Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

FxR promin že ted spamuji ale tohle bych neměl dát do editu...

Jak jsem si pročítal ten návod na downgrade tak to neni až tak složite. ale chlo by to vyskoušet a nebo počkat než by to bylo srozumitelnější

Zde je dokaz k návodu na downgrade 6.20>5.03 http://www.pspgen.com/tuto-comment-downgrader-psp-depuis-6-20-tn-b-article-195735-3.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ho stahl od sut ten první http://www.pspgen.com/psardumper-5-00-disponible-decouvrir-entrailles-5-00-actualite-3262.html ale když dám čtvereček podle návodu tak mi na chvilku zčerna obrazovka ledka pro kartu blika jak nvm co a pak mě to vrati do XMB menu a n kartě nemam složku F0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem úspěšně udělal downgrade na psp fat i slim, jak to bude na 3000 a go to nevím ale alesponň u psp 3000 by to mělo být ok

Kdyby měl někdo zájem, soubory potřebné pro downgrade zde

Návod:

V žádném případě nezodpovídám za škody způsobené čímkoliv, vše děláte na vlastní riziko !!

1. nakopírovat obsah raru na root karty

2. spustit patapon 2 demo => spustit hbl => spustit HEN

3. spustit PSAR DUMPER => stisknout [] (čtvereček) a čekat dokud se nedecryptuje eboot oficiálního FW 5.00

4. připojit PSP k PC pomocí USB => soubor version.txt (ms0:/F0/vsh/etc/version.txt) nakopírovat do ms0:/seplugins (pokud složka seplugins neexistuje, tak vytvořit)

5. ve VSH menu povolit funkci fake index.dat

6. restartovat psp pomocí restart VSH

7. v game spusit "update" na 5.03 => řídit se pokyny na displeji

8. tadá, downgrade na 5.03 je hotov, teď už si jen stáhněte ChickHEN + 5.03 GEN/prometheus nebo co budete chtít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu