Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

spenat

Junior Moderators
 • Příspěvků

  1 371
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  11
 • Feedback

  100%

Vše od uživatele spenat

 1. spenat

  Výběr konzole a předplatného

  Jedna z možností je hraní na sluchátkách, které připojíš do 3.5mm jacku na ovladači. Samozřejmě takhle můžeš zapojit i reproduktory, ale jak psal Martinoslav, jedná se o dosti kostrbaté řešení. Druhou možností je využít třeba převodník z HDMI na VGA/3.5mm jack (něco takového), ale počítej s možným zhoršením kvality obrazu (analog/digitál).
 2. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Záleží na hře, @javurek91 dostal češtinu (přes LayeredFS), resp. pár českých upravených znaků do Dark Souls.
 3. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Ahoj, s každou revizí Switche (ať už patchnutou, či nepatchnutou) se dostaneš do RCM, je to tedy pravděpodobně nefunkční jig. Co se druhé části dotazu týče: Nikdo momentálně neví, jakým způsobem bude SX OS fungovat na momentálně patchnutých zařízeních. Osobně bych řekl, že ano, nicméně je to jen můj odhad.
 4. Některé hry jsou připravené na update hned v den vydání, některé hry dokonce bez updatu nejdou ani spustit.
 5. Updatovat hry můžeš instalací .NSP souboru s updatem hry - stačí najít nejnovější update, nainstalovat jej a zpráva zmizí.
 6. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Ano, hrozí. Jakmile jednou spustíš SX OS (nebo jiný CFW), automaticky začne existovat riziko banu. Navíc Splatoon 2 je převážně online hra: Pokud budeš hrát bez CFW, šance na ban je sice o něco nižší, pořád je ale v takovém případě velmi vysoká šance, že ban dříve či později dostaneš.
 7. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Ověřené obchody se na titulní stranu tématu dostaly z toho důvodu, že je uživatelé z tohoto fóra využili. Někteří ovšem psali recenze do soukromé zprávy, takže je pravda, že nelze naprosto přesně konkretizovat.
 8. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Na první stránce v "ověřených obchodech"...
 9. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  1) Nelze s jistotou říct, jaká je šance. Jakmile začneš používat CFW, šance prostě je - někdo ban dostane dříve, někdo později. 2) Přesně, jak říkáš: Při banu nemůžeš reálně využívat žádné online Nintendo funkce - nic víc, nic míň. Vše ostatní ti půjde jako doteď.
 10. spenat

  Xbox 360 flash

  Ahoj, Upřímně si nejsem jistý, jestli by ses do toho měl pouštět - flashování mechaniky v Xboxu není úplně věc pro začátečníka. Neříkám, že je to složité, ale co si dobře vzpomínám, tak bylo potřeba mechaniku skrze speciální hardware (od firmy Xecuter) připojit k PC a postupovat dále. Doporučuji se v tomto případě obrátit na někoho se zkušenostmi, některé takové najdeš tady na fóru v sekci "Bazar".
 11. Návod je třeba tady: Pozdě určitě není, dokud se nezačnou dělat nějaké změny v systému (instalace her, homebrew, atp.). Minimálně pro možnou budoucí záchranu konzole se to určitě vyplatí.
 12. V tomhle případě je to jedno, rychlejší pro tebe ale bude updatovat rovnou na verzi 6.2.0 a potom řešit SX OS.
 13. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Zdravím, svůj "jig" ze sponky jsem sice někde ztratil, nicméně kdyby ses rozhodl si udělat vlastní, můj vypadal takto (a fungoval na 100%):
 14. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Ahoj, pokud dáš "Cancel" při žádosti o připojení, hra by měla pokračovat. To ale pouze v případě, že tě hra nežádá o aktualizaci hry či systému Switche.
 15. Samozřejmě je to fake, exploit na 6.20 neexistuje.
 16. spenat

  Kontrola logu abgx360

  Zdravím, nemáš připojený ABGX360 na online služby, mrkni se do návodu sem.
 17. spenat

  PlayStation5

  Tomu rozumím, nicméně v patentu nikde nevidím žádnou zmínku, která by měla zdánlivě mít něco společného s DS5/PS5. Vidím tam jen to, že se jedná o herní dotykové GUI, resp. dotykový ovladač, což ale může být defakto cokoliv... Rád se ale nechám opravit, je možné, že jsem třeba něco přehlédl
 18. spenat

  PlayStation5

  @tofi: Co konkrétně se má najít na té stránce patentového úřadu? Pod tím odkazem je patent "System, method, and graphical user interface for controlling an application on a tablet", nikde tam nevidím nic o konkrétním dualshocku...
 19. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Na zmíněné stránce zaplatíš buď skrze kryptoměnu, nebo převodem na zahraniční účet. To jsou věci, které jsem zjistil, když jsem se proklikal obyčejnou objednávkou.
 20. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Prosím, pokud máš problém s placením kartou online, tak jdi do jiného tématu, vzhledem k tomu, že je to už podruhé, co se ptáš, jak zaplatit v e-shopu... Mimochodem: Neplatil jsi už náhodou licenci u toho prvního obchodu?
 21. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  V obchodě můžeš zkusit hledat na krabici podle sériového klíče a naskenovat jej, viz:
 22. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Tak tu máme konečně stable vydání od verze 2.0, přidávám changelog a upravuji první stránku (autor se tu od listopadu neukázal):
 23. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Zaplatíš kartou, druhá strana potvrdí platbu a dostaneš klíč. Uznávám, že jsem se s tím nikde jinde nesetkal, ale kód přišel asi 5 minut poté, co mi v bance potvrdili, že jsem vůbec něco platil
 24. spenat

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Z axiogame.com jsem kupoval taky, peníze se neodešlou, dokud druhá strana nepotvrdí platbu. Do té doby jsem neobdržel žádné informace o platbě, nebo objednávce. O den později mi ale rovnou přišel kód
 25. Diablo III: Eternal Collection vyjde oficiálně již tento pátek (pro uživatele CFW již dneska :)), vytvářím tedy debatu na toto téma Za mě, nicméně, naprosto solidní port. Naposledy jsem hrál na PS4 a graficky je to - dle mého názoru - prakticky totožné, 60FPS si hra drží prakticky nepřetržitě. Je to bomba, podporuje to lokální split-screen na čtyřech joy-conech (vyzkoušeno) a mít Diablo na cesty je k nezaplacení Co na něj říkáte?
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu