Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim, všecko jsem dělal podle návodu, stáhl jsem si Tekken 6 a hodil do šložky ISO, následně přes ten Patapon vlezu podržením R do toho menu a dám HEN, ten se nahodí, vidím ho i v system info TN-6.20(hen) a selectem vlezu do VSH menu, region danej na mexico a restartnu, pak chci znova vlízt do Pataponu abych se dostal do toho wMenu a nahodil IL, bohužel jak spustim patapona, PSP se vypne. Prosím pomocte :D

//edit : Vyřešil jsem to vyndáním té karty při restartaci VSH menu - mam 2gb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připadá silně nevhodné k tomuto topicu, aby se tu řešil nějakej pravopis. Tady není poradna českého jazyka nýbrž fórum o PSP. A jak již KOSScz zmiňoval, pokud se to některým nelíbí, tak ať jdou jinam nebo nespamují blbostma jestli tam bude y nebo i. Díky

tak ja se nedivam do lišti jestli tam je en nebo cz.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připadá silně nevhodné k tomuto topicu, aby se tu řešil nějakej pravopis. Tady není poradna českého jazyka nýbrž fórum o PSP. A jak již KOSScz zmiňoval, pokud se to některým nelíbí, tak ať jdou jinam nebo nespamují blbostma jestli tam bude y nebo i. Díky

ale to, ze tu Koss o ostatnich rika, ze jsou paka, ti prijde ok.. :blink:

Tady slo o to, ze Koss o ostatnich rika paka a pritom sam neumi cesky a neumi prepnout klavesnici z EN na CZ.. Kdyz sam nejsi dokonaly, tak se neser do ostatnich - to je myslim to, co se tu snazili Kossovi rict. Myslim, ze by vubec jeho pravopis neresili, kdyby se nenavazel do ostatnich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no oni se do mě navažely i předtím když jsem nebyl vulgární. a ted už toho mam docela dost tak... Tak mi pište PM a nespamujte v topiku... PM rad mažu :-D

ale to, ze tu Koss o ostatnich rika, ze jsou paka, ti prijde ok.. :blink:

Tady slo o to, ze Koss o ostatnich rika paka a pritom sam neumi cesky a neumi prepnout klavesnici z EN na CZ.. Kdyz sam nejsi dokonaly, tak se neser do ostatnich - to je myslim to, co se tu snazili Kossovi rict. Myslim, ze by vubec jeho pravopis neresili, kdyby se nenavazel do ostatnich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Co s tím má základní FW společnýho? Pokavaď je menší tak se nahodí 6.20 a udělá se ten downgrade na 5.03.

2) Je to jenom dobře! Na 5.03 je mnohem víc funkcí a je propracovanější. Možná se pro tohle řešení rozhodli z důvodu, že jim 6.20 nejde pořádně prolomit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je ale v riti,to nedava smysl!!! jak muze go downgradovat na 5.03 kdyz zakladni fw je 5.70,a i kdyby ten downgrade byl tak ja bych do toho nesel

teda tady je poznat že to moc nechápeš.U PSP de downgrade i kdyby byl základní FW jakejkoliv a to znamená že na základnim FW nezáleží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu