Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 a HDMI


Chrisak

Otázka

Zdravím, Nemáte někdo prosím zkušenosti z HDMI? protože já sem si teď kopil z Aukra HDMI a já ho zapojil má 80cm... a když jdu do menu je tam jako Rozlišení Obrasovky max. 1900x1600 myslím nějak tak.... a zvuk? Nejde nevíte proč mi ten HDMI Kabel nepřenáší zvuk? :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Koupil sem toto HDMI pošlu tu Aukci protože o něm taky nic nevím... Snad to bude stačit =D.... a teď zrovna mám LG.... dál nevím... ale dřív mi na něm jiný HDMI Šlo i se zvukem takže u TV problém nebude... a to HDMI Tady je link z tý aukce: http://aukro.cz/item1248987408_akce_novy_hdmi_kabel_se_zarukou_super_cena.html..... na štěstí na něm je 7 dní záruka tak ho muzu kdyztak poslat z5... majiteli... tak pls Odpovězte! =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Do kila? Skoro všude, ale zázraky od něj nečekej :lol: , to jsou zkrátka šmejdy - pořádný HDMI kabel minimálně 500,- a výše. Tento mám propojenej k PS3 (http://www.alza.cz/sony-hdmi-2m-cerny-d134081.htm), a nemůžu si ho vynachválit. ;)

btw, na alze prodávají HDMI už od 99,- , ale do toho bych já nešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja jsem cetl z několika zdroju že je uplně jedno co je za HDMI kabel- výsledek je stejný. dražší mají třeba lepší zpracování ale na kvalitu zobrazení to nemá vliv. pokud ten babel neměří "kilometr", mám pocit že udávají 5 m tak k žádnému rušení signálu nedochází. na youtube jsou i videa kde srovnávají levný a drahý HDMI kabel ale výsledek je stejný. já osobně neměl tu čest porovnat s drahým , sám mám kabel tuším za 39 kč z aukra a úplná pohoda. ale samozřejmě se může stát že narazíš na špatnej kus, to už je o té kvalitě zpracování. pokud ti ale HDMI normálně jede , tím že si pořídíš kabel za 1500 obraz nezlepšíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mám HDMI od JAE, jestliže jsem to správně přečetl a kvalita je super, kamarád říká, že mám lepší kvalitu než on a on má HAMA kabel...

Mimochodem - já ho nekoupil, ale dostal darem od známého, který pracoval v továrně nějaké firmy co měla továrnu poblíž, ale nějak měli problémy tak to zavřeli a zrušili, no a co se dalo se ukradlo a bylo toho dost :D Škoda, že ne žádný televize... :D

Firma výrobce kabelu -

post-14901-14687155942895_thumb.jpg

http://www.jae.com/productshdmiconnectors.htm

post-14901-1468715595085_thumb.gif

Btw. Vypadá to na nějaký levný kabel, ale je opravdu výborný, nejpíše se, ale nikde neprodávají, jo a kvalitní by měl být, protože podle všeho se na nich testovaly TV v tý firmě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

3FF3CT: O tom istom TV pises? :D Hadam sa to robi tak, ze mas jednu konzolu na jednom TV a vyskusas obidva kable bez zmeny nastaveni na konzole a TV. A nie, ze porovnavate rozdielne nastavene TV, rozdielnu znacku/model TV a mozno aj rozdielne nastavenia v konzolach :D A ver tomu, ze rozdiel volnym okom nezbadas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja jsem cetl z několika zdroju že je uplně jedno co je za HDMI kabel- výsledek je stejný. dražší mají třeba lepší zpracování ale na kvalitu zobrazení to nemá vliv. pokud ten babel neměří "kilometr", mám pocit že udávají 5 m tak k žádnému rušení signálu nedochází. na youtube jsou i videa kde srovnávají levný a drahý HDMI kabel ale výsledek je stejný. já osobně neměl tu čest porovnat s drahým , sám mám kabel tuším za 39 kč z aukra a úplná pohoda. ale samozřejmě se může stát že narazíš na špatnej kus, to už je o té kvalitě zpracování. pokud ti ale HDMI normálně jede , tím že si pořídíš kabel za 1500 obraz nezlepšíš.

S tím souhlasím, ale koupit no name kabel za 40kč taky není to pravý. Stačí koupit alespoň ten Hama kabel nebo něco podobnýho kolem 200-300Kč a pojede to. Ale kabel za 40Kč? promiň, ale to už je trochu moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám belkin asi za 150Kč a je to kvalitní tlustej kabel s kvalitníma celokovovejma koncovkama oproti tomu mám ještě nějakej kabel za 350Kč a ten se s belkinem nemůže vůbec srovnávat na to že byl dvakrát dražší je to na první pohled šmejd i když rozdíl v obrazu žádnej neni zpracování je mnohem levnější. A kabely za 500kč a víc se vyplatěj snad jen když ho potáhnete přez celou místnost 10m+, na krátký vzdáleností mezi kabelama neni rozdíl. Přeci jenom datovej přenos není tak náchylnej na rušení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu