Jump to content

Martin2412

Members
 • Content Count

  1610
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Feedback

  0%

Martin2412 last won the day on May 3

Martin2412 had the most liked content!

About Martin2412

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Mělník
 • Hobby
  PC, PSP, Filmy, Seriály, Anime, Knihy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nemělo by, bohužel sám s SX OS nemám zkušnosti, ales Atmosphere, resp. Kosmos jsem zatím se žádnou ze tří verzí, co jsem zkoušel, neměl problém. Na odinstalaci češtiny jsem přidal sekci. Stačí roozbalit stažený archiv, tak abys viděl, které složky jsi kopíroval a poté postupně otevírat dané složky a z každé smazat adresář "message" například "\contents\010000000000080B\romfs\message\".
 2. Představuji vám můj překlad Nintendo Switch Překlad je kompatibilní se Switchem ve verzi 10.0.0 - 10.0.3 (teoreticky by měl fungovat i na starších a novějších verzích, ale není to ověřené) Pro použití překladu je nutné mít nainstalovaný jeden z CFW (SXOS, Atmosphere, Kosmos, ReiNX) Co je přeloženo: - Téměř vše, kromě věcí níže Co není přeloženo (nebylo možné nalézt, kde se daný text nachází, nebo není technicky možné text přeložit): - eShop - Obrazovka s Informacemi o ochraně zdraví a bezpečnosti, Důležitými informacemi (EULA), atd. - "Nahráno X hodin", "Naposledy spuštěno před X dny", atd. - Některé chybové hlášky - Obrazovka výběru uživatele při spouštění hry (Vyberte Uživatele. a tlačítko Back) Návod: 1) Rozbalte archiv Czech Switch Menu.zip 2) Vyjměte microSD kartu ze Switche a vložte jí do PC 3) Zde se instalace lehce liší podle toho, jaký CFW na Switchi používáte a) Pokud používáte Atmosphere nebo Kosmos: Obsah adresáře Atmosphere/contents, který vám vznikne po rozbalení archivu (Celkem 17 složek, např. 010000000000080B, atd.) překopírujte do složky Atmosphere/contents na microSD kartě (pokud se vám zobrazí, zdali chcete přepsat soubory, dejte ano) b) Pokud používáte ReiNX: Obsah adresáře Atmosphere/contents, který vám vznikne po rozbalení archivu (Celkem 17 složek, např. 010000000000080B, atd.) překopírujte do složky ReiNX/titles na microSD kartě (pokud se vám zobrazí, zdali chcete přepsat soubory, dejte ano) c) Pokud používáte SXOS: Obsah adresáře Atmosphere/contents, který vám vznikne po rozbalení archivu (Celkem 17 složek, např. 010000000000080B, atd.) překopírujte do složky sxos/titles na microSD kartě (pokud se vám zobrazí, zdali chcete přepsat soubory, dejte ano) 4) Vložte microSD kartu zpět do Switche a spusťte váš používaný CFW 5) Užívejte si Switch v Českém jazyce Odinstalace Češtiny: a) Pokud nemáte nainstalované žádné jiné věci jako cheaty, témata a podobně, tak stačí ze složky xxx/contents smazat všechny složky, které jste sem předtím zkopírovali (podívejte se do rozbaleného archivu a vyberte všech 17 složek a ty smažte). b) Pokud máte tyto věci nainstalované (některé z nich se totiž kopírují do stejných složek jako čeština), tak je to trošku komplikovanější. Pro odinstalaci rozbalte stažený archiv, tak abyste viděli, které složky jste kopírovali a poté postupně otevírejte dané složky a z každé smažte adresář "message" například "\contents\010000000000080B\romfs\message\". Poděkování patří: bandithedoge z gbatemp.net za inspiraci a poskytnutí návodu na překlad P.S.: Pokud narazíte na nějaké chyby, nedodělky, špatný překlad, apod. neváhejte mě kontaktovat, chyby opravím a publikuji novou verzi. Odkaz ke stažení: https://mirrorace.com/m/50y5z nebo https://uloz.to/file/pwfMyZuZEdDg/czech-switch-menu-zip nebo https://www61.zippyshare.com/v/afAhihXD/file.html Ukázka překladu:
 3. Zkouším ještě jednou. Stále sháním pomoc s nefunkčním Xboxem. Díky
 4. Nikdo nic? Stále sháním pomoc.
 5. Ahoj, cca před rokem a čtvrt jsem si kupoval cracklý (Jtag) Xbox360 (Corona). Xbox mi občas zlobil (sekal se uprostřed hry, hrozně dlouho se zapínal, atd.), toto jsem vyřešil rozebráním a přepastováním procesoru. Nicméně, cca před 14 dny mi začal zlobit znovu, tak jsem to nechal být, ale po pár dnech se mi po zapnutí objevila chybová hláška a červený kruh u tlačítka zapnutí. Zjistil jsem, že byl vadný pevný disk, ten jsem odpojil a dal místo něj jiný, Xbox se zapnul v pohodě, ale poté, co jsem chtěl znovu zprovoznit Auroru se mi ukázalo, že vnitřní paměť není naformátovaná. Jelikož jsem nechtěl přijít o savy, nechtělo se mi jí formátovat, tak jsem zkusil nahrát Auroru i tak a vytáhnout aspoň savy. Jenomže poté co jsem nahrál Auroru se mi už Xbox nezapnul, při mačkání, jak vypínače, tak i vysouvacího tlačítka pro mechaniku se ozve pípnutí, ale Xbox nic nedělá, nezapne se, ani se neroztočí větráček. Zkoušel jsem Xbox rozebrat a zjistit, zdali není něco odpálené, ale zběžným pohledem nic nevidím. Dovedl by mi někdo poradit, co s tím? Případně na koho se obrátit, kdo by se mi na to podíval a za nějakou rozumnou cenu případně opravil? Díky
 6. Ahoj, cca před rokem a čtvrt jsem si kupoval cracklý (Jtag) Xbox360 (Corona). Xbox mi občas zlobil (sekal se uprostřed hry, hrozně dlouho se zapínal, atd.), toto jsem vyřešil rozebráním a přepastováním procesoru. Nicméně, cca před 14 dny mi začal zlobit znovu, tak jsem to nechal být, ale po pár dnech se mi po zapnutí objevila chybová hláška a červený kruh u tlačítka zapnutí. Zjistil jsem, že byl vadný pevný disk, ten jsem odpojil a dal místo něj jiný, Xbox se zapnul v pohodě, ale poté, co jsem chtěl znovu zprovoznit Auroru se mi ukázalo, že vnitřní paměť není naformátovaná. Jelikož jsem nechtěl přijít o savy, nechtělo se mi jí formátovat, tak jsem zkusil nahrát Auroru i tak a vytáhnout aspoň savy. Jenomže poté co jsem nahrál Auroru se mi už Xbox nezapnul, při mačkání, jak vypínače, tak i vysouvacího tlačítka pro mechaniku se ozve pípnutí, ale Xbox nic nedělá, nezapne se, ani se neroztočí větráček. Zkoušel jsem Xbox rozebrat a zjistit, zdali není něco odpálené, ale zběžným pohledem nic nevidím. Dovedl by mi někdo poradit, co s tím? Případně na koho se obrátit, kdo by se mi na to podíval a za nějakou rozumnou cenu případně opravil? Díky
 7. Hele tohle PSP půjde určitě unbricknout pomocí pandory. Teď jen jestli jí ještě seženeš, to bude docela oříšek... ale pokud ano, tak tuším, že i tady na fóru se někde povaluje návod jak si PSP unbricknout. Nebo stačí do googlu zadat PSP unbrick a najde to tuny návodů jak to udělat.
 8. Hmmm, dneska už baterku do PSP seženeš jen těžko... maximálně se zkusit podívat na Aliexpress nebo eBay, ale i tam je výběr dosti omezený.
 9. Hmmm, ale hlavně, že já jsem za příspěvek o tom, že je to zlodějna dostal od romika napomenutí...
 10. Zloději... za překopírování dvou složek na kartu a následné spuštění jedné aplikace v PSP, což zvládne i naprostý neználek si něco inkasovat a navíc ještě tolik je opravdu zlodějna. Styď se...
 11. Tak za prvé to není CFG, ale CFW (jako custom firmware). A za druhé ne nejde, musíš si downgradovat na fw 6.20 a poté si nainstalovat 6.20 PRO C Permanent
 12. Ano jde, jde dokonce i na 6.39, ale pouze na PSP 100x Fat a 200x Slim se starou základní deskou, pro novější PSP včetně 300x bohužel existuje pouze na fw 6.20.
 13. S tím 9.90 je jednoduché řešení, je to jen jakási "ochrana" před nechtěným updatem, stačí vlézt do VSH menu tam změnit USB DEVICE na FLASH0, restartovat PSP pak vlézt do vsh/etc a tam otevřít soubor version.txt, najdeš si tam hodnotu 9.90 a změníš ji na 5.50, pak to uložíš a znovu přepneš USB DEVICE na Memory Stick a restartuješ PSP, pak ti update půjde. Jinak si aktualizuj na nejnovější fw 6.60 a dej si tam 6.60 PRO C Permanent.
 14. Ahoj, takže popořadě: PSP se dá flashnout až do posledního fw, který vyšel, tedy 6.60. Rozdíl mezi 5.03 a novějšími je ten, že Chickhen 5.03 je totálně nestabilní, nefungují na něm novější hry, je jen dočasný, tedy v podstatě je téměř nepoužitelný. Nejlepší je mít PSP s fw 6.20, kde jde dát tzv. Permanent CFW, tedy CFW, který se po restartu PSP nesmaže. Bohužel, v dnešní době se dá nové sehnat už jen PSP E-1004, tedy takovou osekanou verzi PSP. Takže je lepší si projet třeba Aukro, kde se čas od času naskytne výhodná nabídka.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy