Jump to content

spenat

Junior Moderators
 • Content Count

  1808
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26
 • Feedback

  100%

Everything posted by spenat

 1. Ahoj, co konkrétně se ti nedaří? Normálně se na všech třech zařízeních přihlaš pod jedním účtem, toť vše.
 2. Já jen přidávám informaci o tom, že Nintendo očividně o nové "úpravě" ví a už se pouští do sporů s přeprodejci: http://wololo.net/2020/05/21/switch-news-nintendo-sues-numerous-team-xecuter-resellers-ahead-of-sx-core-sx-lite-launch/
 3. Jedině skrze Dophin na CyanogenModu (Android). Počítej ale s tím, že je třeba přetaktování procesoru a i tak nebude většina her hratelných.
 4. Po verzi FW 10 se změnilo množství věcí a updater nestahuje momentálně aktuální sigpatches. Je tedy třeba je aktualizovat ručně.
 5. Na Epic Store je zdarma GTA V (Premium Edition) Je třeba vyčkat, pod náporem to Epic nevydržel a padá https://www.epicgames.com/store/en-US/product/grand-theft-auto-v
 6. Stačí ze složky "Contents" smazat složky, které jsi tam při instalaci češtiny zkopíroval.
 7. Zdravím, podvod to sice není, ale rozhodně je to proti podmínkám využívání účtu. Zároveň počítej s tím, že s tím účtem bys nikdy nemohl jít online.
 8. Tak to bych spíš odhadoval na problém s kartou, eventuálně s adaptérem.
 9. Tak to vypadá na vadnou kartu. Máš možnost zkusit jinou?
 10. Zdravím, formátoval jsi kartu před použitím?
 11. Určitě můžeš zkusit update, to je asi poslední věc, která by mohla zabrat. Atmosphére 0.12.0 je kompatibilní i s 10.0.2 (prakticky žádné změny ze strany FW se nekonaly), zachvíli to upravím ve vláknu tady na fóru. Co se online updatu týče: Vzhledem k tomu, že už jsi bootoval Atmosphére, je online update riskantní (co se banu týče). Tady na fóru je návod na offline updatování FW, ale budeš si muset sehnat .zip s updatem FW.
 12. Zdravím, bohužel nemáš na výběr, toto se obejít žádným způsobem nedá - musíš zjistit mail a heslo.
 13. Jeden příspěvek stačí, zavírám.
 14. Co jsem zběžně googlil, skutečně to vypadá na problém s tvým Switchem (naštěstí se pravděpodobně jedná o softwarovou chybu, nikoliv hardwarovou), viz třeba tohle video, kde řeší totožný problém: Factory reset se mi skutečně jeví jako nejreálnější (a velmi pravděpodobně i jediné) řešení. Mimochodem, tomuto nahrává i fakt, že původnímu prodejci to na starší TV fungovalo, pokud se jednalo o 480p TV.
 15. Ahoj, ještě bych rád dodal, co se téhle otázky týče: Nikde se nic nenastavuje, nikde se nic nepřepíná. Dockování na Switchi prostě funguje, proto se to jmenuje Switch Na zapojení nezáleží, u originálního docku je jedno, jestli dřív zapojíš napájení, nebo HDMI. To se řeší jen u neoriginálních docků.
 16. Reaguješ na šest let starý inzerát - zamykám.
 17. Ahoj, co konkrétně máš na mysli? Mluvíš o NCA verifikaci při instalaci souborů? To každopádně stačí při dotazu odkliknout - není třeba nic řešit.
 18. Toto téma se bude věnovat homebrew aplikaci Awoo Installer, která umožňuje na Vašem Switchi s CFW nainstalovat zálohy her ve formátech .NSP, .NSZ, .XCI a .XCZ na jakýkoliv CFW (vč. Atmosphére-NX). Je také dobré vědět, že aplikace při instalaci zároveň automaticky ignoruje kontrolu nainstalovaného FW. Nutno však podotknout, že některé hry i přes ignorování kontroly nainstalovaného FW prostě na starším FW nespustíte z důvodu kompatibility. Pokud tento problém máte, upgradujte na novější FW pomocí návodu zde. Instalace záloh přímo ve Switchi: Instalace záloh přes USB (pouze pro Windows):
 19. Z dětského účtu nijak "dospělý" účet neuděláš (pokud ti na účtu není 18) - to se řídí věkem daného účtu, který změnit nelze. Můžeš zkusit toto, ale nevím, zda je to aktuální: https://www.androidcentral.com/how-change-your-age-playstation-4
 20. Ahoj, zkoušela jsi nějaká videa na YouTube?
 21. Před pár minutami vyšla podpora pro nejnovější FW Switche - 10.0.0. Prozatím v pre-release verzi, ale dle zběžného testování jsem nenarazil na žádný problém. Důležitá informace: Sigpatches prozatím nejsou dostupné. Switch změnil přístup, kvůli kterým je současný .ips formát Sigpatches nefunkční - bude třeba chvíli vyčkat. Prozatím doporučuji používat FW 9.2.0. EDIT 17. 4.: Betaverze nových sigpatches je venku - přidáno do prvního příspěvku. Zároveň vyšel hotfix na Atmosphére.
 22. Poslal jsi odkazy, které vedou do tvé mailové schránky - k nim se nikdo nedostane.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy