Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xlive v ČR+info o migraci účtu :)


Pietro Fofista

Recommended Posts

Diky moc. Tak holt nastal cas na migraci:) Mozna se to tu uz resilo, ale jeste bych mel jdnu otazku. Veci, co mam uz stazeny jako DLC do Mass effectu a naky arcade hry, jdou znovu stahnout i po migraci?

Nene, stáhnout znovu již nepůjdou. Doporučovalo se aby jsi všechen stažený obsah zálohoval někam na disk, aby jsi ho už pak nemusel případně znovu stahovat (protože by to už nešlo :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Co ti je do toho ty zoufalče co já mám a nebo nemám. Starej se o sebe a nereaguj když na to nemáš palici. Mě by zajímalo zda si vubec svéprávnej ty lolku. Prej PODSTIVĚ bože co je tohle za retarda. Ušetři mě svýho STB poučování jdi na Aukro kup si SLABIKÁŘ a trošku se prober jsi zřejmě v Kinectu nebo Matrixu a nemužeš z něj ven. Takový chudáky co se serou do lidí zda maj ŽL bych nakopal do řiti. Nevíš nic. Jsi jen pozér co reagoval jak tupec a na oprávněný seřvání reaguje jak TUPAK SHAKUR ha ha ha. Ztráta času na tebe reagovat vidláku.

bože takovýho chudáka ( pardon PODNIKATELE s MS ) už jsem dlouho nepotkal. Dál to nebudu komentovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc. Tak holt nastal cas na migraci:) Mozna se to tu uz resilo, ale jeste bych mel jdnu otazku. Veci, co mam uz stazeny jako DLC do Mass effectu a naky arcade hry, jdou znovu stahnout i po migraci?

me jdou stahnout uplne normalne arcady i DLC(ty co mam uz koupeny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos migroval, teda prej, v nastaveni uctu ma Pardubicky kraj, ale stejne mu kdyz chce sosnout mapy do GOW 2 hlasi: this item isnt available from your current location. Co s tim, asi MS support volat bych to videl.

JJ zavolej na support, já s tím měl problémy taktéž a vše vyřešili do 30ti minut a byli velice ochotní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos migroval, teda prej, v nastaveni uctu ma Pardubicky kraj, ale stejne mu kdyz chce sosnout mapy do GOW 2 hlasi: this item isnt available from your current location. Co s tim, asi MS support volat bych to videl.

Já mám také Pardubický kraj a mapy do GoW2 šly stáhnout bez problémů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ zavolej na support, já s tím měl problémy taktéž a vše vyřešili do 30ti minut a byli velice ochotní.

takze jsem volal 20min s MS, nic se zatim nevyresilo, mel jsem vymazat cache a obnovit profil, zatim nic nepomohlo. Od nich prej se zda vse OK, takze mi budou volat a reseni posunou na Level 2. Chudak kamos a ja to resim za nej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímá mě jen jestly se to už vyplatí? takže jak dlouho převod trvá a jde všechno co má chodit jako stahovaní facebook atd ?

Co se týče doby, přes prohlížeč je migrace provedena během 5-ti min. Facebook nejde, chybí hodně her ke stažení (on demand i arcade), zatím nefungují akční slevy atd. Některé DLC také chybějí co jsem slyšel, mě zatím šlo stáhnout vše... DLC pro GoW2, Assasins Creed 2, Halo Reach....Asi budou časem přidávat až podle toho, jaký bude zájem, uvidíme. Takže k tvé otázce jestli se to vyplatí.... zatím spíše ne, hodně toho zatím chybí. Ale mě to tedy nijak nevadilo a v pohodě funguji :). Záleží co všechno na xku používáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se na CZ nebude vztahovat akce ze tehle vikend bude live v goldu pro vsechny..kdyby mel nekdo o tom naky info tak by to bylo super

nevím jak je to na čr live, ale vím žena US o víkendu je pro všechny hráče zpřístupněn multiplayer pro halo, ale jestli to bude i u jiných her zase nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu