Jump to content

spenat

Junior Moderators
 • Content Count

  1912
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

spenat last won the day on June 7

spenat had the most liked content!

3 Followers

About spenat

 • Rank
  Member
 • Birthday 06/28/1994

Contact Methods

 • Skype™
  spenaat

Informace

 • Home
  Czech Republic

Herní účty

 • Gamertag
  Spenaterr
 • Steam ID
  spenatcz

Recent Profile Visitors

6578 profile views
 1. Kamkoliv - na flashku, na SD kartu,... je to prostě zazipovaný soubor. Aplikaci znám, jednou jsem jí použil, ale po dlouhých debatách na zahraničních fórech vlastně nikdo nedokázal říct, jestli to funguje na 100%.
 2. No, pokud sis tu zálohu sám nevytvářel, nebo ti jí nepředal původní majitel (a neřekl, že je to čistá záloha NAND), tak jí nemáš S internetem to nesouvisí - jakmile se prostě jednou nabootuje CFW na SysNAND, není cesty zpět.
 3. Pokud nemáš SysNAND čistý, pak nemusíš vůbec řešit tovární nastavení ani formát, protože (pokud nemáš čistou zálohu NAND před použitím SX OS a nepoužiješ jí) se očistit v podstatě nedá - pokud máš jednou CFW na SysNAND, bude ti hrozit ban vždycky. Ten tool (herokuapp) má jen předělat soubor na tom donglu na payload Atmosphére - pak ho použiješ jako kdybys bootoval SX OS, ale nabootuje se ti Atmosphére. Ale jak říkám, nezkoušel jsem, nepoužívám ho. OFW v SysNAND můžeš updatovat normálně přes internet, ale jak píšu, máš dirty NAND, takže ti to může být jedno.
 4. Přepínat určitě můžeš, ale u SX OS Pro dongle to nebude úplně přívětivá věc - musel bys konstantně měnit payload soubor na donglu, což mi přijde jako zbytečná práce. Řešením je alternativní způsoby injectnutí payloadu (buďto jiný dongle, nebo třeba mobil/PC). Co se druhé otázky týče: Takhle to úplně nefunguje, proto se dělá EmuNAND - když jednou nabootuješ CFW, informace o tom se ve Switchi drží ve formě logu. Ten jen tak neodstraníš.
 5. 1. Pokud se jedná o oficiální SX OS dongle, pak budeš potřebovat tool, který ti převede "Atmosphére payload" na "SX OS payload" (TX boot.dat soubor), třeba pomocí tohoto toolu: https://sx-boot-dat-creator.herokuapp.com/. Osobně jsem ale nezkoušel. 2. To je na tobě, každopádně Atmosphére (resp. zavaděč Hekate) umožňuje instalaci EmuNAND. 3. Na tohle ti odpovědět nedokážu, ale hry pravděpodobně nainstalované nezůstanou - struktura souborů u EmuNAND je u SX OS mírně odlišná (ale rád se nechám vyvést z omylu). Savy se ukládají na interní paměť, pokud neuděláš formát, zůstanou ti. Sm
 6. Zdravím, na to ti stačí odstranit původní SX OS soubory a nainstalovat Atmosphére podle návodu tady na fóru. Updatování FW je tu popsané taky.
 7. S dostupností je to momentálně dost podobné, jako u originálních chipů - jedině sledovat třeba Taobao, kde se objevily poprvé. Rád bych však citoval následující odstavec (ve zkratce: ideální ty chipy rozhodně nejsou): "However their prices fluctuate between $150 and $200 at the time of this writing, and their compatibility seems to be limited: early reports from some buyers indicate that these modchips are only compatible with Regular sized “V2” models (so, no compatibility with Switch Lite, and no compatibility with Patched V1 models). Additional reports indicate that these chips mi
 8. Zdravím, určitě ano, nevidím důvod, proč by neměla fungovat.
 9. Jsem taktéž za Switch. Ten je - dle mého názoru - celkem ideální jako "rodinná" konzole. Má spoustu party her, v rámci konzole už máš defacto dva ovladače (dva joycony) a pohyb ti u některých her snímají přímo joy-cony. Jak už ale @mirai_trunks zmínil, ceny her jsou vážně nic moc a i bazarovky se dost drží.
 10. Já bych v tomhle nebyl tak dogmatický - nikdo neví, co bude v budoucnu a nikdo neví, jestli se někde/někdy neobjeví třeba softwarový exploit, který něco takového zvládne. Jasně, pravděpodobnost je sice nízká, ale rozhodně bych netvrdil, že absolutně žádná.
 11. Pro zajímavost: https://wololo.net/2021/05/25/switch-sxos-license-hacked/
 12. Jen ze zajímavosti: Máš nějaký specifický důvod, proč chceš jít na originální FW? Banu za hraní online se nevyhneš, pokud tam nemáš EmuNAND (u čehož by ale návrat na originální firmware taky nedával moc smysl).
 13. Pod svá křídla si to nemůže vzít jen tak někdo, vzhledem k tomu, že SX OS je closed-source. Pokud v tom bude někdo pokračovat, pak jedině někdo, kdo má vazby na původní SX OS tým.
 14. Osobně bych s tím nepočítal: Pokud čeština fungovat bude, bude tam spousta věcí nedopřeložených. Ale můžeš to zkusit, v nejhorším případě češtinu prostě odstraníš.
 15. Jen bych rád upřesnil, že odpovídáš do vlákna Tinleaf - to není ani Tinfoil, ani Goldleaf Jak píše @mirai_trunks, Tinfoil je každopádně jen installer - pokud ho smažeš, o nainstalované hry určitě nepřijdeš.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy