Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Propojeni PS3 a PC na Windows 7


Kapr

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Sdílení připojení k Internetu. Počítač se systémem Windows 7 Starter nemůže použít službu Sdílení připojení k Internetu (ICS) ke sdílení internetového připojení s ostatními počítači v síti. Chcete-li pomocí počítače se systémem Windows 7 Starter sdílet internetové připojení mezi několika počítači, je nutné použít směrovač. Další informace naleznete v části Nastavení domácí sítě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nikde jsem se nedočetl, že by Kapr uváděl, že má WIN7 starter.

Takže pro případnou jinou verzi by mohl pomoci tenhle článek http://www.vypocetni.technika.cz/clanek/windows-7-sdileni-pripojeni-k-internetu

no mam Windows 7 Ultimate...

EDIT:stejne to nejde...na PS3 pri zkousce je FAIL....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak první by mělo být Obtain IP Address‎

V tom případě máš problém s nastavením IP adresy. Pokud dáváš při nastavování NETWORK SETTINGS volbu EASY, ta ti asi PC nepřidělilo adresu.

Zkus dát tedy volbu CUSTOM a zadej IP adresu, masku a gateway ručně. Pak by to mohlo šlapat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Což znamená že nedostane IP adresu, máš ve službách povolenou službu DHCP?

mam...a tam to taky moc nejde to custom....

to jsou ty 7ky tak spatny??to tam nejde nastavit domaci sit jako u XP a vsechno propojit? :/

Hele fakt nikdo nevite??nechapu to...to jsou ty 7ky tam debilni?na XP to slo v pohode..at nastavim co nastavim tak to nejde...DHCP mam povoleny..kdyz to chci udelat pres Most tak mi sice jde net na PS3 ale na PC nejde.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak po vytvoření bridge mode se změní IP na LAN adaptéru na rozsah 192.168.100.x,což neodpovídalo rozsahu IP adres z DHCP serveru mého routeru, musel jsem fyzicky odpojit zařízení připojeném na LAN2 a po zapojení konektoru nazpět dostal správnou IP od DHCP serveru ,po restartu PC se to opakovalo, nezabírá renew IP adresy, rozhraní se musí na 10sec natvrdo odpojit. Doporučuji zapnout PC s přemostěním, ověřit zda může na internet, zapnout zařízení připojované do druhého LAN portu přemostění, vytáhnout kabel na 10sec a provést diagnostiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak po vytvoření bridge mode se změní IP na LAN adaptéru na rozsah 192.168.100.x,což neodpovídalo rozsahu IP adres z DHCP serveru mého routeru, musel jsem fyzicky odpojit zařízení připojeném na LAN2 a po zapojení konektoru nazpět dostal správnou IP od DHCP serveru ,po restartu PC se to opakovalo, nezabírá renew IP adresy, rozhraní se musí na 10sec natvrdo odpojit. Doporučuji zapnout PC s přemostěním, ověřit zda může na internet, zapnout zařízení připojované do druhého LAN portu přemostění, vytáhnout kabel na 10sec a provést diagnostiku.

jo takze mam mam udelat to premosteni....pak zapnout PS3 a pak vytahnout kabel z PS3 na 10 sec?a pak udelat test?pac ja mam problem s tim ze kdyz udelam premosteni..tak mi na PC nefunguje net...ale na PS3 jo...zkousel jsem i restart...

EDIT:tak uz to jde...zkusil jsem vytahnout kabel z PC na 10 sec...a uz de i i na PC a PS3...ted mam jen strach aby to slo i po restartu :D

EDIT2:tak shi*...po restartu PC nejde net na PC...musim vytahnout modem ze zasuvky na 10 sec..a pak i kabel z PC...jde tomuhle nejak predejit?abych to nemusel delat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu