Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ad taxik: ehm trochu pozdě to jsem již psal včera 2 příspěvky nahoru viz můj příspěvek ze včerejška z 19:06. ad KOSScz: ano ta verze 6.20 má vestavěný ISO loader, má 3 ISO drivery (M33, Sony NP9660 a Inferno - což je o hodně vylepšený M33), má plnohodnotné recovery menu s mnoha možnostmi, plnou podporu pluginů co šly na TN HEN D a všechny vymoženosti co měl 6.35 PRO B3 takže se rozhodně vyplatí víc jak TN D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad taxik: ehm trochu pozdě to jsem již psal včera 2 příspěvky nahoru viz můj příspěvek ze včerejška z 19:06. ad KOSScz: ano ta verze 6.20 má vestavěný ISO loader, má 3 ISO drivery (M33, Sony NP9660 a Inferno - což je o hodně vylepšený M33), má plnohodnotné recovery menu s mnoha možnostmi, plnou podporu pluginů co šly na TN HEN D a všechny vymoženosti co měl 6.35 PRO B3 takže se rozhodně vyplatí víc jak TN D

Ty si napsal že vyjde. Já napsal že vyšel :cheesygrin:

Takže rychle Upragujte na tento SUPER ultra CFW. Haha to je strašně super !

Kompabilita, pluginy, permanent v jednom ! Haha teď mám důvod DGnout :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si napsal že vyjde. Já napsal že vyšel :cheesygrin:

Takže rychle Upragujte na tento SUPER ultra CFW. Haha to je strašně super !

Kompabilita, pluginy, permanent v jednom ! Haha teď mám důvod DGnout :D

No nic já se nechci hádat mě je to úplně jedno, ale příště se pořádně koukni, napsal jsem cituji

No asi jo já sám nevím jsem to jen okopíroval z wololo fora.

Jo a Pro B4 je už vydaný můžete stahovat zde(nachází se tam verze 6.20 - která obsahuje jak permanentní verzi tak i dočasnou a je tam i verze 6.35 dočasná): http://pro.coldbird.eu/

Všechny verze jsou naprosto stejné (recovery menu, nový ISO driver "inferno", atd. prostě všechno co měl 6.35 Pro B3) jen samozřejmě verze 6.20 Permanent je nastálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FxR musím tě pochválit za pěkně a srozumitelně zpracovaný návod, který mi ale neřekl co bych si na svoje psp 3004 s fw 6.20 měl hodit. Je tu TN HENU a Prometheus plná kupa a nevím co je z toho nejlepší v tuto chvíli.

V tuhle chvíli pravděpodobně PRO-B5. Total_Noob je z neznámých důvodu nahněván a nechce dělat "Permanent" "prý že mu to bricklo PSP" (lži a keci:?). No jelikož TN a PRO team zápasí kdo vyhraje tak se může vždycky něco změnit :cheesygrin: 6.xx je válka xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tuhle chvíli pravděpodobně PRO-B5. Total_Noob je z neznámých důvodu nahněván a nechce dělat "Permanent" "prý že mu to bricklo PSP" (lži a keci:?). No jelikož TN a PRO team zápasí kdo vyhraje tak se může vždycky něco změnit :cheesygrin: 6.xx je válka xD

A myslíš ten PRO-B5 obyč a nebo PRO-B5 permanent?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoznacne dej 6.20 pro b5 permanent,sam ho mam a 95 procent spokojenost,a co tech zbylich 5? to je za padani iso a hb,coz mi na tn hen nedelalo,napr. mi pred chvily spadl net front browser pri nacitani,dale nefuncknost dayviewer a to ze se iso neradi do iso slozky jak tomu bylo u openidea plugin 4 tn hen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoznacne dej 6.20 pro b5 permanent,sam ho mam a 95 procent spokojenost,a co tech zbylich 5? to je za padani iso a hb,coz mi na tn hen nedelalo,napr. mi pred chvily spadl net front browser pri nacitani,dale nefuncknost dayviewer a to ze se iso neradi do iso slozky jak tomu bylo u openidea plugin 4 tn hen
Dayviewer mi na 6.20 PRO B5 funguje v pohodě tady jsem ti ho uploadnul http://www.multiupload.com/O7QPN4ATG2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FxR jestli ti to nejde nic ti nepude. Tento plugin je záhadou nekompabitilní s novými PSPéčkama (Go!,4G 300x extra nové). CFW totiž spadne a PSP má černou obrazovku. Já to zkoušel na 3G z reklamačky a fakčí to (DayViewer7) ale na mojim starym PSP 4G od vanoc nefachalo a jak psal KOSScz tak zobrazovalo jen baterku (DayViewer6)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu