Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

"Nelegalne" na DSi?


DeSmond

Recommended Posts

Ahoj, doma se mi už tak rok válí rozbité DS Lite, kdysi jsem na nem hrával pomocí M3 karty romky, pak jsem ho někomu půjčil a vrátilo se mi s nefunkčním displejem, takže od té doby jsem na něj ani nešáhl a ani jsem neměl potřebu si kupovat nové. Teď čekám na 3DS, každopádně známí ho chce (DSi) kupovat jako dárek k vánocům (čirou náhodou tomu samému člověku co mi ho rozflákal :)) a žádá mě o radu. Jenže já už moc nevím jak to u těchhle nových modelů funguje, někde jsem totiž četl, že se DSi podařilo celkem slušně rozjet systém, kdy se nedají hrát romky, čemuž se mi chce jen těžko věřit. Existuje tedy v dnešní době nějaký catridge, jako bejvávali M3, R4 a další jím podobné, především jednoduché na správu (tedy v podstatě jen přetáhnout .nds soubor), což je celkem podstatné (nevím, zda-li by si daný člověk poradil s něčím jednodušším a já mu to nehodlám furt zařizovat). Mohl bych si to asi někde najít, ale vím, že vy kluci mi odpovíte rychleji a srozumitelněji. Dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím, nechtěl jsem zakládat nové téma tak to píšu sem. Chci si objednat acekard 2i z wigishopu a jelikož mi dsi přijde až příští týden tak nevím jaký bude mít firmware. Nikde jsem nenašel zmínku o tom pokud si nechám kartu flashnout na firmware 1.4.1 nebo 1.4.2 tak jestli mi půjde na firmwaru 1.4 nebo nižším.

Edit: Takže nakonec jsem se domluvil s K4relB na koupi karty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu