Jump to content

Bad.Mr.Frosty

Members
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About Bad.Mr.Frosty

 • Rank
  Sponzor
 • Birthday 06/27/1981

Informace

 • Work
  Podnikatel

Herní účty

 • Gamertag
  Bobikovci

Recent Profile Visitors

1863 profile views
 1. Stává se to výjimečně, ale vím, že časem ti to blikne a připíšou se. Třeba Ryse son of Rome mi jeden ajch skočil asi o rok později.
 2. Krabice normálně je takže docela zarážející to jejich chování.
 3. Taky se mi to stalo u 3 her a jedna z nich byla Dirt, pomohlo mi vypnutí "natvrdo" z elektriky pak to najednou šlo. Tohle doporučují i hodně po netu různě.
 4. Tak koukám na účet a ta první platba nepřišla což je teda divný

  1. Stepis

   Stepis

   ted jsem Ti poslam dalsi penize

 5. Ten prasák toomu říkám Boomer ale jinak se jmenuje juggernaut autem ho dáš musíš do něj vrazit asi 12x takže je potřeba prohodit auto
 6. Je to hezký asi se mi to líbí víc jak Limbo i když je to teda festival chcípání sem tam menší glitch ale jinak dobrý. ps: je tam ajch 200G za 100 chcípnutí samozřejmě ho už mám edit: tak jsme to se synem právě dohráli, pár pasáží je o nervy ale jinak parádní hra.
 7. Já to dohrál na x360 a i na x1 je to super, má to dobrou atmosféru a dobře se to hraje. Jo pár chyb se našlo viz zombie co projde dveřma a nebo "zalitý do silnice až po spawn glitch u benzínky s dinosaurem kde se mi tvořila jedna horda za druhou a nešlo vůbec hrát ale i tak jedna z nejlepších her vůbec! Jediný co mi vadí je, že zombie umí přelejzat zdi.
 8. Jen taková zajímavost dnes se na marketplace objevila tato hra. Jde o hru která se hoooodně inspirovala peckou Limbo čímž se ani tvůrce netají. A co je nejzajímavější, jde o českou hru takže za 199kč pojdme podpořit české vývojáře .) https://majornelson.com/2017/01/19/toby-the-secret-mine-is-now-available-for-xbox-one/
 9. To jsou slevy jak hovado tohle to už se vyplatí EA ACCES tam to máte taky :) tenhle tejden se jim nepovedl.
 10. Neni na vyzkoušení je tam napořád FULL spolu s asi 10ti dalšíma hrama.
 11. No takhle to dělám od roku 2005 kdy jsem měl xbox360 OVŠEM tentokrát to nejde vždy to hodí chybovou hlášku tak nevim čim to je.
 12. No on tam byl asi půl roku a ted mám náladu si to koupit a neni tam :D tak uvidíme no.
 13. Rád bych koupil Tetris ale na CZ marketu to stáhli a odjinud mi to háže chybu že to nejde koupit jde to nějak vochcat jako to šlo na x360?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy