Jump to content

red75

Members
  • Content Count

    9
  • Joined

  • Last visited

  • Feedback

    0%
  1. Chtěl bych koupit baterku a nechci žádný fake který vydrží půl hodiny. Asi to koupím tady https://www.playcentrum.cz/p/originalni-baterie-pro-sony-psp-1000-psp-110-110201-htm Jen se chci zeptat jestli máte z poslední doby zkušenosti s nákupem baterky, jestli jste s ní spokojeni, popřípadě kde jste ji koupili. Dík.
  2. Chci se zeptat kde bych měl koupit baterii. Co jsem se díval, všude jsou ty co vydrží prd. Dá se prosím někde sehnat něco slušného. Děkuji.
  3. Používám tyhle http://www.alza.cz/sluchatka-koss-the-plug-kompaktni-sportovni-sluchatka-zaruka-24-d109678.htm?kampan=adwords_longtail&gclid=COWmmNGylKYCFYMI3wod7Ub_mg ,s doživotní zárukou jsou za litr.
  4. PSPVC, http://pspvc.nswardh.com/ , doporučuji si nainstalovat kodeky cccp.
  5. Je to Kontakt. http://www.csfd.cz/film/10132-kontakt/
  6. Originál baterie to není (za tu se dá asi považovat pouze sony). Je vyrobena v polsku firmou která se výrobou baterií zabývá, což je určitá naděje že by udávaná kapacita mohla být skutečná. Naprostá většina napodobenin která ma na sobě napsáno 3600mAh ve skutečnosti tuto kapacitu nemá.
  7. Tak jsem mému fatovi pořídil novou baterii, pořád jsem řešil velkou kapacitu a skončil jsem u tohodle typu. Oproti standartně nabízeným fake 3600mAh kouskům je jednou tak široká. Dneska mi přišla, jsem moc zvědav jak se předvede. Koupil jsem ji zde http://www.alwar.cz/31107-whitenergy-baterie-pro-sony-psp-1000-fat.html?keyword=psp+baterie Máte někdo zkušenosti s těmito bateriemi?
  8. http://www.edisk.cz/stahni/90359/COREWLK.zip_18.29MB.html
  9. red75

    Torrenty

    Bitspirit umí stahovat z torrentleechu bez registrace.
  10. Moje jednička PSPVC http://pspvc.nswardh.com/
  11. Zkus tohle http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2007050009 vkládání titulků je prostinké. Jen upozornění, nebere mi mkv,rmvb. Možná to ale je problém mého compu. Pokud by tato verze nejela zkus starší. Výsledky jsou třeba Monty pythoni které jsi pokud se nemýlím viděl.
  12. Hlasí mi chybu Script error: there is no function named "DirectShowSource" Found errors in AVS script. Nevíte co mám dělat?
  13. Můžu čučet na seriály, číst knížky, hrát hry v emulátorech (Zx spectrum, atari 800, Snes), no a samozřejmně psp hry.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy