Jump to content

spenat

Junior Moderators
 • Posts

  1,929
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

spenat last won the day on June 7

spenat had the most liked content!

3 Followers

About spenat

 • Birthday 06/28/1994

Contact Methods

 • Skype™
  spenaat

Informace

 • Home
  Czech Republic

Herní účty

 • Gamertag
  Spenaterr
 • Steam ID
  spenatcz

Recent Profile Visitors

6,879 profile views
 1. Ahoj, pokud používáš připojení přes USB, pak ano - Vita se na PC objeví jako další disk/flash disk. Případně můžeš využít FTP.
 2. Tak, jak je popsáno v úvodním příspěvku: smaž jen soubory související s Atmosphére - nic jiného.
 3. Opět měníme instalátor Tentokrát se téma věnuje TinWoo Installeru - kombinaci Tinfoil a Awoo Installerů, která má navíc možnost instalace z USB disku/flashky a možnost aktualizace Sigpatches přímo v aplikaci. Pokud dosud používáte Tinfoil Installer a nepotřebujete instalaci z USB disku/flashky (a aktualizovat Sigpatches z aplikace), není potřeba měnit.
 4. Téma aktualizováno, instalace USB ovladačů je nyní otázka dvou kliknutí.
 5. Oficiální verze Atmosphére pro FW 13.0.0 vydána, téma aktualizováno.
 6. Ahoj, co používáš za verzi Atmosphere? Od verze 1.0.0 se měnil payload - na první pohled mi přijde, že používáš payload pro novější verzi Atmosphere, než máš.
 7. Pre-release (beta) 1.1.0 pro Switch OFW 13.0.0 (který mimo jiné přidává podporu bluetooth audia) je k dispozici. Téma upravím, jakmile bude venku finální verze 1.1.0. https://github.com/Atmosphere-NX/Atmosphere/releases
 8. Vychází Atmosphére-NX ve verzi 1.0.0! Důležitá změna (mimo další): Pro injectnutí Payloadu se nově využívá soubor fusee.bin, který nahrazuje původní fusee-primary.bin. Došlo k tomu z důvodu kompletního přepsání zavaděče.
 9. Podle tématu, kde řešíš tlačítka na Vitě, máš FAT verzi - ta ani tu 1GB interní paměť nemá, takže bys to ani neměl kam přesunout. Žádný benefit bys tím přesunem navíc ani nezískal: u Vity se už na začátku počítalo s tím, že všechno bude na kartě, stejně jako třeba u původního PSP. A ještě jednou: Zkopírování/duplikování karty je popsané v návodu, jak jsem psal výše.
 10. Vyšla kulatá verze Atmosphére v0.20.0, která mimo jiné zrychluje boot na Mariko jednotkách (měřeno z injectnutí payloadu až po zobrazení home screenu): Normal (Iowa): ~35 seconds -> ~18 seconds. Lite (Hoag): ~65 seconds -> ~30 seconds.
 11. S interní pamětí vůbec nepracuj - FAT verze nemá žádnou (když nepočítám systémovou NAND, která není uživatelsky přístupná), Slim má 1GB. Nejjednodušším řešením je všechno zkopírovat na novou kartu, až ti dorazí - to je popsané v bodě 6) vlákna s PS2Vita.
 12. Ahoj, PS2 v revizi 9xxxxx s DATE kódem 8C nespustí FMCB z karty žádným způsobem. Doporučuji se podívat na FreeDVDBoot exploit.
 13. 1) Dá se nabíjet i mobilní nabíječkou, ale nabíjení může být pomalé. Doporučuju zjistit, jestli má nabíječka 5V. Pokud ano, nabíjení by mělo být stejně rychlé jako z originální nabíječky. 2) Nejsou svázané, můžeš je prodat. 3) Není třeba, pokud nechceš chodit online. 4) Ano - přeinstalací stejné verze FW ze stránek Sony. Pokud nebudeš mít permanentní exploit, pak stačí Vitu restartovat. 5) Používání online je stejné, jako hraní MP - v každém případě ano. Sice už Vitu dlouho nemám, ale nikdy jsem s online funkcionalitami neměl problém. 6) Technicky hrozí ban na PSN (já ho ale za 2 roky nikdy nedostal). Pokud nechceš riskovat, doporučuju si vytvořit PSN účet specifický pro Vitu. 7) To záleží na zručnosti, ale upřímně to nic náročného není (viz třeba tady). 8.) Na Aliexpressu/eBay díly najdeš vždycky.
 14. Nějaké rozdíly mezi 5.0 a 6.0 jsou (viz třeba tady), ale jsou to spíš kosmetické záležitosti a i z debaty na Redditu vyplývá, že je jedno, kterou z těch dvou verzí pořídíš. Co se výrobce týče: Všechny adaptéry jsou stejné, na výrobci nezáleží (je to spíš jen rebrandování stejného produktu).
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy