Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Logitech Driving Force GT Gran Turismo


dateli

Recommended Posts

Co konkrétně potřebuješ?

Ahoj potřebuji nějak nastavit ten volant aby se mi jezdilo co nejlip ja to koupil a připada mi že snad ani to auto nejde pořadně udržet na cestě Zkoušel jsem to na F1,Grant Turismo (PS3) Je tam sice nějake nastaveni jak je červene kolečko ale to mi nějak nepomaha Spiše ani nevim co na co je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To červené kolečko je k GT5 abys mohl nastavovat některé parametry vozu přímo za jízdy (poměr brzd, atd). Nicméně pokuď se ti jede blbě, tak toto kolečko s tím nemá absolutně nic společného. A k tomu natavení volantu - měl by jít nastavit force feedback (síla jak to škube) a pak v některých hrách rozsah ve stupních - toď vše.

Malá rada nakonec. Jak jsem si koupil volant, tak jsem z toho byl taky trošku vedle a moc mi to nešlo, chce to jenom cvičit a cvičit (pokuď umí jezdit v reálu, bude to pro tebe určite plus :D). Teď jezdím LFS vždy mezi prvními a GT5 Prologue to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu