Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

psp 3004 krit


KOSScz

Recommended Posts

Ten šroubek tam muže být šprajcnutý (proto to nepude zacvaknout) tak ho zkus vymontovat zacvaknout ( a jak to budeš zacvakávat tak zkontrolij jestli neni vyskočevy L) a přišroubovat šroubek. Možná přiští týden pojedu do Ostravy takže kdybys to nevyřešil tak bych se na to moh podívat. kdyžtak mapiš PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to KOSScz: A nebyl jsi to náhodou ty, kdo tu nedávno postnul návod, jak rozdělat PSP bez ztráty záruky? :D A teď vážně: sundat nejde bez ztráty záruky, to je fakt, ale když zkusíš odšroubovat šroubek na stejné straně dole a pak ty dva nahoře uprostřed a ten jeden dole uprostřed, tak by to snad nemělo být poznat vůbec a kryt by si mohl částečně nadzvednout. Jinak s tou zárukou je to takový nějaký... Protože když to dáš na opravu, tak ti to na záruku nevezmou a zacvakáš to ty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vym že ten krit mi nevezmou ale kdyby se mi pojebala mechanika nař jestli vezmou tu mechaniku. ok ja to skusim stejnak za rok konči zaruka a budu si tam daat pruhlednej krit :D:D ale jinak dík za rady :D:D

A ještě jedna věc. slišel jsem že u těch šroubku jsou plomby... je to pravda??? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu