Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FIFA 11 CZ - zatuhnuti konzole


Ranking

Otázka

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
V tom případě je to nejspíš špatně vypálený ... na jaký DVD a jakou rychlostí vypaluješ? Doporučuju zkusit jiný PC rychlostí 2' date='4x (opravdu to tvoje vypalovačka zvládá?) na Verbatim. Ostatní hry fungujou?[/quote'] vypaluju rychlosti 2,4x na Verbatimka v DVD Decrypteru a samozrejme ze to moje vypalovacka zvlada! uz sem vypalil asi 10 dvd+dl a vsechny okey!! tak ja to zkusim vypalit jeste jednou...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mne se zase asi 2 krat stalo,ze se mi pri hre sekla ale za 2vteriny uz to jelo normalne.Stahnul jsem nejakou En verzi ze sharerapidu.Jeste predtim,nez to tam upnul MAfio.:-)

Ted stahnu tu cz verzi,ale myslim ze chyba byla u me v dobe vypalovani se mi spustila udrzba pocitace a vypnul jsem ji az po 5minutach.Takze to vypalovani se mi strasne zpomalilo

Zkus vypalit pres ImgBurn 2,4x a nic na PC nedelej do ty doby,nez se to vypali.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo vlastne sem mel pustenou jednu mp3 ale z uplne jinyho disku! takze tim by to bejt nemelo a ani to vypalovani se mi nezpomalilo.... A vazne by mohlo pomoct zkusit to vypalit pres IMGBurn a nc pri tom nedelat?? Ja jen ze pres DVD Decrypter jsem palnul uz asi 10 gamesek a vsechny fungovali uplne v pohode! Ja bych si jen nechtel znicit dalsi dvd za 30 kc.... Sem z toho zoufalej...:( Kdyby vas nekoho neco napadlo tak pls reknete!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu