Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s PS3


Matt54

Otázka

Ahoj potřebuju poradit ohledně PS3. Bratránek má Ps3 a před dvěma dny se mu stalo že ho zapnul a asi po 5 vteřinách se mu plsyastation vypnul ( a tak je to pořád do kola ) . Nevíte někdo co s tím může být. Budu vděčný za všechny rady. Je to PS3 fat 60GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj hele mě se stalo něco podobného ale potom co přítelkyně při zalévání kytek nešetřila ani PS3. Bylo to pár kapek přesně na dotykový vypínač konzoli sem odpojil od sítě řádně vysušil a pro jistotu jsem ji nechal přez noc v teple u radiátoru. Po opětovném zapojení bylo vše v naprostém pořádku asi jsem měl i trochu kliku. A funguje do teď bez problémů a to už to je nějaký pátek co se to stalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jediné co mě napadá, zkus při zapínání stisknout a podržet tlačítko zapínání. Konzole by se měla po dvojitém pípnutí vypnout, pak připoj USB kabel a připrav si ovladač. Opět stiskni a podrž tlačítko do zapípání, měla by se objevit výzva k připojení ovladače. Pokud ne jsou dvě možnosti, buď jak naznačuje příspěvek nade mnou je v háji dotykový senzor, nebo ti odešla konzole do věčných lovišť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu