Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

TN Hen-D (+Permanent Patch)

Klady: Je natrvalo!!!,načítá se rychleji,podpora více pluginů,Recovery Menu,podpora TiltFX (blbůstka :) ),podpora POPS Pluginu (pro PSX),Lepší Infrastruktura

Zápory: Nespustí Iso z XMB (spustí díky XMB Icon Maker),VSH Menu neni tak promakaný jako u Pro-B

Pro-B3

Klady: Iso z XMB,Recovery Menu bez instalace v Pro-B,je oblíbenější

Zápory: Pomalý načítání Pro-B (Instalace),Pomalá Infrastruktura,málo pluginů

5.03 ChickHen + Prometheus (Gen)

Klady: Iso z XMB,Podpora PSX,skvělá podpora,při spuštění ChickHenu (Signed) hned najede Prometheus (Gen),HAFO PLUGINŮ!,Hafo CXMB z 5.00 M33

Zápory: Nejede na 4G a Go,Pro někoho je moc zastaralý

Na PSP 3xxx 3G je nejlepší 5.03 ChickHen

Na PSP 3xxx 3G,4G je nejlepší PRO-B3 a popřípadě veteráni a zkušení uživatelé HEN 6.20 !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TN Hen-D (+Permanent Patch)

Klady: Je natrvalo!!!,načítá se rychleji,podpora více pluginů,Recovery Menu,podpora TiltFX (blbůstka :) ),podpora POPS Pluginu (pro PSX),Lepší Infrastruktura

Zápory: Nespustí Iso z XMB (spustí díky XMB Icon Maker),VSH Menu neni tak promakaný jako u Pro-B

Pro-B3

Klady: Iso z XMB,Recovery Menu bez instalace v Pro-B,je oblíbenější

Zápory: Pomalý načítání Pro-B (Instalace),Pomalá Infrastruktura,málo pluginů

5.03 ChickHen + Prometheus (Gen)

Klady: Iso z XMB,Podpora PSX,skvělá podpora,při spuštění ChickHenu (Signed) hned najede Prometheus (Gen),HAFO PLUGINŮ!,Hafo CXMB z 5.00 M33

Zápory: Nejede na 4G a Go,Pro někoho je moc zastaralý

Na PSP 3xxx 3G je nejlepší 5.03 ChickHen

Na PSP 3xxx 4G a PSP Go je nejlepší TN Hen-D

Kde si prosímtě FxRíku vyčmuchal že je PRO-B3 je pomalejší ? Pokuď chcete PSP na pořádný paření a stačí vám nahodit přes FastRecovery PRO-B3 a kompabilita tzn. skoro všechny hry jedou.Pokuď chcete perma TN-HEN-D musíte být zkušenějsí nebo nýst různé následky které můžou nastat (nejenom brick).POPS fungujou i na PRO-B3.

Opravím:

Na PSP 3xxx 3G,4G je nejlepší PRO-B3 a popřípadě veteráni a zkušení uživatelé HEN 6.20 !

Já už používám pouze a pouze PRO-B3 protože tam žádný hry nepadaj,bez pluginu přímo z XMB.Hlavně se nehádejte,vždy je možnost DGnout nebo UPnout :D ThX

EDIT: FxR hodně zdaruu u nás :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás? myslíš na psp android? jinak,o FastRecovery sem nevěděl že dělá tohle,jinak POPS nebylo v changelogu takže sem nevěděl

Né to je dobré :)

Myslel sem na playstation android :) Teď sem na horách takže žádný Newsky ode mne neuvidíš.Z mého pohledu (můj názor) už je 5.03 (s ChickHenem) velmi starý pokuď vás nezadržili pluginy.Je lepší Updatnout na TN-D.Kompabilita není špatná (byla naprostá jednička v ohledu HEN a LCFW).Pokuď nejste spokojení můžete UPDatnout na doporučený PRO-B3 který je aktualní a ještě víc kompabitilní než TN-D (hry,PSX) ale podle informací je Infrastructure horší v PRO-B3. (NA TENTO KOMENT NEREAGOVAT !THX !)

edit: V tvém komentu čítám že si nevěděl k čemu je FastRecovery-čítám že si to vzal z PSP Novinek kde pořád maji odinstalaci pomocí toho xd:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak,taky to je jedinej zdroj co sem zatim viděl (myslim českej),o PSP-Android sem ještě nevěděl,jinak dík za přivítání :),PSP Android je podle mě teď špička ve webech o PSP - novinky každou chvíly,pomalu nestíhám číst :D,ne jako na PSP.Novinky - 1 aktuálka měsíčně xD

Jinak,bohužel ted nemám (a nebudu mít) dlouho PSP u sebe,takže pařim na mí zapomenutý :D Nokii 5320 XM s NGage 2.0 + Resident Evil + Hooked On :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhl jsem si Dissidia 012 (nová hra) a háže mi to error 80020148 takže bych potřeboval update, mám 3G 5.03 GEN-C (edit: teď koukám na 6.20 TN HEN, to bude ono)

hoši. kde mužu stahnout funkční PSX hry. a nebo ps1 hry abych je mohl zkonvertovat pro psp? alcohol 120 mi nejede...

http://pspiso.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu