Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele pottřebuuju radu... všechn osem udělal a teď tma je spuste patapoon 2 a držte r dokat se něoc neobjevý to vůbec nechápu?! pustil sme patapon.. a teĎ neivm co mám dělat nic se m tam neukázalo nomrálně jako bych to pustil uplně obyčejně... prosím poraĎ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak,kvůli takovejmhle dotazům jsem dal do TuTu upozornění:

Upozornění!

Pokud mi chcete napsat PM že máte nějaký problém tak pište že vám něco nejde spustit,ale kdo se bude ptát na takový voloviny který si může najít v TuT na HBL nebo HEN tak toho pošlu okamžitě doprdele! Páč musim každej den odpovídat na 10 lidí a dementní dotazy jako "já to nechápu,co je root karty?" a "kde najdu System Settings?" nebo "Jak udělat update",s takovýhlema doatazami si přečtěte topic pro začátečníky NEBO PRODEJTE PSP A KUPTE SI TAMAGOCHI PÁČ TAKOVEJ SLOŽITEJ STROJ NEPATŘÍ DO RUKOU TAKOVEJHLEM OPICÍM!

Thanksuje FxR

Ripecek: přečti si "Topic pro začátečníky" http://console-forum.net/tema/53990-psp-pro-zacatecniky-aktualizace-8-1-2010 neb Prodej psp a kup si Tamagochi když nevíš že Root karty je hlavní stránka karty což znamená že když dáš Tento PC - PSP - hlavní stránka => tak tam je Root

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyšla nová verzia TN Hen B http://wololo.net/wagic/tn-hen-6-20/ :-) Zdá sa že by už nemali byt problémi s PSP 3000. Plus bola pridaná možnosť downgradu, ale keďže varujú, že na nových modeloch je veľké riziko bricku, neriskoval by som.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

COOO???? to udělaly richle xD hnet to jdu skusit ale ten downgrade zatím necham tak než bude nějaky spolehlivy nmávod xDbricku, neriskoval by som.

EDIT:// už mám 6.20 TN-B(HEN) ted jsi jdu přečíst něco o tom donwgrade a je pridany řádek ve VSH menu >FAKE INDEX.DAT<< a je to na disabled ta kto tak ratči nechcejte

EDIT2:// a nebojte se IL jede v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu