Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Asi mam stesti protoze zadna komplikace neprisla ;)

3004 PB s 6.20 a 16GB kartou od Sony

nahral jsem HBL > Patapon > HEN s patchem > Iso Loader > Do slozky ISO hry a vse jede bez fint ;)

Restarty prisly s hrama NFS:MW a Spiderman 2 jinak hry FlatOut, Tekken, Simpsons, TR Anniversary a TR Legend v pohode jedou bez padani ;)

Takze zatim spokojenost ;) Trochu blby je ze po restartu se to musi absolvovat cele znova ale jede to v pohode ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, návod na HEN je úžasný, ale chci se zeptat, nestalo se mi to poprvé.. Stáhnu hru, je v raru a už v tom raru to končí na ISO, když to rozbalím, je tam složka... → PSP_GAME a UMD_DATA.bin... V tom případě nevím, když se to má vždy rozbalit, jak to udělat :D Díky předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hra musí mít příponu ISO. jakmile seš už na těch složkách PSP_GAME atd, tak to už je špatně. Zapni si v možnostech složky zobrazování přípon známých souborů. potom stačí kouknout jestli hra s příponou ISO a hodit na kartu, pokud bude v .rar nebo .part01 apod. tak to musíš rozbalovat dokud nedostaneš to ISO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi blbá otázka, ale co myslí tím v tom tutoriálu "Nahoďte HEN a Spusťte Prometheus" Já to chápu tak → Zapnout Patapon, při načítání držet R a v tom Menu zapnout HEN, potom se mi ta hra vypne a Prometheus zapnout zas v tom Pataponu nebo jako aplikai samotnou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu