Jump to content

hosanek

Members
 • Content Count

  660
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About hosanek

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Praha
 • Work
  Škola

Recent Profile Visitors

1447 profile views
 1. Koupím PS4 Sony headset ve velmi dobrém stavu.
 2. Neví někdo o nějaký akci na sony headset?
 3. Tento bundle sháním, ale pořád doufám, že se někde dostane pod nebo alespon' přiblíží k hranici 1500,- kč, jako tomu bylo před pár dny na několik hodin na electroworldu.
 4. Mám pocit, že pokud jde DVD, ale blu-ray (hry) ne, tak za to může slabý laser a je to na výměnu, ale určitě si to nech ještě potvrdit odněkoho jiného tady.
 5. Tak tak, můžeme být rádi za ty ceny které jsou. CFW už vážně nemá smysl a nemyslím, že by ho někdo měl chut' do budoucna vyvíjet na neaktuální konzoli.
 6. Sehnat se určitě dá, ale jak už bylo řečeno jedině z druhé ruky, zkoukni to tady, na aukru a gamebazar a určitě něco najdeš, musíš se prostě ptát po CZ lokalizaci s dabingem. Mimochodem essentials verze a tuším taky director's cut obsahuje 4 DLC + asi 3 příběhy navíc (zkusil jsem dva a přišlo mi, že je to o ničem, ale tak někoho to může bavit).
 7. 1 nemá retina display, takže obraz bude k dnešní době docela slabota. 2 už retinu má ale nemá touch id a 3 má touch id + poprvé zlatá barva. EDIT : Podle googlu to vypadá, že tvůj model je asi 1čka :D
 8. Tak to už jsem vyřešil, vše od Nvidie odinstaloval ručně a potom nainstaloval drivery, pokaždé s restartem.. Bohužel ale to nemění nijak obraz, jde o to, že když se teď počítač zapíná, tak nabíhá v DVI1 s skvělým formátem a rozlišením a potom po chvíli to zase přejde na HDMI1 (mám to přes kabel HDMI), kdyby šlo nějak nastavit aby to zůstalo v DVI1 tak by to můj problém vyřešilo..
 9. Nvidia Geforce GTX 645 - Jo, 64bit, nebyl jsem si jistej, ale kontroloval jsem to v systémových informacích. //Tak to už jsem vyřešil, vše od Nvidie odinstaloval ručně a potom nainstaloval drivery, pokaždé s restartem.. Bohužel ale to nemění nijak obraz, jde o to, že když se teď počítač zapíná, tak nabíhá v DVI1 s skvělým formátem a rozlišením a potom po chvíli to zase přejde na HDMI1 (mám to přes kabel HDMI), kdyby šlo nějak nastavit aby to zůstalo v DVI1 tak by to můj problém vyřešilo.. Používat funkci ''upravit příspěvek '' - edit! Smaky
 10. Tak jsem dal "odinstalovat ovladače" u mé grafické karty a stáhnul ze stránky http://www.geforce.com/drivers po vyplnění údajů hned první Geforce game ready driver a potom když to stáhnu a zapnu tak na mě při instalaci vyskočí "Tento ovladač grafiky nemohl najít kompatibilní hardware grafiky", nevíte co teď? Taky když na http://www.geforce.com/drivers chci vyhledat ty ovladače pomocí "Auto detect your GPU" tak mi po chvíli načítání spadne okno (mám nejnovější javu)..
 11. Mám grafiku od Nvidie To už jsem zkoušel, ale nepomohlo to, navíc od tý chvíle co jsem to naposledy zavřel tak mi to vždycky píše "Program přestal pracovat"..
 12. Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně mého rozlišení u monitoru "ECG 22 LED 612 PVR", od samého začátku (jedině první spuštění bylo na jiném pc s jiným monitorem) jeho používání mám tento problém a už nevím kde hledat nebo se ptát, ke spojení používám HDMI kabel a první ze dvou možností 1920x1080 a 1280x720 které jsou v "Rozlišení obrazovky" na ploše, u každého mám ale uříznuté kraje ale u toho prvního méně, nevíte kde by mohl být problém nebo jak tento problém vyřešit? Děkuji předem za každou odpověď.
 13. Myslím, že ty informace o kartě, tam dát musíš a potom pokud nechceš automatické prodlužování, tak to vypni.
 14. Nemám teda vyplnit gift? + Když jim to pošlu mailem, tak mi potom balík pošlou poštou na dobírku(kdyby tam bylo doplácení)? :D Díky za odpověď. E:/ Píšu GIFT, co se stane když mi řeknou, že to prostě není gift?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy