Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

cucham novou vlnu BANu


RohLLIKs

Recommended Posts

Vím, že po banu se profil na konzoli chová jako poškozený, a že ho musím do nový konzole recovernout. Přemýšlel jsem ale, že před vlnou vypojím kabel a pojedu jen offline a dokud se to nějak nepořeší, tak nahraju offline score. Teoreticky, když nedostanu ban, můj profil nebude poškozenej a dám hdd do nový neflashlý konzole a profil včetně GS by se mi měl aktualizovat. Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ve skutečnosti přijdeš jen o přístup na Live a nemůžeš přenášet profil a savy. Zbytek funguje normálně.
takže i HDD?jak to? vždyť to nešlo

jinak když dostanu ban tak vlastně nebudu moci stáhnout ani soupisky co :/ ale tak minulou vlvnu jsem přežil :D tak snad i tuto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainstalováním dashboardu 9199 se tento problém s HDD odstranil .

Niekto tu dlhsiu dobu nebol (jakubgaluszka) :D Dash 9199 je na svete 7 mesiacov, takze na zabanovanych konzolach sa uz 7 mesiacov bezproblemov instaluju hry na HDD a nie je k tomu potrebny tzv. unban HDD. Navyse, ked 9199 umoznuje pouzivat aj USB flashky, ext. HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nebyl jsem tu asi 1,5mesice,jakou to ma souvislost?

já pouze myslel ze ten dash tomu pomohl to odstranit a ne ze znemozni ban hdd

Nerozumiem ti.

Robil si sa prekvapeny, ze na HDD uz ide instalovat hry po BANe konzoly. Alebo sa mylim? A ja som ti odpovedal, ze s prichodom dashu 9199 (6.4.2010) uz ten problem s instalaciou hier nie je, pretoze tento dash to opravuje/umoznuje. Chapes to uz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu