Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nejde zapnout..


HonzaKurti

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ty máš fat nebo to novější slim ? Přesně todle se mi neska stalo,mám ps3 fat - zapnul sem konzoli a najednou zas zhasla,ted když to dykcy zmačknu tak se rozsvítí žlutá 3x rychle pípne a zas zhasne - zpatky červená neblikající jako že je v elektřině.Modrá jako píšeš ty ale vubec.

Na internetu jsem vyhledal že je to porucha co vyžaduje servis.Skusit všechno odpojit připojit,a vyčistit.Pak se ještě dělá že se to rozebere ohřeje se zakladní deska, a znovu se nalepí chlazení.Většinou to ale stejně nepomuže a je to na novou desku :( Takže sem asi v pr..li,a sem k..ot naivní ,chtěl jsem fatko ale byl jsem moc duvěřivej a mam nejspíš něco co už se opravovalo,protože to mám tak tejden doma a už takhle vydechla,doufám že prodejce nebude moc dělat tlaky kvuli vrácení,mám z toho trochu strach že to zkusí.TAky mě sere že v tom mám strčený COD,tendle typ mechaniky je tam skoro jak naschvál

Jinak http://console-forum.net/tema/97334-ps3-nejede-vypina-se-ylod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu