Jump to content

Nikuru-san

Members
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About Nikuru-san

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

1130 profile views
 1. Zdar lidi mám takový problém nainstaloval jsem si wii u emulátor (cemu) a já nevím jak si vytvořit profil, problém je taky ten že když ho nemám hry se mi neukládají.
 2. Ahoj lidi dostal jsem na Vánoce gamepad xbox one (černý) bylo všechno v pohodě, pak jsem si zapl hru injustice 2 a začalo to blbnout ale hlavní problém byl v tom že mi to už nejde zapnout na jiné hry a mám xbox one (bílý) a nechce se mi vůbec připojit do žádné hry i předtím. Mám windows 7 64xbitový.
 3. @Susperian jede fakt i na windows 7? @miz012 kde ho mám koupit a kolik stojí?
 4. A jak to mám udělat abych hrál ty hry a kabelový nebo bezdrátový?
 5. Ahoj lidi nevíte jaký gamepad se nejvíc hodí na pc hry do 700kč, předem děkuji přeji pěkné Vánoce.
 6. Nejde mi jedna hra a potřebuju na to ty to programy: directx 11, shader model 5.0 a NVIDIA GeForce 9400 GT 361.75 mám windows 7, děkuju předem za odpovědi.
 7. Nikuru-san

  RPCS3

  Ahoj lidi potřebuji pomoc nevíte kde stáhnout emulátor na ps3 (rpcs3) a k tomu hodit odkaz na hry které by jeli, předem děkuji, přeju v poho večer.
 8. Škoda že se datum hry přesouvá na 2018.
 9. Vy jste si mysleli že vztahy jsou jako že spolu chodily , né to bych tam napsal milostné vztahy, jinak asi jediný milostný vztah je asi Ash a Elisabeth
 10. Ještě jedna zajímavost o state of decay 2 vyjde na xbox one a windows 10 Jinak největší takový otravný zombí je ten tlustoprt ( ted nevím jak se mu říká), nejde zabít ani autem, a většinou mně zabije. Jinak můj rekord ve State of decay breakdown je 20 lidí a ta největší základna byl jsem v urovni 2.
 11. Tohle to je hra The king of fighters. Hlavní postava: Ash Crimson Vztahy: Saiki Crimson-otec Elisabeth-kamarádka Duo Lon a Shen Woo-dobří spojenci Další hlavní postava: Iori Yagami Vztahy: Kyo Kusanagi-dobrý přítel Mature a Vice-členové jeho týmu Další hlavní postava: Kyo Kusanagi Vztahy: Iori Yagami-dobrý přítel Benimaru a Goro Daimon-členové jeho týmu
 12. Jinak state of decay doporučuji je to podlě mně nejlepší zombie hra ale není to dokonalé například zombie projde dveřmi atd. ale jinak dlc zlepšilo hodnocení.
 13. Dobře tady je trailer na Ve dvojice mají být tito novinky: online multiplayer (každý hráč má vlastní kolonii jde hrát i singlplayer), větší mapa, samozřejmě nový přeživší, můžete třeba i postavám vyměnit oblečení a domovské základny jde ještě více vylepšovat.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy