Jump to content

Rescueman

Members
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  N/A

About Rescueman

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sorry všetkým.... problém bol úplná maličkosť a moja zbrklá reakcia.... Nemal som zaheslovanú WIFI a tak som sa rozhodol, že si ju zaheslujem... A v tom čase som aktualizoval atmosphere a neuvedomil som si, že mi nepôjde wifi.... preto to nešlo.
 2. Aktualizoval som to na ver. 9.2.0 a teraz mi tinfoil nenatiahne hry a ich aktualizácie a ten mám verziu 8.1.0 myslím, že aktuálnu. Vie niekto poradiť?
 3. Prepáč, že to takto komplikujem... Už som v obraze. Preto som sa čudoval lebo pre tým, keď som si to nainštaloval tak tam bolo všetko....
 4. A funguje niečo z toho balíčka na inštaláciu XCI súborov?
 5. Ďakujem za info. skúsim to celé od začiatku a dám vedieť. Tak som to urobil celé od začiatku ako je tu v popise. Mám tam atmosphere ale keď vojdem do hgmenu v3.2.0 tak tam mám v ponuke len Reboot to Payload. Nie sú tam tie programy na inštaláciu nsp... Už to ide.... Doinštaloval som Goldleaf a ide to!
 6. tak ja mám problém asi niekde inde.... Keď zapnem switch cez tegru tak sa pripojí načíta hecate a potom ostane stále v tegre zelená fajka (pred tým sa mi to samo odpojilo) a ako písal pred tým nespustí mi kosmos, spustí ale vráti sa do hecate opakovane Neviem sa dostať do Nintendo menu kde môžem switch reštartovať na výrobné nastavenia. Takže ak sa pustím do inštalácie úplne od začiatku vie niekto ako switch reštartujem na výrobné nastavenia ak sa mi nedá dostať do nintendo menu?
 7. prepáč, máš pravdu "aplikácia na aktualizáciu".... no ale ako som to popísal vyššie nešlo mi to nainštalovať. Asi to budem musieť urobiť celé ešte raz. Dám vedieť či sa mi to podarilo.
 8. stiahol som aktualizáciu " Jak Atmosphère-NX aktualizovat? " nahral som to to do zložky switch a cez TegrRcmGUI som to spustil... spustil sa atmosphere a hneď potom menu hecate ak máš nejaký nápad sem s ním.... ak nie tak asi reštartujem switch na výrobné nastavenia a nahrám všetko od úplného začiatku....
 9. pri aktualizácii sa neviem dostať do toho menu kde si mám vybrať čo chcem ako si popisoval .... otvorí mi iba menu hekate v5.0.2. keď vyberiem Launch celéto nahrá ako by ešte raz a som zase v menu hekate keď dám More config napíše mi " NO .ini or boot entrie found..." "Check that a .ini file exist in /bootloader/ini/." and that it contains at least one entry." Neviem ako ďalej....
 10. Rescueman

  Trine4

  má niekto fungujúci odkaz na hru Trine4? Ďakujem vopred Prosím poslať do SZ.
 11. tak to je zbytočné.... ale ďakujem za informáciu
 12. Neviem či sa to tu preberalo ale opýtam sa.... Dajú sa nejakým spôsobom hrať hry online ak switch zabanovaný?
 13. mne to už tiež ide asi po reštarte takže spokojnosť.... len musím kúpiť novú SD kartu lebo táto čo mám je už plná Hry na switch sú skvelé, mám pocit že pre celé generácie... aj mňa oslovili. na PC nejako nemusím hry iba zopár.... Ešte otázka: V hbmenu je kosmos Update a ja sa chcem opýtať či stačí sem tam skúsiť aktualizovať cez ten konkrétny update alebo stiahnuť cez PC z netu aktualizácie a potom to dať na kartu a do switchu?
 14. aspoň nežere baterku.... no deti sa pripravili o hru overwatch, ktorú chceli hrať online.... a chcel som im ju aj kupiť..... už nemusím
 15. hru som vymazal a znovu nainštaloval.... všetko ide len už som stále vo fly móde..... Skúsil niekto kto má ban napísať spoločnosti nintendo aby ho odblokovali?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy