Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

! NEW ! MAD CATZ Xbox 360 Wireless Racing Wheel


richie

Recommended Posts

Jo to nemá,bohuzel mi prisel a byla na nem porucha,tak jsem jej pred chvili posilal zpatky na alzu,protoze po vlozeni baterii se ani nerozsvitilo kolecko,tak video jak se na nem hraje prihodim az mi volant vymeni.A to uz je druhy co reklamuju,nejdriv Microsoft a ted tenhle,no uvidime jak to dopadne.Podle videi na youtube ma microsoft dost poruchove volanty tak uvidim jak si bude stat tenhle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Taky ho máš jo?Měl jsi v balení adaptér?Kde jsi ho kupoval?Ten popis je celkem ojeb,taky jsem nepřišel na zpětnou vibrační vazbu...U Microsoftu šel FFB jen po zapojení adaptéru a ten v balení nemám...A na stránkách Madtaczu se o nišem takovím nezminují.S pokojenost je hlavně s řadící pákou ale podle mě trošku předražený výrobek,asi hrajou na to že není konkurence.Microsoft ty svoje šmejdy přestal vyrábět tak je to jak to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo taky ho mám. kupoval jsem ho v alze a adapter jsem k němu taky nedostal. myslím si, aby byla zpětná vazba tak musíš mít ten adaptér aby jsi to tím napájel. řadící páku jsem ještě nezkoušel, jezdím s pádlama pod volantem :) podle mě je to cenově hozené někde jinde, aby prodali i tu horší variantu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Pokud nebudou tento volant prodavat i nekde jinde v alze, tak asi cena zustane porad tak vysoka. Ale ani v zahranici neni o nic levnejsi, co jsem koukal tak se pohybuje okolo 2600.

Skoda ze na x-ku nechodi logitech g25, to jsem celkem obrecel.

Přesně... na PS3 je volantů hodně, ale na XBOX je vlastně jediná nabídka aktuálně od MAD CATZ... výbornej Logitech FX Axial už se taky nedělá :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak co chlapci, ti kdo z vas vlastni tento volant, napise uz nekdo nejakou recenzi na nej nebo ne? :D

Thx predem.

to Zoombik: JJ axial je super, ale opravdu se neda sehnat, ale nechapu, kdyz logitech udelal tak super volant, proc nepokracoval dal ve vyvoji a neudelal z5nou kompatabilitu u modelu G25 popr. G27 i na XBOX . Nehlede na licenci mrkvosoftu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu