec asi odpovim sam :), chvili jsem zase googlil a vycetl jsem ze opravdu patch na zvyseni level capu jeste nevysel a mel by pravdepodobne vyjit v pristich 14ti dnech (pravdepodobne kolem 12. Rijna) ... kazdopadne by mel vyjit pred vydanim GOTY edice, ktera je planovana ted na Rijen .... tak to berte alespon jako info jak se veci maji :)

Jinak jeste jedna zajimava informace ohledne Claptraps Robolution:

Pokud clovek nema Knoxxe budou protivnici level 40+, Pokud clovek ma Knoxxe a splnil misi pro Marcuse jit znova lootovat do zbrojnice budou protivnici level 50+ a pokud hrac splnil quest na zabiti Crawmeraxe tak budete mit protivniky level 61-62 (ten patch na zvyseni level capu to asi nejak posune, todle plati momentalne), Jinac ja tam se soldierem mam protivniky level 62 a i obyc pankaci me na solo solidne prohani po skladce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu