Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no kurva ta kto bude beztak kartama! ale je fakt že ten patch TN nezkoušel

Lidi vezměnete nejmenší karzu co máte nahoďte nefatchnutej,pokud nejde tak patchnutej a dejte tam větší a zkuste HB

E: To TN ted apořádně odfláknul když to dělal půl roku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komentáře na 1 verzy ChickHenu

takže jestli jsem to pochopil tak ty obrazky ChickHen je jich tam cca 5 mám dát do PSP/Photo a ten h.bin jen na root ? stejne mi to udela jen ze se psp sekne a vypne , cetl jsem že to jeste budou doladovat ---tak na po 10x se mi to povedlo , načte se světle zelená obrazovka pak se resetne PSP a máte 5.03 ChickHEN ted mi jeste reknete co si na tento skoro CFW muzu dat ?hodte naky linky ciste na Homebrew hry a programky ktery si tam muzu hodit dik :)pici stahnu si emulator Nintenda na Maria a takovy kkt a zapnu bum psp se resetuje a zase musim pracne nahravatHen takže problém todle dela u vseho

Jojo, taky se mi nic nepovedlo spustit, musíme ještě počkat... :)
mam HEn a nefungujou tam zadny homebrew, prej je to nejakej bug... doufam ze to co nejdriv spravi, ted je to jen k tomu, abych tam mel 5.03 chickhen, jinak nic

ono na tednle "nefunkci" verzi Hen nejede ani origos :Dsami to zkuste hodte si hen a pak dejne origos umd nacist a bum obrazovka bila s napisem PSP asi 1 minutu a pak bum a vypne se , pak zapnes mas zpatky 5.03 a na ni bez problemu

mě taky nejede UMD xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem s tim, že HEN spustim uplne v pohode, dostanu se i selectem do menu. Ale kdyz chci spustit nejakou homebrew nebo emulator.. tak se to sekne v momente, kdy je bila obrazovka s napisem PSP a po chvilce PSP spadne.

mě naběhne logo PSP a pak t ozamrzne + spadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě naběhne logo PSP a pak t ozamrzne + spadne

Problem, vyresen, nevim jak, asi se to musi skouset dokud nenabehne poradne, proste sem to tam vse hodil, neslo to, nechal sem ho vyplej, pak ho nahodil, spustil HEN, koukl do system information a pak spustil Daedalus tim ze to zas chcipne a ejhle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu