Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

spenat

Junior Moderators
 • Příspěvků

  1 244
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  4
 • Feedback

  100%

spenat naposledy vyhrál(a) dne Září 20

spenat měl nejlépe hodnocený obsah!

1 Sledující

O uživateli spenat

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 28.6.1994

Kontakt

 • Web
  http://spenatsnow.truncovi.info
 • Skype™
  spenaat

Informace

 • Město
  Czech Republic
 • Koníčky
  Student

Herní účty

 • Gamertag
  Spenaterr
 • Steam ID
  spenatcz

Návštěvy profilu

2 041 zobrazení profilu
 1. spenat

  h-encore - Homebrew Enabler až pro verzi 3.68!

  Bohužel ti neumím poradit (snad poradí někdo další), mělo by to jít: Final H-encore podporuje připojení PSTV skrze WiFi, pokud jsou samozřejmě na stejné síti...
 2. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Tinfoil (instalátor .NSP) přidal v nové verzi zajímavou funkcionalitu: Instalaci .NSP z počítače přímo do Switche pomocí USB kabelu (prozatím jsem však nezkoušel): Jen podotýkám, že toto neznamená, že lze spouštět hry z USB zařízení - znamená to, že pro instalaci již není potřeba kopírovat .NSP soubor na kartu: Rovnou ho nainstalujete přes USB.
 3. spenat

  Karta do switche

  To, že ti telefon ukáže velikost karty 256GB (resp. 250GB), je, bohužel, naprosto normální - tyto karty se takto dokáží tvářit díky relativně jednoduchému způsobu, jak přepsat FW/chip karty. Jakmile ale začneš na kartu kopírovat více než 32GB (nebo jakákoliv jiná reálná velikost karty, v tomto případě beru 32GB), stane se velmi pravděpodobně jedna z následujících věcí: 1) Karta soubory nad 32GB zapíše, ale pokud se je pak pokusíš otevřít ("přečíst"), budou nečitelné/poškozené. 2) Karta vyhlásí při zápisu (kopírování) nad 32GB chybu a dál nepůjde. Mimochodem, důvod, proč 256GB karta nebude mít vždy 256GB na zápis (a to platí u všech paměťových karet, či disků), ale o něco méně, je dána jednoduchou matematikou, viz:
 4. spenat

  Karta do switche

  lvicektom: Před tou kartou, kterou doporučuješ, opravdu velmi důrazně varuji! Cena je na 256GB MicroSD kartu absolutně nereálná, nemluvě o no-name značce a opravdu velké oblibě čínských obchodů tímto způsobem padělat reálné velikosti karet (viz třeba tento článek). Je pravděpodobné, že taková karta sice bude fungovat, ale její reálná kapacita bude např. maximálně 32GB. Osobně mám tuto SanDisk 200GB přímo ve Switchi a nemám s ní problém.
 5. spenat

  h-encore - Homebrew Enabler až pro verzi 3.68!

  Zdravím, je potřeba nastavit na WiFi konkrétní DNS server, viz návod zde: https://vita.hacks.guide/updating-to-3.65.html . Po jeho nastavení dostanete možnost instalace FW 3.65.
 6. spenat

  h-encore - Homebrew Enabler až pro verzi 3.68!

  VitekS: O čem myslíš, že mluvil? PS Vita TV = PSTV
 7. spenat

  Debata o HENu (HENkaku / h-encore)

  TheFl0w jede dál: Zcela nečekaně odhalil dokončení exploitu na verzi 3.69! Datum vydání je však prozatím neznámý, předpokládá se až několik měsíců... http://wololo.net/2018/10/02/ps-vita-theflow-confirms-exploit-ready-for-firmware-3-69-but-youll-have-to-wait/
 8. spenat

  h-encore - Homebrew Enabler až pro verzi 3.68!

  Ahoj, ano, dá, softwarově (i hardwarově) je s Vitou totožná a h-encore na ní funguje úplně stejně.
 9. spenat

  RADA PRO STAHOVÁNÍ HER NA HDD

  Potřebuješ přidanou platební metodu ve svém Xbox Live účtu (platební kartu / PayPal) a to je vše - pak vybereš hru, klikneš na "Zakoupit" a hra se začne stahovat do Xboxu, ve kterém jsi na Xbox Live účtu přihlášený. Podrobnější detaily najdeš třeba tady.
 10. spenat

  RADA PRO STAHOVÁNÍ HER NA HDD

  Zdravím, co konkrétně máš na mysli? Zakoupení, stažení a instalaci her z Xbox Live, nebo se bavíme o něčem jiném?
 11. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  .NSP hry mají hlavní výhodu v tom, že k nim můžeš stáhnout a nainstalovat i updaty a DLC. Druhou hlavní výhodu je to, že je jednou nainstaluješ a pak už není třeba hru "virtuálně" připojit jako cartridge (u .XCI her). Zároveň fungují i na jiných CFW, .XCI je doménou primárně SX OS (i když už fungují i na jiných CFW).
 12. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  EmuNAND z verze 2.0 nakonec pravděpodobně nebude tak příjemná věc, jak to zní (zdroj: gbatemp, byť vím, že jsou na zmíněném fóru velmi vysazení proti SX OS):
 13. Zdravím, updatoval jsem odkaz na Enso, stáhni jej znovu a nainstaluj tuto verzi (v1.1) - pak dej vědět.
 14. spenat

  [Ukončeno] PS Vita Slim - HORI Grip [L2 / R2, L3 / R3]

  Prodáno, zamykám.
 15. spenat

  [Ukončeno] PS Vita Slim - HORI Grip [L2 / R2, L3 / R3]

  Stále aktuální.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu