Jump to content

spenat

Junior Moderators
 • Content Count

  1512
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13
 • Feedback

  100%

Everything posted by spenat

 1. @Baty01: Zkusil jsi jinou SD kartu? @michal.ostravice: Ano, na FW 8.x je dostupný SX OS Beta 2.7.1, příp. můžeš při instalaci .NSP využít Tinfoil a odstranit kontrolu verze FW.
 2. Ahoj, NTFS je souborový systém Windows, Switch jej nepřečte, takže jedině FAT32 či exFAT. Pokud máš Windows, můžeš pro formátování na FAT32 použít tuto utilitu.
 3. Přiznám se, že jsem tohle nepochopil, ale předpokládám, že ti Switch nabídl update právě pro podporu exFAT. Potvrdil jsi ten update, nebo ne?
 4. Neodpověděl jsi mi na dotaz: Ten update podpory pro exFAT jsi nainstaloval?
 5. Upřímně ti moc nerozumím: Jak jsi naformátoval svou paměťovou kartu? Pokud jako exFAT, máš nainstalovanou ve Switchi podporu tohoto souborového systému?
 6. Všechny jsi asi nezkoušel Z Axiogame (na první stránce) jsem kupoval já a platil jsem normálně kartou.
 7. Bylo by dobré upřesnit, kterou německou stránku myslíš, nicméně na první straně nemáš jen jeden obchod - je jich tam víc. Pokud ti nejde ani jeden, na eBayi (příp. po chvilce googlení) jich najdeš velké množství.
 8. Steep je zdarma do 22. května: Po přidání na uPlay Vám po datu hra zůstane permanentně. https://register.ubisoft.com/steep-giveaway/cs-CZ
 9. Ano, Trinity není sám o sobě permanentní Homebrew Enabler, je tedy potřeba ho po každém restartu spustit znovu (přidáno do návodu). Řešením je downgrade po instalaci Trinity, na návodu pracuji.
 10. @Schulmi: Reaguješ na rok starý příspěvek, zamykám.
 11. Buďto pomocí USB donglu z Číny, nebo pomocí modulu hid-mitm: https://github.com/jakibaki/hid-mitm, nicméně pod SX OS jsem modul nezkoušel.
 12. To jsi popsal naprosto běžný způsob instalace defacto jakéhokoliv CFW (mimo ten nákup), upřímně nevím, co jsi dělal předtím
 13. Návod je prozatím v pracovní fázi, instalace samotného exploitu je hotová, na návodu "jak downgradovat" se prozatím pracuje. Máte na Vitě nejnovější FW 3.69/3.70 a máte zájem o Homebrew? Mám pro Vás dobrou zprávu! Před několika dny vydal hacker TheFl0w exploit právě na tuto verzi FW. Díky tomuto exploitu můžete downgradovat svůj FW například na nejpopulárnější 3.60 a využívat všech výhod permanentního "CFW" na Vaší Vitě. Tutoriál je rozdělený na dvě části: V první budete instalovat samotný Exploit, v části druhé se budeme věnovat downgradu na FW 3.60. Co budu potřebovat: PS Vitu s nejnovějším firmwarem 3.70. Pozn.: Pokud máte FW 3.69, updatujte nejprve na verzi 3.70. Oficiální paměťovou kartu SONY (pouze pro PS Vita FAT/1000), stačí 4GB Pozn.: Pokud máte PS Vita SLIM/2000, není paměťová karta potřeba - SLIM má zabudovanou 1GB paměť, která je na instalaci Trinity dostačující. Kabel pro propojení Vity s PC (nabíjecí kabel) Počítač Jak na to? 1. Instalace exploitu Trinity 2. Downgradování Firmwaru z 3.69 na 3.60 po úspěšné instalaci Trinity exploitu.
 14. Ahoj, nic takového neexistuje. Jedině za pomocí externí capture karty.
 15. Pravděpodobně špatná záloha, osobně nemám problém.
 16. Tak to bych hledal problém v samotném Switchi, s tím už já, bohužel, nepomůžu. Třeba někdo další bude vědět.
 17. O jakou konkrétně hru se jedná? Pokud ti hra hlásí, že našla novější verzi, mělo by stačit dát "Cancel", příp. "Start" a hra se spustí. Pokud tě hra okamžitě po instalaci požádá o update, je velmi pravděpodobné, že se jedná o hru, která už od vydání vyžaduje "Day 1" update (viz třeba Starlink: Battle for Atlas) - v takovém případě je nutné update nainstalovat. Každopádně pokud chceš zamezit dětem, aby updatovaly FW, nejjednodušší metodou je využívat DNS od 90dns, které tě skutečně úplně odstřihnou od serverů Nintenda. V tomhle případě se dětem nepovede updatovat, ani kdyby se stokrát snažily
 18. Tedy od té doby, co jsi se pokusil nahrát Kosmos, tak Switch kartu nevidí. Zkoušel jsi jí potom zformátovat? Jakou druhou kartu jsi zkoušel? Přijde mi opravdu zvláštní, že nejdou dvě karty po sobě.
 19. Pokud ti nejde spustit hra z důvodu potřeby novějšího FW, Switch ti o tom přímo řekne. Aktuální betaverzi SX OS seženeš samozřejmě na jejich stránkách...
 20. Četl jsem to několikrát a stále tomu úplně nerozumím Pokud ti nejde ani jiná karta, na které reálně nic není nahrané, vypadá to na problém v samotném Switchi. Pokud nejsi, zkusil bych ještě updatovat na nejnovější FW.
 21. A na počítači kartu normálně vidíš? Jinak Switch podporuje pouze FAT32 nebo exFAT, tak můžeš ještě zkusit FAT32.
 22. Ahoj, máš možnost využít čtečky karet do PC? Zkusil bych zformátovat v něm na exFAT.
 23. Ano, přesně tak: SX OS 2.7 přináší kompatibilitu s FW 8.0.0. Osobně jsem zatím nezkoušel, nicméně, Atmosphére-NX fungovalo na tomto FW bez problémů, očekávám tedy podobný výsledek.
 24. Necituj předchozí příspěvky, je to proti pravidlům fóra. Ohledně těch souborů: Je to třeba složka s nainstalovanými hrami, vygoogli si, jak na tvém PC zpřístupnit systémové a skryté soubory.
 25. Úplně stačí, když kompletní obsah paměťové karty zkopíruješ na novou. Nic víc nemusíš řešit, jen si dávej pozor, abys zkopíroval i skryté/systémové soubory.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy