Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

cucham novou vlnu BANu


RohLLIKs

Recommended Posts

nanaki odkaz ti hledat nebudu slysel sem to z vice stran... pokud chces tak si ho najdi sam ;)

toro mno prijde mi to i celkem logicky pokud ma xko nakou svoji vnitrni pamet .. clovek dostane ofiko ban ale nema sanci to zjistit dokud neprijde na live... ( i kdyz na starsim dashi to slo poznat jednoduse, hry nesli instalovat na hdd (minula vlna banu napr.) kde i na zachranicnich forech hlasili ze po offline updatu dashboardu nemuzou instalovat na hdd ;) .... (coz bylo ale rok zpet :) )

nejvetsi borec: to same uz se tu resilo z pohledu kdyz ms zabanovanym konzolym zakazal instalaci na hdd...

nevidim duvod proc by to nemohl udelat... banem neporusi defakto nic ty si do toho sahnes upravis, oni na to prijdou a zabanujou te (to jest zadny live = na coz si nemuzes stezovat protoze to je jejich sluzba, funkcnosti konzole to nebrani, zadna zaruka = taky si nemuzes stezovat protoze uz si se do toho hrabal) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Snad to nebude pro nekoho spam:

LT+ Firmware including Firmguard+ for 360 Slim Coming Soon

As announced back in August, C4E in collaboration with Team Jungle & Team Xecuter has been working on the 360 slim. We also showed a simple video (

&
– Now over 400,000 views!) showing the slim booting backups as a proof of concept.

Many things have changed with the new drives, one of the main things being real time XBL security checks. Well soon you will have a new firmware we haved called LT+ with new Firmguard+ feature.

There are many cool things in progress so stay tuned….

Some more info from C4E:

<+c4eva> no eta, LT+ is for slim only, new checks are for slim only

<+c4eva> JF will also be updated for full support for slim including 0225 key dump!

<+c4eva> LT is still good for current liteons

<+c4eva> benq LT is fine

<+c4eva> there are several real-time checks in slim to overcome but should be ok

<+c4eva> current LT is fine

<+c4eva> terablinda is great, it all stems from fw unlock routine in slim which we have known for sometime now, JF will be updated to have improved support for slim

<+c4eva> realtime ram check,realtime fw check,realtime buffer check, are just some of the new checks for slim, we will cover our tracks with LT+

<+c4eva> it shows the current LT is doing its job for these new checks to be implemented!

<+c4eva> alot more info will be released in the coming weeks on all the MS checks

Zdroj: http://team-xecuter.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

borec: jenom blbci prohlašují, že je LT bezpečný. Já zde pořád prohlašuji, že to není pravda, že jeho bezpečnost se prokáže až po vlně.

suchac: něco podobného jsem čekal. Ty jsi sem uvedl tohle volovinu, je na tobě to dokázat.

Samozřejmě, nikdo se nehádá, že by to nebylo teoreticky možné. Ale prakticky se to neprovádí. Fakt nevím, jak jsi na to přišel, já sleduju scénu dost a nikdy jsem to neslyšel. Update na vyšší FW nepřinesl ban, vlna přišla až s časovým odstupem. Pokud by to byla pravda, lidé by dostali ban hned a ne až po určité době.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

borec: jenom blbci prohlašují, že je LT bezpečný. Já zde pořád prohlašuji, že to není pravda, že jeho bezpečnost se prokáže až po vlně.

suchac: něco podobného jsem čekal. Ty jsi sem uvedl tohle volovinu, je na tobě to dokázat.

Samozřejmě, nikdo se nehádá, že by to nebylo teoreticky možné. Ale prakticky se to neprovádí. Fakt nevím, jak jsi na to přišel, já sleduju scénu dost a nikdy jsem to neslyšel. Update na vyšší FW nepřinesl ban, vlna přišla až s časovým odstupem. Pokud by to byla pravda, lidé by dostali ban hned a ne až po určité době.

ehm... nebavim se o updatu FW ale o updatu dashe se starym FW... kdyz dokazal novy dash zabanovat automaticky starsi fw.. ;) kdy ms vyda "ofiko" update ktery dokaze rozpoznat starsi fw... osobne myslim ze najdes i par veci tady na foru ... (i kdyz uz nejspis ne) protoze minimalne jednou se to tady uz resilo.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon, moje chyba, mělo tam samozřejmě být "update na vyšší Dash".

Ale stejně pravdu nemáš. Update Dashe nedokázal nikdy zabanovat konzoli. Vždy k tomu byl třeba ten poslední krok. A to připojení konzole k Live. Dash samotný jen vytvořil podmínky pro testování FW mechaniky. Pokud by byla pravda, že můžeš dostat ban i off-line, byla by toho plná scéna. Ale tak to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano s tou scenou souhlasim ... nicmene mi to neprijde nelogicke... a par lidi ktery si stezovali na takovyto ban uz jsem videl ruzne po forach... ale jak rikam je to rok zpet... ;) mnoho lidi to nemuselo resit po tom co ms znova povolil instalaci na disk...

nicmene neprijde mi to nerealne... live by pak stacil uz jen k dokonani "dila" (to uz je ale teorie a tu tady neresime..)

snazim se tim rict ze spousta lidi jede offline a live nepotrebuje pokud ho dostali popr. je dash "prokecne" tak musis pocitat s tim ze vetsina lidi to ani nemusi vedet ;)

kazdopadne souhlasim jak se tak na to koukam tak mi to taky neprijde zas tak pravdepodobny.. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já neříkám, dokážu si představit systém, který tě opravdu zabanuje off-line, určitě by to nebylo tak těžké vytvořit. Ale jak už jsem psal, postrádá to docela logiku. Jediné, co by takové lidi postihlo je ta nemožnost přenosu profilu, a to se dá beztak obejít.

Jinak, ono se toho nakecá docela dost, třeba ten případ, že se údajně banuje za profil vytvořený v cizí zemi. Někdo něco zakecá a už se to šíří jak požár.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlna rozhodně přijde a myslím, že to tuší každý zkušenější hráč, jde to vidět i na bazarovém prodeji flash noban xboxů :D Podle mě nejsou pravidla, podle kterých by se dalo banu s flashlou konzolí vyhnout, takže nějaké utěšovaní, že ban dostanou jen "neznalí" je naprosto marné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani tehdy, protože jakmile se jednou připojíš po vlně, tak ho ihned dostaneš, takže jako by jsi ho vlastně měl ;) Ale nevím jak by to bylo řešeno v případě záruky... I když vlastně pokud opravdu nikdy, tak by to možná mohlo projít, protože nemají informace o konzoli, takže není za co dávat ban, ale pokud se nějaké info ukládá do paměti xboxu a oni si zjistí potřebné data zpětně, tak to stejně ban bude... Prostě nic není jistého a ban podle mě na 99% dostane každý s flashlou konzolí, ať se řídí čím chce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můj názor je, že vlna přijde na 100procent....přinese jí kinect a spuštění xlive v dalších zemích...to co tady někteří píšou, jako že jak by si mohlo MS dovolit dan BAN v offline- třeba přes kinect, když si se zakoupenou konzolí můžu dělat co chci- je hovadina! jednou dochází k porušení aut. práv (i zásah do konzole o tom vypovídá) a MS na to má právo jak on tak i offline. Dále jsem přesvědčen, že at MS přijde s čímkoliv, zase na to bude protijed tak jako to bylo vždy.

PS: ban vlnu bych nečekal na 10.listopad přichodem kinectu a xlive do dalších zemí, ale s odstupem času. Budou chtít oklamat opatrné, jako že se po 10.11. nic neděje a pak bum ban :)

(čistě můj názor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt je ten, ze podla c4va je LT stale bezpecny pre Liteon mechaniky, kto nieje blbec a nehrava hry pred vydanim (s tym ze sa pripoji na live), kazdy kto kontroluje a patchuje hry s SSv2 cez abgx360 moze byt v klude, ovsem odporuca sa ostat v den D offline a cakat na nariekajuce deti ze dostali ban ... ak sa ukaze nahodou, ze MS detekoval LT aj pri dodrzani vsetkych kriterii, urcite o tom bude oficialna sprava z hacking sceny a bude sa to riesit ...

co sa jedna starych banov, myslim ze v tej dobe neboli take kontrolne nastroje ako dnes patchovanie hier na starsi wave a chodit hrat na live apod. - to je prasacina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eh, právě naopak. Minulé FW tě paradoxně chránili víc, než dnes. A právě ty kontroly se staly zdrojem odhalení, FW se s nimi choval trochu jinak, než ofic. A právě proto je LT nemá.

Co říká c4, na to bych byl opatrný, i v době minulé probíhající vlny, kdy lidé už padali jako mouchy, pořád prohlašoval, že jeho FW je v pořádku a nezjistitelný. Nicméně i on poté musel změnit názor a jít pracovat na LT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já souhlasím s tím, že LT s příchodem nového updatu v listopadu padne. Prakticky je dosti pravděpodobné, že se bude opakovat scénář z minulého roku, kdy do pár měsíců vyjde nový na rok funkční FW. Zajímavější by to však mohlo být u nových XBOX Slim, tam si myslím, že by mohl mít M$ skrytý nějaký důmyslnější mechanismus proti pirátům a s novým FW by to mohlo být složitější. Jinak myslím, že M$ s piráty zachází ještě celkem shovívavě, protože ví, že i tak na nich vydělává (Gold účty, MS points za DLC apod.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen takovy debilni dotaz co vsechno mi BAN zpusobi, prijdu o avatara, nelze instalovat hry na HDD, nemuzu na live a dal?

jinak mam nahozenou beta verzi dashboardu vcera vecer me to vyzvalo ze mam udelat update, tak sem to zkusil v pulce se to seklo vyhodilo error.

Nasledne mi zmizel avatar, a pri pokusu vytvorit mi to haze hlasku ze mam udelat update. Instalovat hry na HDD jde. Tot jen pro info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu