Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp Multiplayer


Honza222

Otázka

Zdravim,

Za asi tyden budu mit psp a tak sem se chtel vas zeptat vas co uz jste zbehli v psp hrani :chef: kdyz si poridim hru Rainbow six Vegas jestli kdyz budu chtit hrat Multiplayer jestli se za to neco plati.(mozna se ptam hloupe ale chtel bych to vedet).A i v jinych hrach....Tak jak to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Hra sa tazko doporucuje lebo kazdeho bavi iny zaner.

A PSP ma wi-fi ale potrebujes to aj na strane pocitace aby si sa pripojil na internet, nie - logicky.

Aha...Tak to bych asi jeste musel neco dokoupit...Asi zustanu u singleplayer...

btw co rikate na hru Rainbow six Vegas je to dobra volba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nvm...tady na forku sem o tom slysel dost pochybnosti, ale pokud si taktickej tip tak to bude dobra volba.

Pochybnosti?Ja sem si cetl recenzi na hrej.cz a tam to dostalo 8z10 a uzivatelske hodnoceni taky tak...Akorat jsem slysel aji videl na youtube ze tam je obcasny zasek fps....Ale jinak pry grafika je vynikajici...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pochybnosti?Ja sem si cetl recenzi na hrej.cz a tam to dostalo 8z10 a uzivatelske hodnoceni taky tak...Akorat jsem slysel aji videl na youtube ze tam je obcasny zasek fps....Ale jinak pry grafika je vynikajici...:)

No asi takhle, R6 byl jeden ze startovacích titulů na Xbox 360, a je to v podstatě next-gen hra převedená na psp a docela tim trpí ovládání.

Hraju to na xku a je to paráda, systém krytí se za čímkoliv je tam dost vychytaný a intuitivní. Kdežto na psp tohle vůbec neplatí. Po pěti minutách jsem to přestal hrát, pač mi to ovládání lezlo na nervy.

Celkově to má pěknou grafiku, je to celkem zábavný, ale gameplay nic moc.

Ale dá se to hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No asi takhle, R6 byl jeden ze startovacích titulů na Xbox 360, a je to v podstatě next-gen hra převedená na psp a docela tim trpí ovládání.

Hraju to na xku a je to paráda, systém krytí se za čímkoliv je tam dost vychytaný a intuitivní. Kdežto na psp tohle vůbec neplatí. Po pěti minutách jsem to přestal hrát, pač mi to ovládání lezlo na nervy.

Celkově to má pěknou grafiku, je to celkem zábavný, ale gameplay nic moc.

Ale dá se to hrát.

Hmmm ted mi tos dost znechutil premyslel sem treba o psp zavodech kde je to na psp jak delany akce se na tom hraje asi slozitejc protoze na pc k tomu potrebujes mys kdezto na zavodech ne tam ti staci sipky a neaka ta klavesa....Napadlo me misto toho koupit hru burnout dominator co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu