Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

spenat

Junior Moderators
 • Příspěvků

  1 162
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  1
 • Feedback

  100%

spenat naposledy vyhrál(a) dne Prosinec 15 2016

spenat měl nejlépe hodnocený obsah!

1 Sledující

O uživateli spenat

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 28.6.1994

Kontakt

 • Web
  http://spenatsnow.truncovi.info
 • Skype™
  spenaat

Informace

 • Město
  Czech Republic
 • Koníčky
  Student

Herní účty

 • Gamertag
  Spenaterr
 • Steam ID
  spenatcz

Návštěvy profilu

1 645 zobrazení profilu
 1. spenat

  Kod hry z X360 na X1

  Zdravím, ano, půjde, od včerejška je GTA: San Andreas ve zpětné kompatibilitě.
 2. spenat

  HENkaku Ensō 3.65 - Updatujte z HENkaku 3.60 na 3.65

  V případě, že Vám po updatu na HENkaku 3.65 zmizí VitaShell/MolecularShell, postupujte dle následujícího návodu: 1.) Nainstalujte si do počítače program "QCMA" z těchto stránek. 2.) Nainstalujte si do počítače program "PSVIMGTOOLS-FRONTEND" z těchto stránek. 3.) Připojte svou Vitu do počítače skrze USB, následně spusťte QCMA a poté otevřete PSVIMGTOOLS-FRONTEND. Aplikace by měla rozpoznat vaší Vitu. 4.) V aplikaci PSVIMGTOOLS-FRONTEND uvidíte vyskakovací menu. Klikněte na něj a vyberte "Easy Installers" > "VitaShell" > tlačítko "Install". Program vyexportuje (na počítači) VitaShell do výchozí složky "APPS" programu QCMA. 5.) Ve Vitě otevřete "Content Manager". Stiskněte "Copy Content" > "PC -> PS Vita System" > "Applications" > "PS Vita" > zaškrtněte "VitaShell" > Copy. Hotovo! Nyní máte ve vaší Vitě opětovně nainstalovaný VitaShell
 3. spenat

  PSN s henkaku

  Ahoj, přístup a využívání PSN je k dispozici aktuálně pouze na HENkaku 3.65, návod zde:
 4. spenat

  VHBL + openCMA [Hombrew aplikace na PSV]

  Návod je silně neaktuální, postupujte tedy - jako vždy - na vlastní riziko. V nejbližší době plánuji celý návod předělat, silně tedy doporučuji vyčkat na aktualizovaný návod. Pro tuto chvíli téma zamykám, po aktualizaci znovu odemknu.
 5. spenat

  Xbox One [Ukončeno] 2x 14dení LiveGold

  Díky moc, první kód jsem využil, druhý nechávám dále
 6. Tak přišlo to, co už se dalo víceméně očekávat... Sony letos oficiálně končí s produkcí fyzických her na Vitu, přidávám odkaz na článek. Digitální hry mohou stále vycházet, dokonce se někteří vývojáři ozvali, že budou fyzické hry produkovat na vlastní pěst. Nicméně to vše jen potvrzuje, že by Vita - nebýt homebrew scény - byla už dávno pryč... https://kotaku.com/sony-ends-production-of-physical-vita-games-1826060406
 7. spenat

  PS Vita hack 3.67-68

  Ahoj, díky noba za odpověď. Pro Klatose: Vítej na fóru, prosím, přečti si pravidla - příště stačí chvíli hledat, než se zeptáš (viz "FAQ - Nejčastěji kladené otázky ohledně PS Vita"). Otázku každopádně zamykám.
 8. spenat

  NoNpDrm - Spouštění záloh her (HENkaku 3.60/3.65)

  Co se první části tvého dotazu týče: Čistě teoreticky by to jít mělo, ale prakticky si nemyslím, že je to dobrý nápad - pluginy se loadují do paměti Vity po startu zařízení a je velmi pravděpodobné, že poté, co bys změnil kartu a pluginy, poškodilo by to některé již nainstalované hry. Osobně jsem sice nezkoušel, ale opravdu mi to nepřijde jako dobrý nápad. Co se týče Ensa: Instalace se váže ke konzoli, nikoliv ke kartě. Jakmile tedy úpravu nainstaluješ, tvá konzole na ní permanentně zůstane (dokud se nerozhodneš jí sám odinstalovat), nehledě na paměťové kartě.
 9. spenat

  NoNpDrm - Spouštění záloh her (HENkaku 3.60/3.65)

  jjjoshua: Zdravím, ve zkratce nelze, důvodem je prakticky úplná nekompatibilita mezi zmíněnými pluginy. Abych to trochu rozepsal, důvodů je více (viz následující odkaz, kde jsou popsané výhody/nevýhody použití MaiDump). Co je, nicméně, důležité je, že velmi silně doporučuji přestat využívat dumpy vytvořené přes MaiDump, jedná se o zastaralý způsob dumpování, který nezajišťuje stoprocentní kompatibilitu s tituly na Vitě. Doporučil bych tedy dumpy vytvořit znovu a to právě pomocí NoNpDrm. Savy z MaiDump je údajně možné konvertovat pomocí této aplikace, nicméně osobně jsem nezkoušel.
 10. Ahoj, Koupím digitální kód na rozšíření Blizzard Mountain pro hru Forza Horizon 3. Předem díky za nabídky!
 11. Pokud již máte nainstalovaný HENkaku na verzi FW 3.60 či jste již updatovali na FW 3.65, pravděpodobně Vás zajímá, jak lze hrát zálohy her. Nejprve bych rád podotkl, že v tomto tématu budu řešit zálohu hry, kterou jsem si osobně vytvořil a kterou opravdu vlastním (konkrétně Limbo) - v žádném případě se zde nebude řešit warez (což je proti pravidlům fóra) a vše děláte plně na vlastní riziko. Co budu potřebovat? PS Vita s nainstalovaným Homebrew Enablerem (HENkaku, návod najdete zde) ve verzi 3.60 či 3.65 Jak na to? 1.) Stáhněte si nejnovější verzi pluginu "NoNpDrm" z této stránky: https://github.com/TheOfficialFloW/NoNpDrm/releases Pozn.: Soubor, který si stáhnete, se bude nazývat "nonpdrm.skprx" 2.) Nakopírujte stažený plugin do složky ux0:tai, příp. ur0:tai, v závislosti na tom, kterou složku pro pluginy používáte. Pozn.: ux0:tai se většinou používá, pokud máte originální paměťovou kartu od Sony, ur0:tai se většinou používá, pokud používáte adaptér SD2Vita. 4.) Otevřete soubor ux0:tai/config.txt (respektive ur0:tai/config.txt) a přidejte do něj následující řádky (změňte cestu z ux0 na ur0, pokud je potřeba): *KERNEL ux0:tai/nonpdrm.skprx 5.) Restartujte Vitu a máte hotovo! Nyní již můžete kopírovat zálohy her do svého zařízení Kam hru nakopírovat, jak jí spustit? 1.) Vytvořte si zálohu hry ve formátu NoNpDrm Pozn.: Záloha je ve formátu složky s názvem, tedy např. PCSB00336: V této složce najdete data hry. 2.) Celou složku zkopírujte do Vity, konkrétně do složky ux0:app (pro upřesnění se můžete podívat sem). Pozn.: Je možné, že se Vám v případě připojení Vity přes USB nezobrazí všechny složky, v takovém případě je potřeba povolit zobrazení systémových souborů a složek na Vašem počítači. 3.) Ve VitaShellu běžte na prvotní obrazovku (tam, kde vidíte základní oblasti paměti: tedy třeba ux0, ur0, pd0, apod.) a stiskněte trojúhelník. Poté vyberte a stiskněte "Refresh livearea". 4.) Chvíli počkejte, nakonec by se měla objevit zpráva "Refreshed 1 Item(s)". V takovém případě máte hotovo a hra se vám objevila na vaší domovské obrazovce.
 12. spenat

  Cestina do Skyrim

  @michal130: Vítej na fóru, teď k věci: Odpovídáš na 7 let staré téma, dotyčný ti pravděpodobně nepomůže (naposledy tu na fóru byl před pěti lety). Na první pohled je to čeština do PC verze, kterou najdeš prakticky všude, stačí trochu hledat. Vzhledem k tomu, že říkáš, že jsi to nikdy nědělal přepokládám, že nemáš ani JTAG/RGH na Xboxu 360 - v takovém případě se ti instalace češtiny nepodaří, ani kdyby ses opravdu snažil.
 13. Vzhledem k velkým změnám, které se za poslední dobu udály ve světě HENkaku jsem se rozhodl udělat nový, plně aktuální návod pro ty, kteří vlastní Vitu s FW nižším než 3.60 (či přímo 3.60) a rádi by si zahráli zálohy či homebrew na svém zařízení. HENkaku na verzi 3.60 však již není úplně aktuální, neboť je nyní možnost upgradovat až na hacklý FW 3.65 (opět upozorňuji, že platí pouze pro ty, kteří mají nyní FW 3.60 a nižší), díky čemuž můžete hrát hry, které tento FW vyžadují, či brouzdat po PSN, stahovat dema, témata a mnoho dalšího. V tomto návodu se tedy dozvíte, jak nainstalovat na Vitu HENkaku na FW 3.60. Pokud již HENkaku na FW 3.60 máte, v tomto návodu se dozvíte, jak HENkaku updatovat na FW 3.65, abyste mohli např. hrát hry, které vyžadují FW 3.61 a vyšší. Co budu potřebovat: PS Vitu s FW 3.60 či nižším: HENkaku NELZE nainstalovat na Vaší Vitě, pokud máte nyní FW 3.61 a vyšší! Pozn.: Pokud máte nižší FW, podívejte se níže, jak aktualizovat na 3.60 (viz první část návodu). Pokud již máte FW 3.60, přeskočte na druhou část návodu. Pozn. 2: Zajistěte, aby Vaše Vita měla minimálně 50% baterie při procházení návodem. Připojení k internetu (Pro spuštění exploitu pro instalaci HENkaku) FTP klient na PC (Pro přístup do Vity) 1.) Mám verzi FW nižší, než 3.60 (např. 3.52). Jak aktualizovat Vitu na FW 3.60: 2.) Již mám FW 3.60 a jsem připravený na instalaci HENkaku. Jak nainstalovat HENkaku na tento FW? 3.) Úspěšně jsem nainstaloval HENkaku na FW 3.60. Jak mohu nyní nainstalovat permanentní HENkaku?
 14. Na začátek bych rád zmínil, že v tomto návodu nenajdete návod na instalaci HENkaku na oficiální firmware Vity 3.65, tato možnost v současné době neexistuje (i když se chystá na konec tohoto roku, viz tento topic). Tento topic je pro vás relevantní pouze v případě, že již vlastníte Vitu s FW 3.60 a máte na ní nainstalovaný HENkaku (Homebrew enabler) v kombinaci s permanentní modifikací Ensō. Co tedy v tomto návodu najdete? V případě, že už máte PS Vitu s FW 3.60 a aplikovaným HENkaku Ensō, můžete upgradovat na FW 3.65 s aplikovaným HENkaku Ensō. To vám konečně umožní plný přístup na PS Store a hlavně nyní můžete hrát hry, které vyžadovaly FW 3.61 a vyšší! Co budu potřebovat? PS Vita s nainstalovaným Homebrew Enablerem ve verzi 3.60. Počítač s FTP klientem (např. FileZilla) Nejnovější VPK VitaShellu: Ke stažení zde Nejnovější VPK updatu na 3.65: Ke stažení zde Nejnovější VPK Ensa: Ke stažení zde Nejnovější PSP2UPDAT.PUP soubor: Ke stažení zde Jak na to? 1.) Odinstalujte ze svého zařízení VitaShell (pokud máte nainstalovaný) Pozn.: Před odinstalací si ověřte, že máte nainstalovaný MolecularShell! Pokud ne, restartujte Vitu a držte při spouštění Vity pravý trigger (R) pro přeinstalaci. 2.) Otevřete MolecularShell a zvolte adresář ux0:VitaShell. Smažte tuto složku (stiskněte trojúhelník a zvolte "Delete"). Následně ještě zvolte adresář ux0:patch/VITASHELL a taktéž jej smažte. 3.) V základní nabídce MolecularShell stiskněte "SELECT", spustí se FTP klient. Následující kroky se provádějí na PC: 4.) Na počítači spusťte Váš oblíbený FTP klient a připojte se na IP adresu (vč. portu), kterou vidíte na Vitě. 5.) Skrze FTP klient běžte do adresáře (Vity) ux0:data (nebo jakoukoliv jinou složku používáte pro kopírování VPK souborů) a zkopírujte do něj soubory, které jste si stáhli z odkazů výše, konkrétně: Vitashell.vpk, updater.vpk, enso.vpk a PSP2UPDAT.PUP. Následující kroky se provádějí opět na Vitě: 6.) Vypněte v MolecularShellu FTP klient a běžte do složky ux0:data (viz výše). Nainstalujte postupně Vitashell.vpk, updater.vpk a enso.vpk. 7.) Soubor PSP2UPDAT.PUP přesuňte v MolecularShellu do složky ux0:app/UPDATE365/. 8.) Otevřete soubor ux0:tai/config.txt (příp. ur0:tai/config.txt, pokud jste používali interní paměť pro pluginy) a před všechny vaše pluginy napište # (hashtag, díky němuž se pluginy deaktivují, aniž byste je museli mazat). Soubor samozřejmě uložte. Pozn.: Tento bod je pro vás relevantní v případě, že jste již HENkaku pár dní používali a využíváte nějaké pluginy. Pokud nevíte, co to pluginy jsou a s HENkaku teprve začínáte, můžete tento krok přeskočit. 9.) Vypněte MolecularShell a běžte do "Settings" Vity, potom zvolte “HENkaku Settings” > Odklikněte “Enable PSN Spoofing” > Zvolte “Unlink Memory Card”. Pozn.: Pokud byste tento krok neudělali, nemohli byste Vaší kartu použít na FW 3.65, proto si pro jistotu dvakrát zkontrolujte, že jste tak učinili. 10.) Odinstalujte HENkaku Ensō: Otevřete aplikaci "HENkaku Ensō", přečtěte si informace a stiskněte kolečko. Poté potvrďte odinstalaci stisknutím trojúhelníku. Restartujte zařízení, pokud Vás aplikace požádá. Pozn.: Pokud jste neměli nainstalovaný permanentní FW Ensō, můžete tento krok přeskočit. 11.) Naposledy restartujte své zařízení. 12.) Otevřete na Vitě webový prohlížeč a běžte na stránku http://go.henkaku.xyz. Potvrďte vše, co je potřeba a následujte instrukce na obrazovce. 13.) Spusťte aplikace HENkaku Ensō 3.65, kterou jste nainstalovali dříve a následujte instrukce na obrazovce. 14.) Po úspěšné instalaci a restartu ještě běžte do "Settings" Vity, potom zvolte “HENkaku Settings” > Zaklikněte “Enable PSN Spoofing” a pokud je potřeba, přepište číslo verze na 3.67. Pozn.: Může se stát, že Vám po updatu na HENkaku Ensō 3.65 zmizí MolecularShell/VitaShell. Pokud se tak stane, pokračujte podle návodu v příspěvku pod tímto návodem. 15.) Gratuluji, právě jste upgradovali na HENkaku 3.65 a můžete konečně hrát hry, které vyžadovali FW 3.61 a vyšší
 15. spenat

  Java pro ps3

  Ve zkratce: nemožné. Abych to trochu upřesnil: Javu do PS3 nijak nenainstaluješ a co si dobře pamatuji, tak žádný jiný PS3 browser ani dostupný není.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu