Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xlive v ČR+info o migraci účtu :)


Pietro Fofista

Recommended Posts

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to samé , krásně to fachá na krediktu bez problému jsem stáhnul mappack do GOW2 a ještě do RED DEAD REDEMPTION pack s těma zombikama NIGHTMARE.

Hele Schizanku, jestli jsi chceš zapařit ty mapy GOW2 tak si mě když tak najdi na LIVE pod UMBERTO CZ, rád si zapařím:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to samé , krásně to fachá na krediktu bez problému jsem stáhnul mappack do GOW2 a ještě do RED DEAD REDEMPTION pack s těma zombikama NIGHTMARE.

Hele Schizanku, jestli jsi chceš zapařit ty mapy GOW2 tak si mě když tak najdi na LIVE pod UMBERTO CZ, rád si zapařím:-)

Přidáno, doufám že si troufneš se mnou na 50 vln v Hordě :) Ještě musíme ale sehnat víc lidí aby nás bylo těch 5. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidáno, doufám že si troufneš se mnou na 50 vln v Hordě :) Ještě musíme ale sehnat víc lidí aby nás bylo těch 5. :)

Super, klidně si s tebou troufnuna 50 vlnu , nejsem začátečník, Tento profil jsem si založil novej, takže tam ještě nic nemám, na starým peofilu mám naráno přes 23000G bodů:-) tak aby jsi si nemyslel že teprve začínám:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježiši tak si koupíš 2x2100 bodů , všichni tady pořád brečely a toužily po live ČR a teď samá kritika. Tak si prostě zůstaň u UK nebo US účtu a neřeš, jak říkám tento počáteční stav LIVE v ČR není na pořád.

To řikáš jako mě ty vole? se prober píšu to jako info pro lidi a né že já brečim ty jantare. Já s tim obchoduju. Příště radši drž hubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To řikáš jako mě ty vole? se prober píšu to jako info pro lidi a né že já brečim ty jantare. Já s tim obchoduju. Příště radši drž hubu.

nebo co??? se prosím tě uklidni, nebavíš se tady s patnáctiletým chlapečkem. Mě by zajímalo pane obchodníku, jestli na to svoje podnikání máš živnostňák a odvádíš poctivě daně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ti je do toho ty zoufalče co já mám a nebo nemám. Starej se o sebe a nereaguj když na to nemáš palici. Mě by zajímalo zda si vubec svéprávnej ty lolku. Prej PODSTIVĚ bože co je tohle za retarda. Ušetři mě svýho STB poučování jdi na Aukro kup si SLABIKÁŘ a trošku se prober jsi zřejmě v Kinectu nebo Matrixu a nemužeš z něj ven. Takový chudáky co se serou do lidí zda maj ŽL bych nakopal do řiti. Nevíš nic. Jsi jen pozér co reagoval jak tupec a na oprávněný seřvání reaguje jak TUPAK SHAKUR ha ha ha. Ztráta času na tebe reagovat vidláku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo co??? se prosím tě uklidni, nebavíš se tady s patnáctiletým chlapečkem. Mě by zajímalo pane obchodníku, jestli na to svoje podnikání máš živnostňák a odvádíš podstivě daně?
Co ti je do toho ty zoufalče co já mám a nebo nemám. Starej se o sebe a nereaguj když na to nemáš palici. Mě by zajímalo zda si vubec svéprávnej ty lolku. Prej PODSTIVĚ bože co je tohle za retarda. Ušetři mě svýho STB poučování jdi na Aukro kup si SLABIKÁŘ a trošku se prober jsi zřejmě v Kinectu nebo Matrixu a nemužeš z něj ven. Takový chudáky co se serou do lidí zda maj ŽL bych nakopal do řiti. Nevíš nic. Jsi jen pozér co reagoval jak tupec a na oprávněný seřvání reaguje jak TUPAK SHAKUR ha ha ha. Ztráta času na tebe reagovat vidláku.

Jaký to má smysl tyhle komentáře ? Nechcete si to vyřešit jinde ? :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ti je do toho ty zoufalče co já mám a nebo nemám. Starej se o sebe a nereaguj když na to nemáš palici. Mě by zajímalo zda si vubec svéprávnej ty lolku. Prej PODSTIVĚ bože co je tohle za retarda. Ušetři mě svýho STB poučování jdi na Aukro kup si SLABIKÁŘ a trošku se prober jsi zřejmě v Kinectu nebo Matrixu a nemužeš z něj ven. Takový chudáky co se serou do lidí zda maj ŽL bych nakopal do řiti. Nevíš nic. Jsi jen pozér co reagoval jak tupec a na oprávněný seřvání reaguje jak TUPAK SHAKUR ha ha ha. Ztráta času na tebe reagovat vidláku.

Mě zatím jako tupec podle tvého vystupování přidadáš ty, tak se uklidni, děláš tu ze sebe jen šaška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu