Jump to content

spenat

Junior Moderators
 • Content Count

  1484
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13
 • Feedback

  100%

spenat last won the day on April 19

spenat had the most liked content!

1 Follower

About spenat

 • Rank
  Member
 • Birthday 06/28/1994

Contact Methods

 • Web
  http://spenatsnow.truncovi.info
 • Skype™
  spenaat

Informace

 • Home
  Czech Republic
 • Hobby
  Student

Herní účty

 • Gamertag
  Spenaterr
 • Steam ID
  spenatcz

Recent Profile Visitors

2903 profile views
 1. A na té kartičce je mimo kódu napsáno..? Mimochodem, po pár vteřinách googlení (hned první odkaz):
 2. Ahoj, prosím, zkombinuj právě vytvořená tři témata do tvého čtvrtého - původního (viz odkaz níže). Všechna tři témata ze dneška (tedy vč. tohoto) jsem zamkl a zítra je přesunu do archivu. Ve stávajícím stavu to beru jako reklamu na tvůj YouTube kanál.
 3. Odpovídáš na půl roku starý příspěvek - zamykám.
 4. Právě vyšel Atmosphére-NX 0.8.8 s podporou FW 8.0.0 vč. aktuálních Sigpatches, první příspěvek aktualizován Prozatím se jedná o testovací verzi Sigpatches (je možné, že některé hry nebudou fungovat), pokud vám tedy momentálně vše funguje, vyčkejte s updatem.
 5. Pánové, mířite off-topic, zpět ke hře
 6. Přesně tak, poslední FW, na kterém funguje CFW, je prozatím 7.0.1. Pak už je jen 8.0.0.
 7. Včera vyšel update 8.0.0 - pokud používáte jakýkoliv CFW (Ať už SX OS, Atmosphére, ReiNX apod.), prozatím neupdatujte! Žádný CFW prozatím tuto verzi nepodporuje, ale už se na nich začalo pracovat. Zároveň pokud máte "patchnutý" Switch (tedy ten, na kterém nelze nainstalovat CFW za pomocí Jigu) a chcete mít šanci v budoucnu CFW nainstalovat, definitivně neupdatujte! Update 8.0.0 opravuje exploit "fusée gelée", což je poslední cesta, kterou se teoreticky bude dát na takový Switch nainstalovat CFW softwarovou metodou.
 8. Špatné zařazení tématu, přesunuto.
 9. Nikde a všude Normálně se při podržení téhle tlačítkové kombinace vstupuje do běžného alba, tak to bylo prohozené - tohle je jeden ze základních ovládacích prvků Homebrew Menu.
 10. Ano, to o čem mluvíš, je výše zmíněný fix, který vyšel v nové verzi Atmosphére-NX, je to jedna a ta samá věc. Každopádně ano, jsem na 0.8.7 a je mi jasné, v čem je u tebe problém: Do Homebrew Menu se po updatu dostaneš s držením tlačítka R + ikona Alba. Potom můžeš v Kosmos Toolboxu (pokud máš balík Kosmos) přepnout "Open album by default" na "Off"
 11. Před malou chvíli vyšel Atmosphére-NX 0.8.7, který mimo jiné opravuje nefunkční spuštění některých nových her (vč. Hellblade) - jednalo se o bug: V nejbližší době sem také přidám návod na instalaci čistého Atmosphére-NX (nikoliv all-in-one balíček Kosmos), tedy bez použití SD Creatoru
 12. Upřímně vůbec nerozumím, na co konkrétně reaguješ tím odkazem na DMCA...
 13. Stále se jedná o dočasný odkaz, který je určený primárně žadatelům o aktivaci SX OS. Jejich oficiální stránka prozatím stále nefunguje. EDIT: Oficiální stránky TX už opět fungují.
 14. Spíše to bude dumpem, žádná nová "ochrana" nevyšla To, o čem mluvíš, je jen požadavek na minimální verzi FW, což se ale dá jedním kliknutím obejít u Tinfoil/Goldleaf a podobných.
 15. Odpovídáš na 9 let staré téma. Vzhledem k tomu, že je to navíc tvůj první příspěvek, je toto bráno jako reklama a dostáváš varování. Prosím některého z moderátorů o odstranění odkazu, příp. smazání jeho příspěvku. Téma zamykám a přesouvám do archivu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy