Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Připojení s síti bez netu


lomax

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jasně...

chci bejt na ps3 pripojenej k lan sití. nechci, aby se ještě pripojovala na net...proste bejt online v lan siti a zaroveň offline na netu...chapeš?...v nastaveni site je polozka pro internet connection -> enable nebo disable...když dam enable, tak jse sice v lan siti, ale zaroveň i na netu...kdyždám disable, tak jsem v prd*li;o))) není tam ani lan ani net...už chápeš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak nastav manuálně IP adresu dle rozsahu vnitřní sítě a nevyplňuj výchozí bránu gateway. Pak si bude PS3 povídat s PC ale nebude moct na net. Pokud to nepůjde takto nastavit, budeš muset upravit pravidla firewalu na routeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem to zkkoušel nastavit manualně, ale nejde to...musí se tam nastavit adresa routeru a tím pádem jsem už na netu...

Tam prostě nefunguje ta položka Internet connection...páč tam píšou, že pokud chci zakázat přístup na internet, tak tam mám dát disable....jenže to mě odpojí aj od domácí sítě

@Luckass: no to je rada, to mě vůbec nenapadlo:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin: ještě, že mám adslko, takže tam wan kabel neodpojím:)

on by to asik problem nebyl byt online, ale vzhledem k JB se mi do toho nechce 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Otestováno: na PS3 nastav staticky nějakou IP, jako výchozí bránu nastav IP PC a jako primary DNS server IP PC. PS3 media server přes to frčí, pokud ti nepůjde zapni v síťových prostředcích (nastavení LAN karty) funkci UpNp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu