Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejdou spoustet hry


rada

Otázka

hrál sjem jednu hru pak ji vypnu a chtěl jsem si zahrát jinou ale když jsem ji chtěl spustit napsalo to že v mechanice nemám umd disk i když tam byl.a začala divně pískat jinak než obvykle a tak jsem zkusil tam hodit cf 3.52 M33 ale nic pořád je to stejný teď už mi dokonce nejde spustit žádná hra.myslíte že je problém v hdw?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

hod sem screeny, presne kam jsi tu hru hodil a screeny recovery (odsud spise fotky z fotoaparatu) - srry, ale opravdu neverim ze na stejnem HW by vsem neco slo, jen tobe neco ne.... To uz opravdu neni mozne, chyba musi byt u tebe - ne v PSP, mi nerikej ze karta je OK /neco jde/, recovery OK, a u vsech FW stejna chyba, pochopil bych to jeste u jednoho FW - bylo by podelany, ale po updatu, kdy se vse premaze ??!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak Dal Jsem 3.52 M33 A Zkusil Jsem Spustit.doklÁdÁm Foto

PS A TA DRUHÁ HRA KTEROU TAM MÁM FUNGUJE

b) 80020321 - V mechanice není UMD tak nvm, rikal jsi ze tam UMD mas... nacte se ti jeho obsah, treba hry? Jako z UMD? A snazi se ho to nejak nacist kdyz spoustis hru? A jeste muzes zkusit no UMD.. kdyztak sem muzes dat fotky jak mas nastavene recovery, jeste tam muze byt chyba, popr. si muzes nastavit to no UMD a melo by to byt OK ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu