Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jailbreak iP 3GS,4 a iT 2G,3G,4G fw 4.1 MAC+WIN


Arcane

Recommended Posts

stává se někomu,že se z ničeho nic restartne ipod?já třeba najedu do nastavení najíždí a najednou se mi ukáže jablko a trvá to asi minutu než najede ios znovu

PS:Mám greenpois0n,protože limera1 nefunguje na 2g

hele stalo se mi to jen jednou na jedný z prvních verzí greenpois0nu...už je to nějakej ten měsíc co se mi to nestalo a to jsem ho párkrát přeinstalovával ;)

hmm, mohl jsi tam taky napsat, že po tomhle nepojede unlock :(

Njn tak tohle je topic ale čistě o JB, nikoliv o unlocku..jinak bych to tam napsal

ot - co znamená ten zámek u těch hodin? :D

Lock otáčení displaye. V multitaskingu uplně vlevo se dá zamknout otáčení.

4.1 není na iPad, na něj je až nová 4.2 beta, která nejde zatím jailbreaknout

Máš pravdu, už jsem to upravil...původní GreenPois0n měl fungovat na všech A4 procesorech, do čehož spadá i iPad, ale příchodem Limera1nu se celej předělal na jinej exploit, takže se holt musí počkat na novou verzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den, vcera mi prisel iphone rozhod sem se pro kompletni restore a nasledny JB. Mam doma i iPodTouch 3g 64gb a na nem mi JB slapal na jednicku na poprve. Jenze po restore me cekalo nemile prekvapeni telefon se (asi) dostane do DFU cerny displej a ve spravci zarizeni v radicich USB je Apple Mobile Device USB Driver. No a tady koncim pac ani limera1n ani GP neprojdou pres kontrolu DFU. Uz si s tim absolutne neviim rady. Vyzkousel jsem i na uplne cistem notasu nahodit nejnovejsi iTunes a pokracovat ale vysledek je stejny.Ani kdyz se dostanu do recovery logo kabelu a itunes tak me to nikam nepusti a napr. limera1n napise press power buton a home drziim a nic se nestane. :( Win 7 64bit Kdyby mel nekdo nejakou radu budu mu maximalne vdecny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

ne není,nevím kdy bude,bude to redsn0w 0.9.6b7

a jestli bude na dalších FW se neví,protože musclener uvolnil shatter,a apple to opravuje,a ted každý JBkař(comex,p0sixninja,musclenerd,...),je nasrany na musclenerda a vyhrožujou,že JB nebude,atd... je to zapeklitá situace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravim, potřeboval bych poradit (pokud možno rychle) s JB Ipod Touch 4G, udělal jsem vše podle návodu pomocí GreenPoisOnU, vše proběhlo tak jak mělo, Itouch se restartoval po instalaci, naběhl, objevil se mi "Loader" -> klik -> nic nenaběhlo... Prosím o radu, nevím co sem udělal špatně. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu