Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Uběhl jeden den od vydání 6.20 TN HEN a již je pro něj venku CXMB plugin.

http://www.edisk.cz/stahni/94848/cxmb_620tnflofrucht_pscpfw.de.rar_8.62KB.html

(můj reup - neodzkoušeno)

Mě to nejde stáhnout - pls reup na Czshare

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 6.20 oficiálně jede jenom ten ,,rádoby´´ CXMB, který je osekaný (nespustí žádná CUSTOM THEME, protože v něm chybí konvertor na 6.20), ale jde v něm vytvářet :D, ale ani to vytvořený si nespustíš :D :D

Jinak je celkem blbost čekat, že 2 dny po vydaní už budeš mít v PSP ,,game categories´´/,,fake FW´´/,,fake MAC´´/,,cheater´´ a další pluginy, bez kterých bych se na mojem PSP neobešel (hlavně ten cheater :D ), protože jsou to všechno pluginy na 5.x a spuštění na 6.x se může rovnat bricku, nebo semibricku... a při lepším shození PSP

PS: Sám jsem zkoušel 5.03 CXMB a při první zkoušce jsem byl *** za ušima jestli se něco nestane........(Poslední vydaná verze - 100% funkčnost, ale jedno špatně převedený theme a brick, nebo při lepším shození PSP). Tak vemte v úvaze co asi udělá verze 0.1 s theme co ani není převedený :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

notak fake mac i fake region už je v henu. a jede plugin na PSPdisp. to jsem skoušel a ještě prej Game Categories Light v1.1

Taky já nemluvím o zkrytí MAC a změně regionu, ale o Změnění hodnoty MAC a FW.

(Já mám v políčku místo ,,5.03 Prometheus v10´´ ,,CFW 6.36 M33´´ :D a MAC mám 11:22:33:44:55:66:77:88:99)

-To se pak vždycky blbej ptá...Hele jaktože máš 6.36 M33? A jak se dělá ta super mac adresa (chvíli jsem tam měl J0: D0:I0:00:S0:I0:00:V0:I0:L0:I0:Z0:A0:T0:00: P0:I0:C0:U0 doufám že to chátpete :cheesygrin: )

PS: Tento post neobsahuje žádné vugarity, nadávky, sex mezi lidmy a maňásky (Fur TV) a napodobeniny Tafroba :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je.

Já mám taky fintu na nahození Mhuspeeda na poprvý a velkou roli v tom hrají ty vlastní obrázky + vždycky sjet na ten druhý, ale počkat až se načte options...

PS: Na youtube jsem viděl borce co si stáhli 5.03. Změnili název a binární data na 7.03. V PSP jim to pri upgrade hodilo HB error, tak to spustili přes TN HEN a na tvrdo si brickli PSP.....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu