Jump to content

spenat

Junior Moderators
 • Content Count

  1849
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Everything posted by spenat

 1. Zdravím, nejlepší by bylo závadu alespoň trochu popsat.
 2. Vyadána nová verze s podporou FW 10.2.0. Sigpatches budou vydány každou chvíli EDIT: Sigpatches jsou aktuální
 3. spenat

  vrbos

  Pokud máš na mysli Nintendo 2DS, pak píšeš do špatné sekce a přesouvám.
 4. Zdravím, volant zcela určitě na PS4 nepůjde.
 5. Velmi zajímavá věc, která se může spoustě lidem hodit: Možnost připojení drtivé většiny populárních Bluetooth ovladačů na Switch bez potřeby externího donglu. Ve zkratce: Máte Xbox One S/Dualshock 4? Můžete je použít na Switchi Pozn.: Funguje pouze na Atmosphére-NX, na SX OS prozatím nefunguje. https://gbatemp.net/threads/missioncontrol-use-controllers-from-other-consoles-natively-via-bluetooth.572645/
 6. Tohle není warez fórum, odkazy na hry tu nehledej.
 7. V tom případě zavírám téma, jakékoliv řešení warezu je zde na fóru zakázané.
 8. Zdravím, prosím upřesni - jedná se o originální hry?
 9. Update: NS-USBLoader (pro instalaci záloh přes USB) je v češtině
 10. Zdravím, pokud máš nějaké konkrétní dotazy, můžeš napsat sem, nebo mi je pošli do soukromé zprávy.
 11. Ahoj, používáš nějaká speciální témata (např. NXTheme), nebo něco na úpravu plochy Switche?
 12. Téma předěláno z Awoo Installeru na Tinleaf Installer. Jedná se o fork Awoo Installeru (žádné změny ve funkčnosti se nekonají a aplikace vypadá stejně) s tím rozdílem, že Awoo Installer nefungoval na SX OS. Tinleaf Installer ano
 13. spenat

  PlayStation TV

  Ahoj, mezi účty můžeš přepínat jedině skrze homebrew aplikaci na exploitnutém zařízení - rozhodně to ale není přívětivé.
 14. Aktualizována část návodu "Jak Atmosphère-NX aktualizovat?". Původní tvůrce aplikaci již nevyvíjel, aplikaci převzal pod novým sestavením jiný vývojář. Pokud původní verzi aplikace máte, důrazně vám doporučuji jí smazat a nainstalovat (a nadále využívat) tuto novou.
 15. Ahoj, hledej PPSSPP, na jejich oficiálních stránkách je link na Switch port.
 16. Vyšla nová verze FW 10.1.0 (běžný "stability update"), aktualizovány Sigpatches. Atmosphére 0.13.0 na této verzi stále funguje.
 17. @dvbman: To ale popisuješ instalaci přes USB, skrze Awoo Installer můžeš normálně instalovat hry přímo ve Switchi (viz Instalace záloh přímo ve Switchi), takže instalační soubory určitě může normálně zkopírovat na kartu. @Rescueman: Každopádně vyzkoušej instalaci přes USB a dej vědět výsledek.
 18. spenat

  Tinfoil.io

  Ahoj, to už řešíš warez - téma zamykám.
 19. Ahoj, informace nalezneš na oficiálních stránkách: https://www.mojenintendo.cz/switch/index.php?page=online Nebo je něco konkrétního, čemu nerozumíš?
 20. Osobně s PPSSPP nemám problém (mimo rychlost samotných her, ale to už je věc jiná). V balíčku se standalone PPSSPP jsou reálně dvě aplikace - GL a GLES2: Nejsem si teď jistý, ale jeden z nich (přikláním se spíš ke GLES2) mi skutečně pády systému způsoboval, nicméně ten druhý jede určitě v pohodě.
 21. Zdravím, je to pravda, na Xenonu v podstatě RGH neuděláš.
 22. Pravda, na Lakku jsem zapomněl, v každém případě se jedná o stejné jádro emulátoru, takže rychlost bude jen zanedbatelně vyšší (oproti bootování z Horizonu/běžného FW Switche za použití full memory usage), pokud vůbec.
 23. Nejde o aktivaci na území USA, ale o to, abys měl US účet. Pokud takový nemáš (předpokládám, že ne), pak s tím nic neuděláš.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy