Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejdou spoustet hry


rada

Otázka

hrál sjem jednu hru pak ji vypnu a chtěl jsem si zahrát jinou ale když jsem ji chtěl spustit napsalo to že v mechanice nemám umd disk i když tam byl.a začala divně pískat jinak než obvykle a tak jsem zkusil tam hodit cf 3.52 M33 ale nic pořád je to stejný teď už mi dokonce nejde spustit žádná hra.myslíte že je problém v hdw?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

nastav si recovery : configuration/ disabled,enabled,1.50kernel,disabled,disabled... Advaced/ disabled,disabled,disabled...

Pred tim bych si jeste naformatoval kartu v psp , ne v pc !! a dej v menu psp restore defeault setings najdes to : setings/system setings/restore defeault setings , psp se ti da do puvodniho nastaveni ...

Pokud ani toto nepomuze bez na 1.5 pomoci easy recovery a potom zpet na custom fw...

Iso hry se davaji na root karty do slozky ISO !!!

EDIT : pokud chces pouzivat no-umd tak si dej cf 3.52 m33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám custom firmware a při spuštění hry mi PSP po animaci napíše chybu s tímto číslem a) 80020148 b) 80020321 c) 80010002 d) v RECOVERY nejde Configuration

a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled. Nebo nizký FW (hry vyžaduje vyšší než máte)

b) 80020321 - V mechanice není UMD

c) 80010002 - V Custom fw ani v devhook nefungují UMD filmy, nebo máte pravděpodobně vadné iso

d) pokud nejde v RECOVERY najet na možnost config (PSP se sekne) dejte v RECOVERY Advanced/Toogle USB to flash1 a smažte soubor config.se

zkus to ;).......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu