Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

spenat

Junior Moderators
 • Příspěvků

  1408
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  11
 • Feedback

  100%

spenat naposledy vyhrál(a) dne Leden 15

spenat měl nejlépe hodnocený obsah!

1 Sledující

O uživateli spenat

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 06/28/1994

Kontakt

 • Web
  http://spenatsnow.truncovi.info
 • Skype™
  spenaat

Informace

 • Město
  Czech Republic
 • Koníčky
  Student

Herní účty

 • Gamertag
  Spenaterr
 • Steam ID
  spenatcz

Návštěvy profilu

2535 zobrazení profilu
 1. spenat

  DIGITALNY KLUC HRY

  Odstraněno černé pozadí z tvého textu, příště piš bez barvy, bylo to téměř nečitelné. Zároveň příště vytvářej názvy témat bez caps-locku. Co se tvého dotazu týče: Klíč, který jsi aktivoval, se spároval s tvým Nintendo účtem - jakmile se na účet připojíš znovu, budeš si hru moci stáhnout.
 2. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Na to tu odpověď nenajdeš, jakékoliv odkazy na warez jsou zde striktně zakázané, viz pravidla fóra.
 3. Dnes oznámeno skrze Nintendo Direct. Datum vydání: Červen 2019
 4. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Pokazit nic nemůžeš. Pokud hack konzole nepůjde, konzole ti jednoduše nenaběhne do upraveného FW (pravděpodobně neudělá vůbec nic). Zkusit to určitě bez problémů můžeš. SX OS Pro můžeš v rámci ČR (kvůli jednodušším reklamacím) koupit maximálně v bazarech - žádný e-shop je u nás neprodává.
 5. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Ahoj, je to risk (50:50), může to být v pohodě, nicméně to už může být patchnutá revize. To, bohužel, neodhadneš. Jedinou možností je vyzkoušení a v případě, že bude Switch patchnutý, tak ho vrátíš bez udání důvodu.
 6. spenat

  4 hry od 1 Kč

  Všimne, jak už bylo zmíněno, je to tu zakázané. Odkaz jsem odebral a téma zamykám.
 7. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Někdy půjde určitě. Kdy nelze odhadovat: Může to být zítra, za týden, či za měsíc.
 8. spenat

  hry hrat s flash disku???

  No, Reesey (původní tvůrce tématu) asi jo, ale psal to tu v roce 2011, tak předpokládám, že to není aktuální Teďka odpovídáme Machette, která řeší vyloženě zálohy her.
 9. spenat

  hry hrat s flash disku???

  Nech si RGH udělat od někoho, kdo tomu rozumí (viz sekce "Bazar"). Rozhodně to není o tom někam nahrát pár souborů a spustit.
 10. Zdravím, je dost možné, že máš nastavený spoofing firmwaru, takže se ti jen ukazuje, že máš nainstalovaný FW 3.68, ale ve skutečnosti máš 3.65 (většinou je to kvůli přístupu online). Pokud ti vše funguje, vůbec bych to neřešil.
 11. Zdravím, downgradovat žádným způsobem nelze. Pokud jsi to viděl v nějakém videu, byl to fake.
 12. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Pár věcí v bodech: - 3.0 je opravdu historický FW, aktuální FW, kde funguje CFW, je 6.2.0. - Update přes ChoiDujourNX je jednoduchý, jen si musíš najít (google) soubory s oficiálním FW (hledej 6.2.0, jak jsem psal výše) - odkaz sem dát ale nemůžu, vzhledem k tomu, že je to již Nintendem považováno za warez. - Při updatu skrze ChoiDujourNX dostaneš dotaz, zda chceš nainstalovat i podporu exFAT, to jednoduše zaškrtneš. - Pokud vyloženě nechceš používat .XCI soubory na kartě, pak ani exFAT nepotřebuješ, stačí FAT32: .NSP soubory nainstaluješ přes USB (nebo třeba přes WiFi), Switch si je sám rozkouskuje po 4GB. A poslední věc, jak píše mirai_trunks: Do SX OS menu (příp. homebrew menu u jiných CFW) se leze přes Album, nikoliv přes "game library".
 13. spenat

  Externí disk 2 TB PS4

  Ahoj, je to v zásadě přesně, jak píšeš: Důležité je, aby disk měl USB 3.0, což zmíněný Maxtor (mimochodem, o téhle značce už jsem dlouho neslyšel :D) podporuje - disk ti tedy bude bez problémů fungovat.
 14. spenat

  Vape v 15 letech

  To je sarkasmus, nebo realita? Tohle je prostě hloupost, neřeš, jak obejít potřebnou plnoletost a počkej, až ti bude 18. Možná se potom podíváš na tenhle příspěvek a dojde ti, jaká to byla hloupost sem tenhle dotaz v 16ti psát.
 15. spenat

  FW v nově koupené PS4

  Takhle to ale vůbec nefunguje: 1) Dashboard není NAND, Dashboard je obsažený v NAND (mimo jiné) 2) Dashboard není ani CFW a pro Xbox 360 žádný CFW reálně ani neexistuje 3) Teoreticky ano, prakticky ne - navíc, jak jsem psal výše, absolutně nevidím důvod, proč vůbec řešit downgrade dashboardu, ten totiž nikdy neměl s hacknutím X360 nic společného (pokud se nebavíme o flashi mechaniky, kdy některé verze přepisovaly jejich firmware). Tohle už je ale navíc velmi off-topic, takže pokud se chceš bavit o hacknutí Xboxu 360, prosím, přesuň se do správné sekce.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu