Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ipod Touch 2gen nebo IPod Touch 3gen...?


placek

Recommended Posts

Hm...mám menší dotaz:mám v ruce Ipod Touch,ale nevím zda je to 2 nebo 3 generace? Battery Magic ukazuje 2 gen,ale další program 3gen.Otázka zní-jak bezpečně poznat co je to za generaci?

EDIT:měl jsem v ruce už dost Ipodů apod,ale toto se mi stalo poprvé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to iPod touch 8GB tak je 2. generace stejna jako 3. generace, neni v nich zadny rozdil. Pokud je to iPod Touch 16GB je to urcite 2. generace, protoze ta uz se ve 3. generaci nedela, no a pokud je to 3.generace (32GB) tak by mel byt rozdil oproti 2.generaci (32GB) patrny v rychlosti, podpore iOS4 (multitasking nativne podporovan) a vydrzi baterie. Jestli ma 64GB je to jedine 3. Generace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vím, že existuje stránka, kde je vše dopodrobna vypsané - jak poznat, který model. Vím, že to bylo rozlišeno podle počtu vyrytích řádků na zadní straně ipodu. Snažím se tu stránku teď znovu najít - zatím se to nedaří, ale hodím ti odkaz až se mi to povede.

EDIT:

Tady: http://support.apple.com/kb/ht1353

The iPod touch (3rd generation) can be distinguished from iPod touch (2nd generation) by looking at the back of the device. In the text below the engraving, look for the model number. iPod touch (2nd generation) is model A1288, and iPod touch (3rd generation) is model A1318.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu