Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

novinka od wololo

TN Slepice: Nahráno výhodnější balíček

24.prosince 2010 v TN Slepičí | 36 komentářů

Omlouvám se všem za časové limity, které se děje za posledních pár dní, můj web je stále mnohem větší provoz, než to zvládne, a já jsem strávil dobrou částku den se snažím dát věci sem a tam.

Dřívější vývojář dnes ctnostná Flame vydala rychlou opravu pro slepice Total_Noob je, aby uživatelé mohli spustit PSP3000 slepice. zřejmě tento patch není dokonalá, protože několik PSP3000 uživatelé hlásili, že i když slepice spustí správně, běh homebrews vede ke zhroucení většinu času.

Mám značně testoval Total_Noob práci na mém PSP3000 v jeho raných etapách, takže jsem si jist, že to funguje na PSP3000, a co lidé zažívají v této veřejné verzi je nejspíše malá chyba, která bude brzy vyřešen. Mějte na paměti, že existují dva typy PSP3000 (3G a 4G), a to je velmi pravděpodobné, že pouze jeden z modelů (s největší pravděpodobností 4g) je ovlivněna chyba.

Moje PSP 3000 je nyní na 6,35, takže nemohu otestovat Slepičí s tímto modelem už ne.

Nicméně jsem zabalen "snadné použití" archiv, který obsahuje vše, co potřebujete ke spuštění slepice (s výjimkou Patapon demo). Tento balíček obsahuje neoficiální patch na VFlame, a doufejme, že Wil usnadnit život mnoha lidem. Zde je video ukazující Slepice v akci na PSPgo, běh plánované vydání Wagic (0.14) přímo z XMB.

TN Hen: uploaded a more convenient package

December 24, 2010 in TN Hen | 36 comments

Apologies to everyone for the timeouts that have been happening for the last couple days, my site is getting much more traffic than it can handle, and I’ve spent a good amount of the day tryin to patch things here and there.

Earlier today developer Virtuous Flame released a quick patch for Total_Noob’s Hen, so that PSP3000 users could run the Hen. apparently this patch is not perfect as several psp3000 users reported that although the Hen starts correctly, running homebrews leads to a crash most of the time.

I have extensively tested Total_Noob’s work on my psp3000 in its early stages, so I am confident that it works on a psp3000, and whatever people are experiencing on this public release is most likely a tiny bug that will be fixed soon. Keep in mind that there are two types of PSP3000 (3g and 4g), and it is very likely that only one of the models (most likely 4g) is affected by the bug.

My PSP 3000 is now on 6.35 so I cannot test the Hen with this model anymore.

However I packaged an “easy to use” archive which contains everything you need to run the Hen (except the patapon demo). This package includes the unofficial patch by VFlame, and hopefully wil make life easier for many people. Here’s a video showing the Hen in action on a pspgo, running the upcoming release of Wagic (0.14) directly from the XMB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu