Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mohol by som sa opytat??

Mam PSP 3004 fw. 5.51 takze to pojde (JUPIII) . Ale v tych videach, ked sa dostane do toho menu kde vyberie HEN a PSP sa restartuje, co su tie ostatne zlozky v tom menu?? A este jedna otazka. Mam pockat pokial vyjde HEN a potom upgradnut a dat HBL, alebo mam teraz dat HBL? K comu mi to pomoze ak to urobim teraz?A ako je to s tym hranim hier? Je nejaky HB ktory umozni spurtat ISO?? Dakujem za odpoved :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som sa len pomýlil :D viem že HB :D. Ináč som počul že pri HENu sa vymenia tlačidla x o a tak ďalej. Len ja som na to blbý. A nechápem načo je ten HEN keď už je HBL r101. To keď vyjde HEN to bude nejaký dokument čo sa pridá do pamäťovky, alebo app? :D Prepáč za také otázky, ale veľmi ma to zaujíma. Takže čo bude robiť ten HEN keď ho spustím v HBL r101 cez Patapon demo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok....Takže těm slátaninám o výměně tlačítek nevěř,všechno důležitý najdeš zde,HEN je proto že se bude moci spouštět HB aplikace z XMB,zato pří HBL musíš pořád přes PataPataPataPon,žádnej dokument,pokud znáš ChickHen na 5.03 tak to bude stejný akorát že nepůjdo uzatim iso, a na HBL by nikdy nešli ISO,HBL beží na uživatelskym modu,tam to nejde,ale HEN jede přes Kernel (jádro) a tam už iso by spustit šli,ale musej to vykoumat...

FxR HelpDesk - Nyní na PM (Soukromá Zpráva) NON-STOP! Odpovídáme do 5 hodin!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ISO se dočkáme si myslim někdy o prázdninách možná dřív možná dýl,ale na HBl sme čeklai víc než 1,5 roku,a myslíš určitě The Simpsons Game na UMD ne? Jinak podle mě je na HB nejlepší ty emulátory starejch konzolí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ták novinka podle toho co jsem četl na Total_Noob's Blog tak Total_Noob našel chybu přímo ve firmwaru 6.31 Což znamená, že HEN půjde spustit přímo z XMB a nemusí se spoštět žádná hra (Golf), a teďka to aktualizoval, že zatím na firmware 6.20 HEN vydávat nebude jedině prý kdyby sony vydalo nový FW, což prej dost pochybuje, a přeportuje ten HEN přímo na firmware 6.31. Takhle jsem to alespoň z toho pochopil. Opravte mě pokud se mýlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je ale teš blbec ten TN. první říka že to vyda až před vanocema že nema čas atd... A ted našel chibu i na ofw 6.31?? to je nějaka blbost... bestak si znas T_N děla srandu :D:D

EDIT//: Ted jsem četl v komentářich že skoro každá s T_N nesouhlasí ani wololo s tim widaním tn hen 6.31 a ne na 6.20. podle mě to je fake...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu