Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

spenat

Junior Moderators
 • Příspěvků

  1441
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  11
 • Feedback

  100%

Vše od uživatele spenat

 1. Je to přesně tak, jak říká @stoupa88: AutoRCM pouze nahrazuje Jig, resp. "poškodí" 1 byte z bootovací sekvence, Switch tedy automaticky bootuje do RCM. Payload je ale vždy nutné následně injectnout. Co se overclockingu v SX OS týče: SX OS žádné funkce OC momentálně integrované nemá, pokud nemluvíme o některých emulátorech, které mají možnosti přetaktování (tedy odemčení frekvencí CPU, které Switch běžně nepoužívá).
 2. spenat

  Oprava xbox original

  To určitě nepomůže, Xbox by měl normálně jít zapnout krátkým stiskem tlačítka pro napájení.
 3. spenat

  Oprava xbox original

  Ahoj, Píšeš, že Xbox má CFW - pokud tím tedy myslíš, že je chipnutý (případně Softmodnutý), doporučuji zkusit spustit nějakou hru přímo z interního disku (nakopírovat přes FTP a spustit třeba skrze XBMC).
 4. Téma aktualizováno: Nyní se zaměřuje výhradně na nejpopulárnější a nejrychleji rostoucí CFW - Atmosphère-NX.
 5. Vítej na fóru: 1) Reaguješ na pět let staré téma - zamykám. 2) Sdílel jsi třikrát za sebou stejný příspěvek - za to dostáváš první a poslední napomenutí.
 6. Dnes vyšlo SX OS v2.6 (Beta) s podporou FW 7.x. Více info zde, přidávám také oficiální info: Očividně TX také stále pracují na řešení pro "nehacknutelné" Switche, tak uvidíme, co přinesou
 7. Ano, lze, žádná funkcionalita originálního FW se při používání CFW neztratí.
 8. Doporučuji používat CFW Atmosphére, dokud nevyjde podpora SX OS na verzi 7.0.
 9. Je to téměř určitě z důvodu, který píše @mirai_trunks: Podle googlení podporuje tvé domácí kino HDMI 1.4, které zvládá 4K rozlišení maximálně při 30Hz.
 10. Teoreticky by mělo fungovat i s 3.60 (bohužel už si sám nevzpomenu), nicméně klidně updatuj na 3.65 - dnes už neexistuje důvod, proč zůstávat na 3.60.
 11. Dle mého názoru to moc smysl nemá, protože na eBayi seženeš (levněji než Swap Magic) už předkonfigurované paměťové karty s FMCB.
 12. spenat

  Halo: The Master Chief Collection

  Tomuhle vůbec nerozumím - tím chceš říct konkrétně co? Zároveň prosím, držme se tématu, abychom to tu nemuseli zavřít... Pokud má @gho5t problém s hrami na PC z Xboxu, pak doporučuji založit jiné téma.
 13. spenat

  Halo: The Master Chief Collection

  @gho5t: V tomhle s tebou vůbec nesouhlasím. Sám jsem majitelem Xboxu a považuji se za opravdu skalního fandu Halo (to byl také hlavní důvod, proč jsem se kdysi na Xbox dráhu vůbec dal), ale tohle mi přijde naopak jako skvělá věc. A dává to i smysl, jak už psal @Guntroman, Microsoft už dávno není jen o hraní na Xboxu, ale celém jeho ekosystému. Rozhodně mi to ani nepřijde jako "hřebíček do rakve Xboxu", protože třeba split-screen (alespoň podle prvotních informací) na PC nebude - nejen z tohoto důvodu se Xboxu budu stále držet.
 14. Halo se po téměř 12ti letech vrací na PC a to včetně Halo: Reach! Termín vydání prozatím uveřejněn není, nicméně kampaně do hry budou přibývat postupně - hra bude tedy nejprve vydána pouze s Halo: Reach s postupným doplňováním ostatních her. Vyjde na: Steam | Windows Store
 15. spenat

  Tinfoil

  Na SX OS Installer pozor, neumí při instalaci .NSP ignorovat kontrolu FW. Každopádně jsem měl totožný problém s poslední verzí Tinfoilu, vyzkoušej o něco starší verzi.
 16. Téma zamykám, odpovídáš na 4 roky staré téma.
 17. Ahoj, máš ještě projektor? Nabízím za něj 7000 Kč.
 18. spenat

  Hry v češtině

  @Keles: Dost mi přijde, že jsou na zmíněném seznamu jen přepsané tituly odtud... Nemluvě tedy o tom, že jsou tam zkombinované tituly z různých konzolí, což mi jako dvakrát přehledné nepřijde.
 19. Nejsou, stále platí původně psané informace, ale osobně bych řekl, že 3 měsíce starý Switch bude velmi pravděpodobně patchnutý.
 20. Tak v tom bude téměř určitě ten problém. Ohledně USB už to tolik neplatí, dřív nebyla možnost zobrazit všechny soubory, to už ale dávno neplatí - v návodu jsem to upravil. Maidump zálohy vůbec nepoužívej, mají často problémy s kompatibilitou a už dávno je nahradily zálohy skrze NoNpDrm (na který je tu taky návod), které jen rozbalíš na kartu.
 21. Naformátoval jsi kartu pomocí zzBlank.img skrze Win32 Disk Imager?
 22. Ano, .XCI soubor můžeš zkonvertovat na .NSP programem 4NXCI, potřebuješ k tomu, nicméně, "klíče" konzole - ty si můžeš vygenerovat z vlastní konzole, osobně jsem, nicméně, nezkoušel.
 23. 1) "podařilo se mi nainstalovat atmosphere ale nejde mi zprovoznit xci soubory" - .XCI soubory na Atmosphére nezprovozníš - ty jsou exkluzivní pro SX OS. 2) "dále tu není souvislý návod jak přečíst exfat kartu která není viditelná atmosphere napiše žadne soubory" Tomuhle upřímně vůbec nerozumím: Proč by tu měl být návod na jednu ze základních a normálně fungujících součástí Switche? Pokud ti nefunguje ExFAT ve Switchi, pravděpodobně ti chybí update pro podporu ExFAT karet. Když dáš do Switche kartu, Switch ti sám update nabídne - toť vše. Pokud nechceš updatovat online, můžeš updatovat skrze ChoiDujourNX, kde ti aplikace při updatu nabídne možnost instalace podpory ExFAT.
 24. Přesunuto do správné sekce "Otázky a odpovědi". Jak zprovoznit .NSP/.XCI hry je tu několikrát zodpovězené, stejně jako jaký je mezi nimi rozdíl. Zkus hledat, než se zeptáš.
 25. V ČR, bohužel, jedině bazary, žádný obchod to u nás neprodává.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu