Jump to content

spenat

Junior Moderators
 • Content Count

  1603
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21
 • Feedback

  100%

Everything posted by spenat

 1. Vyšlo pouze digitálně, krabicová verze neexistuje.
 2. Zdravím, co konkrétně to znamená? Dostáváš nějakou chybu? Rozepiš problém.
 3. Vytvoř si separátní téma, odpovídáš na dva roky staré vlákno. Zamykám.
 4. Bere se to stejně: Stažená přes gold = koupená. Jediný rozdíl je, že jí můžeš hrát jen v případě aktivního předplatného. Hru máš prostě svázanou s účtem a to už ti nikdo nevezme - ani když hra zmizí ze Storu.
 5. Toto téma se bude věnovat homebrew aplikaci Goldleaf, která umožňuje nainstalovat .NSP zálohy či aktualizace a zároveň automaticky ignoruje kontrolu nainstalovaného FW. Nutno však podotknout, že některé hry i přes ignorování kontroly nainstalovaného FW prostě na starším FW nespustíte z důvodu kompatibility. Pokud tento problém máte, upgradujte na novější FW pomocí návodu zde. Instalace .NSP souborů přímo ve Switchi: Instalace .NSP souborů přes USB (pouze pro Windows):
 6. Tak updatuj na 8.1.0, nic tím neztratíš Téma jsem se každopádně rozhodl archivovat a nahradit tento způsob instalací přes Goldleaf - tato aplikace je několikanásobně aktuálnější, Tinfoil již nebude updatovaný, Návod na Goldleaf naleznete zde.
 7. Zdravím, zkoušel jsi zapnout Switch bez SD karty s Atmosphére, myšleno do rozhraní bez CFW? Zkusil bych herní cartridge nejdřív tam.
 8. Já to riskl, tak dám vědět, za co, jak a jestli vůbec dojde
 9. @mirai_trunks: Bude to za 13.000 Kč (to je aktuální cena, ne 10.000 Kč) je to přes EU Priority Line, kde garantují proplacení DPH/Cla, pokud bude potřeba
 10. Dostáváš první a poslední varování, protože nehledáš.
 11. To je zvláštní chování, skoro to vypadá, jako kdyby se nespouštěl Sleep mode. Zkusil bych reset do továrního nastavení.
 12. Předpokládám, že mluvíš o FAT verzi, nicméně nikoliv, žádným adaptérem zde nezprovozníš 5GHz WiFi. Jedinou možností je přejít na Slim nebo Pro, které již 5GHz podporují.
 13. Tak jsem to ještě nevzdal Podařilo se mi hru extrahovat, takže adresářovou strukturu už znám. Dám vědět, jestli na něco přijdu.
 14. Tak jsem češtinu o víkendu zkoušel dostat do PoE, nicméně bezúspěšně. Háček je v tom, že nevím, jakou adresářovou strukturu používá tahle hra Pokud by někdo zjistil, dejte vědět.
 15. Joy-cony je potřeba spárovat přes bluetooth jako klasický gamepad, prozatím není jiná cesta.
 16. Downgradovat nejde, momentálně to nijak neuděláš.
 17. Na tohle se nedá jednoznačně odpovědět, nicméně je vysoce pravděpodobné, že takhle koupíš už patchnutou revizi.
 18. Návod lze udělat jen obecně, tedy jak LayeredFS funguje. Rozhodně nejde udělat návod, kde bude přímo, jaké soubory je potřeba zkopírovat/upravit pro funkční češtinu, u každé hry je to úplně jiné. Až se k tomu dnes dostanu, vyzkouším češtinu na Pillars of Eternity a dám vědět.
 19. Ahoj, můžeš se podívat, jak funguje LayeredFS. To je cesta, kterou bys teoreticky mohl hodit češtinu na Switch hry.
 20. Tak to už je pravděpodobně na reklamaci... Jinak ne, nezjistí nic, normálně jim to dej bez paměťové karty a neměl by být žádný problém. Řekni, že se ti to stalo třeba při updatování firmwaru.
 21. Kámen úrazu bude tedy v NAND backupu: Co jsi měl za verzi FW těsně předtím, než jsi zálohu použil a co měla za verzi FW NAND záloha?
 22. Počkej, tak funguje, nebo zamrzne? Jestli se ti bez vložené SD karty Switch nezapne do základní obrazovky, pak je to skutečně na reklamaci. S CFW to ale nemá nic společného, pokud sis vědomě nehrál s interní pamětí. Ještě dotaz: Co konkrétně jsi myslel tím, že jsi do konzole nahrál původní systém?
 23. Co konkrétně znamená "nahrál původní systém"? Funguje ti zapnutí Switche, když úplně vyndáš kartu?
 24. Vytvořil jsem téma s linkem na návod, ať nejedeme off-topic
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy