Jump to content

futo

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About futo

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj nevíš jak se v téhle aplikaci vypne ten NCA code? nebo to není potřeba.Děkuji
 2. Nemáte někdo představu proč jim nefunguje web snažím se už měsíc a nic potřebuji obnovit licenci:(( https://sx.xecuter.com
 3. Ahoj teď jsem to řešil a sehnat Pandoru je nadlidský výkon:) Tak jsem se rozhodl ji udělat sám a bez problémů za deset minut hotovo a po vytvoření magic ms se psp rozběhlo pokud tápeš tak zde na foru je vše a v kombinaci s youtube to zvládne opravdu každý:)
 4. Ahoj nezlobte se na mě za tento příspěvek ale potřeboval bych poradit, kluk mě doma otravoval kvůli PSP které jsem kdysi používal tak jsem ho chtěl po letech zprovoznit a bohužel jde zapnout jen do režimu recovery M33 nějakého CF bohužel nevím jakého jen si pamatuji že když jsem ho před lety používal musel při hraní být vložen UMD disc GTA a ten už bohužel nemám:( Teď když ho zapnu tak jen zeleně bliká dioda a nebo když zmáčknu pravý horní tak to recovery kde je v menu pod set. možno nastavit buď currently 3.52 nebo 1.50 kernel ale ať nastavím cokoliv tak nic nejde. Potřeboval bych ho asi updatovat na OFW asi 6.61 a udělat nový flash podle návodu zvládnu, ale odstranit starý CF a updatovat mi nejde a už se v tom ztrácím tak prosím o jakoukoliv radu. Moc děkuji
 5. Ahoj můžete mi někdo poradit jak zprovoznit E3. Namontovany ho mám dnes jsem to dělal do PS3 Fat bez pájení na clip vše je jak má být jen má angličtina není dobrá tak nevím co dál. Na ps3 mám 3.56 tak nevím jestli nejdříve upgrade na 3.72 a přes e3 zpět na 3.55. Moc prosím o pomoc a nejlépe podrobně předem děkuji všem:cry:
 6. Mužete mi prosím poradit když projedu iso hry přes abgx360 vše mám nastaveno dle návodu kam se mi uloží ten soubor .dvd po projetí mám vše zelené a ve složce zustane jen iso a image file sca 1kb soubor dvd ne.dík za radu:cheesygrin:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy