Jump to content

Jozef23SK

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  N/A

About Jozef23SK

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahojte mám doma psp e 1003 alebo e 1004 neviem akí je to už tip no a na tom pspčku sa mi úplne odlepila taká čierna nálepka tá čo chráni tlačítka home button volume štart a select poraďťe mi čo mám urobiť abi mi tá čierna fólia alebo nálepka stále nevipadávala a neodlieapala sa tá čo chráni tlačítka home button volume štart a select. Chcel bi som si tú čiernu nálepku tá čo chráni tlačítka home button volume štart a select prilepiť naspäť na pspčko.Teras tam nemám nič tú nálepku čo chránila tlačítka home button volume štart a select je odlepená úplne.Prosťe ju na tom pspčku teras nemám prilepenú mám ju v šuflíku mám ju odloženú v bezpečí abi sa mi nestratila.
 2. Ahoj mám problém z psp e 1004 na tom pspčku sa mi začala odliepať na ňom tam je taká čierna ochranná blbosť tam kde sú tlačítka home button volume štart a select tak tá čierna fólia alebo čo to je tak to čierne to čo chráni tie tlačítka tak to sa mi úplne odliepa poraď čo mám urobiť abi sa mi ta čierna nálepka na tom pspčku co ochraňuje tlačítka home button volume štart a select neodlieapala poraď. 

  1. spenat

   spenat

   Ahoj, PSP nemám už opravdu roky, navíc E1004 jsem neměl nikdy. Pro tyhle dotazy je dobré vytvořit téma v sekci "PSP".

 3. Ahoj mam problem s ps vitou ked sa na minecrafte s lavou analogovou packou packou pohnem do predu tak mi ten panak zacne bezat do lavej strany ked sa chcem otocit pravou analogovou pacokou do lavej strany tak sa mi neda skusal som uz aj vitu resetnut cez safe mode dal som aj rebuild database aj som formatoval kartu dal som aj restore ps vita system ale nic nepomohlo ked som nechal par hodiniek tu vitu vipnutu ten pravy analog fungoval normalne len pocase mi zacal zase blbnut porad co mam urobit abi mi ta prava analogova packa fungovala normalne.

  1. Show previous comments  4 more
  2. spenat

   spenat

   Zkusil bych ten servis, tohle vypadá na hardwarový problém.

  3. Jozef23SK

   Jozef23SK

   Dneska v piatok ju dám do opravy. 

  4. Jozef23SK

   Jozef23SK

   Čauko pozeral som si videá na YouTube z ps vity a na programe cex rex ktorí ide na 3.60 henkaku som si všimol že tam je aj deadzone chcek analock sticks tak sa ťa chcem spýtať nevieš čo je ten deadzone analog sticks čo je na cex rex nieje to náhodou niečo pomocou čoho bi som si mohol resetnúť ten analóg abi mi fungoval normálne. 

 4. Jozef23SK

  Slovakia

  Tá vita je totálna blbosť keď sa na nej nedá downggraidnuť firmware.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy