Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Když pustím např: Dextera tak se mi pokazde sekne pri nejakym nacitani, naruto ultimate ninja 3 se ani nerozjede, proste nabehne jakoze se nacita a hodi me to zpet do psp menu jakoby nic. Ale treba GoW : ghost of sparta jede jak ma i crashove. dela to i nekomu jinemu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co dělám špatně. Udělám vše podle névodu na mém PSP 3004 (6.35) a nejde to. Když vše nakopíruju jak má být, spustim tu hru, sjedu na 2. políčko, zmáčknu kolečko a chvíli černá obrazovka a za chvíli se objeví menu. A např Opera mini stejně nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně pustim HBL tam dam HEN dam select fake region a restart v system mam napsano ze mam HEN a když pustim ISO loader nebo jakoukoliv jinou HB hru tak se to po logu PSP vypne a HEN je pryc a mam zase klasik. Včera mi to slo hral sem Assassina a pak sem prepnul na NFS MW.cso vyplo se to a od ty doby mi to prave dela... zkousel sem s i bez patche a nejde a na tu FINTU mám memory 2GB.. kdyžtak mi písněte na ICQ 400793762 a nak mi poradite ... diky moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podpořte T_N tím že mu pošlete nějake peníze. já sám jsem mu poslal 200kč. nvm jak jsi to banky udělaj na dolary ale to je fuk xD sbytek mam na kartě xD https: / / www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=8158859

Ahoj kluci, doufám, že se vám líbí HEN, tam jsou některé chyby, ale dám můj nejlepší k jejich řešení. Mnoho lidí mi řekla, že někteří kluci **** fake PayPal darování odkaz. Pro ty, kteří opravdu chtějí darovat mě, to je skutečný odkaz:

https: / / www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=8158859
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu