Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

spenat

Junior Moderators
 • Příspěvků

  1 185
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  2
 • Feedback

  100%

spenat naposledy vyhrál(a) dne Červenec 3

spenat měl nejlépe hodnocený obsah!

1 Sledující

O uživateli spenat

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 28.6.1994

Kontakt

 • Web
  http://spenatsnow.truncovi.info
 • Skype™
  spenaat

Informace

 • Město
  Czech Republic
 • Koníčky
  Student

Herní účty

 • Gamertag
  Spenaterr
 • Steam ID
  spenatcz

Návštěvy profilu

1 792 zobrazení profilu
 1. SD2Vita má také upravenou variantu pluginu, která dělá přesně to, o čem mluvíš: Připojí SD2Vita klasicky jako ux0 a zároveň originální paměťovou kartu jako uma0, takže budeš mít přístup k oběma kartám. Detaily jsou zde, konkrétně se podívej na část: Nutno podotknout, že jsem to osobně nezkoušel (sám jsem původní kartu prodal), nicméně není důvod, proč by to nemělo fungovat.
 2. Zdravím, 128GB MicroSD mám já osobně ve Vitě a nemám s ní sebemenší problém. Co se samotné kapacity týče: Teoretická velikost může být až 2TB. Prakticky jsem viděl spousty uživatelů s 256GB kartou a taktéž bez problému - vyšší už jsem reálně neviděl
 3. spenat

  h-encore - Homebrew Enabler pro všechny FW!

  Ahoj, nejsprávnější pravděpodobně není to nejvhodnější slovo, ale určitě je to pro tebe nejvýhodnější, to rozhodně ano EDIT: Návod je nyní plně aktuální a zjednodušený na úplné minimum. Aplikace, která zajišťuje instalaci exploitu, je nyní navíc plně v češtině
 4. spenat

  Kde stáhovat hry

  Téma zamykám, warez se zde za žádných okolností nebude řešit. Oběma uděluji napomenutí pro porušení pravidel fóra.
 5. spenat

  Hrajete ještě na PSP v roce 2018?

  Stále si občas dám Rock Band Unplugged, nebo třeba Star Wars: The Force Unleashed... Byť obojí na Vitě (PSP jsem poslal v rodině dále :D), některé emulátory (viz třeba emulátor GBA) jedou paradoxně líp pod PSP systémem, než jako nativní homebrew na Vitě...
 6. spenat

  IP adresa

  Upřímně mi to přijde zbytečně složité, nemluvě o tom, že stále velká spousta routerů ukáže jen MAC adresu bez názvu zařízení. Pokud si tedy neopsal MAC adresu Xboxu, bude mu tahle informace pravděpodobně k ničemu... Jak jsem psal výše, IP scannerů je spousta a většina z nich funguje na principu pár kliknutí.
 7. spenat

  IP adresa

  Pokud z nějakého důvodu nechceš využít nastavení sítě přímo v Xboxu, můžeš využít IP scannery na počítač (pokud je ve stejné síti), stačí chvíli googlit a aplikací ti vyjede spousta.
 8. mediakreal: Pokud hodláš hrát stažené hry, jak říkáš, zkoušíš to plně na vlastní zodpovědnost. Pokud ti chce někdo poradit, ať to, prosím, učiní do soukromé zprávy. Jak je v citaci níže, zde se warez řešit nebude.
 9. Stačí pozorně číst
 10. spenat

  h-encore - Homebrew Enabler pro všechny FW!

  Zdravím, toto je návod na instalaci spuštění Homebrew Enableru. Pro spuštění záloh je třeba nainstalovat ke zmíněnému enableru plugin - návod najdeš v sekci "PS Vita Tutoriály".
 11. Spustil jsi VitaShell a zvolil "USB/FTP transfer"? Přidáno do návodu.
 12. Tohle jsi zkoušel?
 13. spenat

  Debata o HENu (HENkaku / h-encore)

  To už lze od HENkaku verze 3.60, není to tedy žádná novinka Nejedná se sice o ISO soubor, ale ano, jinak je to v podstatě, jak říkáš. V sekci "Tutoriály" je návod, jak zálohy zprovoznit.
 14. Vzhledem k tomu, že očekávaný exploit h-encore na všechny FW již vyšel, původní téma přesouvám do archivu, abychom pokračovali v debatě nad Homebrew enablerem zde Jak jsem psal, všechny návody zde na fóru jsou tímto aktuální a připravené na instalaci nejnovějšího HENu h-encore!
 15. spenat

  TheFloW přeportoval aplikace na FW 3.67! (diskuze)

  Všechny návody kompletně přepracované, v tutoriálech jsem připnul ty nejdůležitější. Užijte si h-encore!
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu