Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

zdravím pavě jsem našl na psp gen 6.20 TH HEN-E Perma kukněte zde http://www.pspgen.com/6-20-tn-e-patch-permanent-disponible-actualite-198145.html

EDIT:// Pro ti co nejsou registrování jsem do upl na uloz.to http://www.uloz.to/9078060/6-20-tn-e-patch-permanent-1306013910-zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Toto není od Total_Nooba ani od VF či Coldbirda (člen Wololo fora)

2) Je to absolutně nebezpečné oproti PRO-B5 (skoro žádné testy atp.)

3) Lepší je použít tzv. "Dualboot" PRO-B5+TN-E (žádný permanent)

//Jestli chcete cihly tak to rychle nainstalujte :D :P Vždyť to nemá ani integrované Recovery Menu (nutno stáhnout samostatně M33 RC menu ):D :D

//Jo a ještě třeba tam Total_Noob přidal "anti-permanent" aby nešlo uděkat "Permanent patch" a brickovalo PSP :D

TN totiž nemá rád Codlbirda a VFa (Trošku divné že našemu zkušenému "Total_Noobovi" TN-D (Permanent) bricklo PSP ne?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ted jsem četl komentáře na tom pspgenu a nic pozitivního tam není. ale já stejnak zustanu u pro.

To bych ti radil post-45806-14687157445433_thumb.gif :D russian_roulette.gif

//Jinak vyšel Dualboot pro PRO-B5 a TN-D funguje to takhle: Nainstalujete aplikaci, a když se vám bude spouštět PSP vyberete jakej chcete mít CFW/OFW (OFW,PRO-B5,TN-D) docela bezpečné, jelikož využívá originální vshmain.prx z TN-D a PRO-B5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taxiku to zní zajímavě. ale když mam pro perma tak se to musi prvni odinstalovat a nahodi se tam hen. a když mam hen tak se musio zase nahodit pro. a to chvilku potrva ne?

http://wololo.net/talk/viewtopic.php?f=26&t=6269&start=0

tady to je, postupuj přesně podle návodu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim .. mam problem , Nahodil jsem Hen do PSPčka stáhl a udělal vše podle návodu a teď když chci rozjet nějakou hru tak vyberu v tom Prometheusu potvrdim a obrazovka mi jen na chvilku zcerná a usppí se psp nebo me to vyhodi z Promethea a nic se nedeje :( zkusil sem i vic her a nic furt to samí .. Nevítě někdo co s tím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Prvně děkuji za super funkční návod ;) mam psp go 5g fw 6.20 a provedl jsem TN Hen - D + Permanent Patch Tutorial a chtel bych odstranit z menu polozky TN Homebrew Enabler, 6.20TN-D Permanent Patch a idealne skryt vsh menu, mohu tyto polozky smazat v menu pres editaci aniz bych prisel o Hen? nebo existuje jiná varianta? Předem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, klidně to můžeš odstranit, ale spíš než TN HEN D (mimochodem už je verze E), kterej je v dnešní době naprosto k ničemu (jedině pokud chceš hrát homebrew hry - v tom TN HEN vyniká), je zastaralej (jeho tvůrce se na to vys***), nemá to ani integrovaný ISO Loader a na Prometheus nebo a Loaderu nejdou některé novější hry, kompatibilita PSX her taky nic moc a podle mě už má i horší kompatibilitu pluginů než PRO B. Tak ti doporučuju TN HEN odinstalovat a dát si tam 6.20 PRO B7 Permanent, kterej je 100x lepší jak tento HEN návod tady: http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-pro-b7-permanent-patch-29-5-update

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu