Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vyšel "6.20 TN-D - Permanent Patcher" který se zapisuje do flash0 a je pro všechny modely PSP včetně Go!

1. V TN-D HENu vypněte ochranu flash0 (Protect flash0 - Disabled)

2. Spusťte TN-D Permanent Patch

Verze bez Sony (úvodního) loga

http://www.mediafire.com/?mg0tr4b9e25n90q

Verze se Sony logem

http://www.mediafire.com/?y1ayy79tw9up2or

Instalace probíhá tak že nejdřív vyberete X-Yes a potom O-No - když dáte 2x Yes tak se vám nic nenainstaluje. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg,tady radí ale blbci :D

Takže,podle mě je to nejlepší (L)CFW na new deskách

A mám otázku na někoho zkušenýho (ne Koss) - na psp.novinky taxik říkal že se to nezapisuje do flash0 ale bootuje to vshmain.prx z MS - tudíž to nahrává TN Hen z MS (jako natvrdo) - a moje otázka zní - když budu mít vytaženou kartu a zapnu PSP co se stane??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg,tady radí ale blbci :D

Takže,podle mě je to nejlepší (L)CFW na new deskách

A mám otázku na někoho zkušenýho (ne Koss) - na psp.novinky taxik říkal že se to nezapisuje do flash0 ale bootuje to vshmain.prx z MS - tudíž to nahrává TN Hen z MS (jako natvrdo) - a moje otázka zní - když budu mít vytaženou kartu a zapnu PSP co se stane??

To je náhodička FxR :cheesygrin: Zrovna sem hledal v GoogLu a šel sem na tento příspěvek.

Takže trošku sem se blbě vyjádřil.Patch nahradí vshmain.prx (orig) v paměti flash0 za FAKE (upravený) vshmain.prx.To způsobí že po nabootování automaticky vshmain.prx zpustí TN HEN a protože TN HEN nemůže být uložený v flash0, takže musí být asi na kartě.Kdyby si vyndal kartu tak by se načetl OFW podle mého tušení.Brick ti nehrozí

Jinak nejsem zkušený jenom se rychle orientuju v Softweru :wohow:

BTW.: Ptáte se proč jen pro FW 6.20 ? Protože na tomto FW je pouze Exploit kterým lze uskutečnit automatické spuštění TN-HENU.Kdyby ste měli plugin který vám vypnul PSP držte při zapnutí R a vymaže se složka seplugins.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FxR nvm proč já ne. ale lehce ti odpovím. je psano že se to hazi do f0 tak... ale jinak když nemáš kartu tak ti normalně naběhne cfw. jenom tam nemáš spuštěny cxmb a další pluhiny...

Omg,tady radí ale blbci :D

Takže,podle mě je to nejlepší (L)CFW na new deskách

A mám otázku na někoho zkušenýho (ne Koss) - na psp.novinky taxik říkal že se to nezapisuje do flash0 ale bootuje to vshmain.prx z MS - tudíž to nahrává TN Hen z MS (jako natvrdo) - a moje otázka zní - když budu mít vytaženou kartu a zapnu PSP co se stane??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FxR nvm proč já ne. ale lehce ti odpovím. je psano že se to hazi do f0 tak... ale jinak když nemáš kartu tak ti normalně naběhne cfw. jenom tam nemáš spuštěny cxmb a další pluhiny...

Podívej se co napsal taxik......

Jinak,takže na Pro-B to nebude nikdy uskutečnitelný? - Myslim trvalej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu