Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

fasta vymaz si ten pam pam z podpisu xD

tak je hen nestabilni jako chickhen

ANO,podle meho ocekavani je hen ovlivnen kartou,sice jsem nezkusil 2 gb ale,nahodil jsem hen,vyndal kartu a zapnul umd,a ejhle! gameboot nezamrzl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted stahnu nějakou hru skusím a dam tu co jsem zjistli...

EDIT:// ten program spustit jde a neni zadny brick ted stahuji hru every day shooter v cso

EDIT2:// jede to. sice to pomaleji načita ale fakči to histy... konečně xD

Takže už honečně bude možné downgradnout PSP 100x (nebo 200x, které nemá moji desku) s FW 6.20 na jaký koliv bez pandory......supér, protože jsem kámošovi říkal, ať neplatí 300,-Kč za downgrade, ale ať si radši počká a bude to mít zadarmo :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď sem se chtěl taky zeptat,ale já bych tak nejásal,HEN bude s Prometheusem beztak stabilní jenom na kartách do 4 GB.

fotrlotr: jakej HEN? origoš nebo patch?

Doufá mže to v blízký době TN zaktualizuje...

A muj trik jak spustit HB na 16GB + Patch - nastartujte hen,až budete v XMB,vyndejte paměťovku,spusttě VSH menu,dejte Mexico (můžete zkusit jiný) a zavřete VSH,dejte do mechaniky UMD,jděte do web browseru,dejte tlačítko PS a pusttě UMD(já zkusil GT) po chvíly jděte do XMB,dejte paměťovku a spustě HB,neni to osvědšený ale mě se to podařilo

E: proč to kurva neudělaj na videu na 3k?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu