Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s online hraním


javak810i

Otázka

Zdravím lidi, mám takový menší problém s online hraním.

Na Xbox Live mám normálně Gold účet na UK, 2 měsíční trial zatím. Vše funguje, dobře, videa, dema, akorát mám menší problém s online hraním.

Mám Xbox 360 Slim 250GB od playcentra a problém mám u Call of Duty: MW 2 a možná i trochu u Left 4 Dead 2.

U Call of Duty když dám Find match a třeba free for all, tak se dostanu do lobby a hledám hráče. Vždy to napíše, že je asi 50 her k dispozici a hledá od nejmenšího pingu k největšímu. Bohužel se dost často stává, že to hledá asi 10 minut, než se připojí a někdo to dokonce nenajde nic.. A nemám pocit, že by to hrálo tak málo lidí :D Jinak NAT mám Open

U Left 4 Dead 2 mi to zas vždy napíše, že nebyla nalezena hra podle mých představ a že zakládá novou. A to taky trvá věčnost, než se tam někdo připojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

cau,ja mám tu samou chybu,kdyz dam test tak mi to vyhodi NAT OPEn ale kdyz se chci treba nekam napojit,tak mi to bud strasne dlouho vyhledava a nebo mi to vubec nikoho nenajde.Nevím co s tím,možná že to bude tím že mám neveřejnou IP,fakt nevím.A ty máš veřejnou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu